آقای شفر! راه کی‌روش را نروید
۸۵۳۵۱۷
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
۸۴۲۲ 
استقلال اگرچه خوب نبود اما پیروز شد همواره سعی می‌کنم واقع‌بین باشم و اتفاقات را برمبنای صداقت و درستی تحلیل کنم. پس از شادی غیر متعارف استقلال مقابل سپاهان کادر فنی استقلال سعی داشت پس از انتقاد درست و اصولی من و بعضی از همبازیانم ما را در مقابل تماشاگران قرار دهد.

آی اسپورت: استقلال اگرچه خوب نبود اما پیروز شد همواره سعی می‌کنم واقع‌بین باشم و اتفاقات را برمبنای صداقت و درستی تحلیل کنم. پس از شادی غیر متعارف استقلال مقابل سپاهان کادر فنی استقلال سعی داشت پس از انتقاد درست و اصولی من و بعضی از همبازیانم ما را در مقابل تماشاگران قرار دهد.

در بازی امروز نوعی سستی و بی انگیزگی در بین بازیکنان استقلال موج می‌زد که دلیل اصلی آن نیز کم اهمیت دانستن ماشین سازی بود. شادی به مانند قهرمانی پس از پیروزی مقابل سپاهان یعنی داشتن اهداف کوچک و تحقیر حریف که در ورزش پسندیده نیست.

آقای شفر تاکید می‌کنم کمترین کار ممکن برای استقلال قهرمانی است و غیر از این برای این تیم بزرگ ناکامی محسوب می‌شود . لطفا با استفاده از نام‌های بزرگ فوتبال آلمان ما را کوچک نکنید. سیاست شما را آقای کی‌روش بخوبی بکار برده بود لطفا شما راه او را نروید. همواره از کی‌روش حمایت می‌کردم به این دلیل که از لحاظ فنی راه درستی را طی می‌کرد اما شما این چنین نیستید.

چرا نباید استقلال شانس اول قهرمانی باشد.اگر فرصت می‌خواهید باید بدانید در هیچ تیم بزرگی به مانند استقلال چنین فرصتی ندارید. وام گرفتن از نامهایی همچون اولیور کان و اوتسمارهیتسفیلد و دیگر مردان نامدار فوتبال دنیا تاکتیک و استراتژی و کار سخت نمی‌شود.

ما انسانهای بزرگی همچون زنده یاد ناصر حجازی و منصور پورحیدری داشتیم که برای من و امثال من بالاتر از نامهایی هستند که شما از آنها اعتبار می‌گیرید. مطمئن هم باشید به هیچ عنوان به دنبال کارکردن در ایران نیستم و این متن را تنها به عنوان یک هوادار پست می‌کنم.

پیروزی استقلال را دوست دارم اما چگونه پیروز شدن برایم به مراتب مهم‌تر است. نوسانات استقلال غیرقابل قبول است ممکن است بعضی از هواداران استقلال از من دلگیر شوند اما مطمئن باشید سربلندی استقلال با هر مربی و کادر فنی تنها آرزوی ورزشی‌ام است. در مورد بازی بحث فنی ندارم به این دلیل که چیز خاصی از استقلال ندیدم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1398/01/29
آقای خبرنهار لنگی شما به تیم خودت برس نمیخواد در مورد استقلال نظر بدی مردک
United Kingdom
11:50 - 1398/01/29
ال
ان وقت اینجور حرف زدن نیست
United Arab Emirates
12:04 - 1398/01/29
عالیه هرچی شفربگه
United Arab Emirates
12:35 - 1398/01/29
روزی که شفر بخواد بره جنگ جهانی م درست میکنه جلوشو بگیرید فقط از فوتبال حرف بزنه یه بار دیگه از ژرمنی .. بگه ومثال هاش! فحش میدم
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1398/01/29
آقای دلسوز چرا پشت پرده حرفهای دوپهلو میزنی آخه شما کی هستی...؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1398/01/29
اون روزی که لنگ با یه توپ کرنر دربی رو برد ۹۰دقیقه تو دفاع بود شما کجا بودی
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1398/01/29
اقا حاشیه درست نکنید برا استقلال
تاج کبیر. چهار فینال دوقهرمانی آسیا
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1398/01/29
چیه نویسنده؟ احساس خطر میکنی لنگی؟ میخاید استقلالو ب حاشیه ببرید؟ عامل ناکامی شفر مافیای لنگ و داوران و مهدی رحمتی هستن. وگرن هم پارسال هم امسال ب راحتی قهرمان میشد
پاسخ ها
reza
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۰
خیلی تو توهمی
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1398/01/29
اگه مردی. میگفتی. ک کی هستی. تا بدونیم ک کی داره تحلیل میکنه وگرنه دهنتو ببند بزار بقیه کارشونو بکنن آقای مستر هیچ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج