پوچتینو: این بهترین بازی دوران مربیگری‌ام نبود!
۸۵۳۴۳۹
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۳
۸۶۷۶ 
مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی تاتنهام، به تمجید از عملکرد بازیکنانش مقابل سیتی پرداخت.

ورزش سه: علیرغم پذیرش شکست 3-4 در خانه سیتی، تاتنهام به لطف برتری دور رفت در لندن موفق شد در دیداری هیجان انگیز و نفس گیر به دور نیمه نهایی لیگ قهرمانان صعود کند و مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی تاتنهام معتقد است بازیکنان تیمش لایق این صعود بوده اند.

پوچتینو گفت: "من صحنه های گل را ندیده ام اما شما نیاز دارید به VAR اعتماد کنید. تصمیم گیری با استناد VAR در فوتبال باعث تغییر بازی فوتبال شده است و شاید یک سال پیش کمی در مورد این موضوع نگران بودم، اما امروز هم احساس من یکسان است.

چه این تصمیمات به ضرر شما باشد و چه به سود شما، باید آن را بپذیرید. مهم ترین نکته در حال حاضر این است که ما در نیمه نهایی هستیم، تاتنهام سزاوار صعود و بازیکنانم قهرمانان بزرگی هستند.

پوچتینو: این بهترین بازی دوران مربیگری‌ام نبود!

من نمی توانم بگویم این بهترین بازی دوران مربیگری من بوده است زیرا ما در نهایت در این دیدار مغلوب شدیم. رقابت بین دو تیم بسیار شدید بود و به ثمر رساندن سه گل در خانه سیتی آسان نیست، اما برای من رفتن به نیمه نهایی در لیگ قهرمانان یک رویا بود.

من فقط می توانم به بازیکنان افتخار کرده و به خاطر این همه تلاش از آنها ممنون باشم. آنها قهرمانان بزرگی بوده و به خاطر حضور در نیمه نهایی سزاوار ستایش فراوانی هستند.

من فکر می کنم امروز و هفته گذشته ما نشان دادیم همه چیز در فوتبال امکان پذیر است. این تیم دارای شخصیت و ذهنیت موفقیت بوده و این همه مهم ترین مسئله است. صعود به نیمه نهایی یک دستاورد بزرگ برای ما پس از پنج سال بود.

رویارویی با آژاکس در نیمه نهایی؟ فوتبال غیر قابل پیش بینی است، اما پیش بینی می کنم این یک بازی هجومی و هیجان انگیز در انتظار همگان خواهد بود."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج