جای کوتینیو باشم، از بارسلونا نمی‌روم
۸۵۳۶۶۶
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۸
۵۲۰۰ 
فیلیپه کوتینیو، ستاره برزیلی بارسا فصلی پر فراز و نشیب را در این باشگاه پشت سر می گذارد.

ورزش سه: فیبلیپه کوتینیو ژانویه 2018 بود که با قراردادی به ارزش 120 میلیون یورو بعلاوه 40 میلیون یورو بندهای متغیر، از لیورپول به بارسلونا پیوست.

شروع او خوب بود ولی رفته رفته دچار افت شد و حتی در مقطعی از فصل جاری با سوت های اعتراضی در نوکمپ نیز مواجه شد. در مورد او گفته می شود که تقاضای جدایی از بارسلونا کرده و قصد دارد چالشی جدید را تجربه کند. او دو شب پیش گل سوم بارسا را به منچستریونایتد زد و سپس شادی گل معناداری از خود نشان داد.

جای کوتینیو باشم، از بارسلونا نمی‌روم

ریوالدو، اسطوره برزیلی بارسا در مورد کوتینیو به مارکا گفت:« از کوتینیو بسیار خوشم می آید. زمانی که در لیورپول بازی می کرد نیز بازی هایش را تعقیب می کردم. او خریدی گران قیمت برای بارسا بود و باشگاه روی او سرمایه گذاری زیادی کرده است اما او هنوز بازیکنی محبوب میان هواداران نیست.

برای اینکه تفاوت ها را رقم بزند، باید شخصیتی دیگر از خود نشان دهد. برای مثال در روزهای که مسی و سوارز گل نمی زنند، کوتینیو باید خودش را نشان دهد. او می تواند فصلی 25 گل به ثمر برساند و در بازی های مهم تاثیرگذار باشد.

جای کوتینیو باشم، از بارسلونا نمی‌روم

جای او باشم، در این شرایط بارسا را ترک نمی کنم. اگر او از بارسا برود، همواره به عنوان بازیکنی شکست خورده به یاد آورده خواهد شد. بارسا باشگاه بزرگی است و کوتینیو می تواند همین امسال تمام جام را با بارسا ببرد. او باشگاهی بهتر از بارسا برای خودش پیدا نخواهد کرد.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج