فتاحی: بلیت ذوب آهن را به پرسپولیسی‌ها فروختند
۸۵۳۶۹۷
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۷
۴۵۸۷ 
مدیر مسابقات سازمان لیگ گفت: برخی سودجویان بلیت جایگاه هواداران ذوب آهن را به پرسپولیسی‌ها با قیمت ۵۰ هزار تومان می‌فروختند.

خبر ورزشی: دیدار تیم‌های ذوب آهن و پرسپولیس از هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر روز گذشته در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد و در نهایت با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

نکته عجیب درباره این بازی قرار گرفتن بیشتر ظرفیت ورزشگاه در اختیار هواداران تیم میهمان یعنی پرسپولیس بود که سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن ضمن مقصر دانستن یگان ویژه، هیئت فوتبال اصفهان و سازمان لیگ در اعتراض به این تصمیم حتی قصد داشت مانع شروع بازی شود.

سعید فتاحی، مدیر مسابقات سازمان لیگ گفت: طبق قوانین تنها ۱۰ درصد ظرفیت ورزشگاه‌ها باید در اختیار تیم میهمان قرار بگیرد، اما این موضوع در شرایطی است که هواداران تیم میزبان ظرفیت در نظر گرفته شده برای تیم خودشان را پر کنند. از طرفی بلیت فروشی دیدار ذوب آهن - پرسپولیس به خوبی مدیریت نشد و مسئولان بلیت فروشی به خوبی این کار را انجام ندادند.

فتاحی: بلیت ذوب آهن را به پرسپولیسی‌ها فروختند

او ادامه داد: در واقع مانند برخی بازی‌های استقلال و پرسپولیس که هواداران پرسپولیس با خرید بلیت جایگاه هواداران استقلال جای آن‌ها در ورزشگاه آزادی می‌نشینند در بازی روز گذشته هم چنین اتفاقی افتاد. هواداران پرسپولیس با خرید بلیت جایگاه ذوب آهنی‌ها داخل ورزشگاه فولاد شهر شدند و در چنین وضعیتی یگان ویژه نمی‌تواند هوادارانی که بلیت در اختیار دارند از ورزشگاه بیرون کند. از طرفی خود باشگاه ذوب آهن باید زیر ساخت‌های ورزشگاهش را درست کند.

فتاحی تصریح کرد: از طرفی هواداران ذوب آهن دیر به ورزشگاه آمدند و پرسپولیسی‌ها هم با بلیتی که در اختیار داشتند وارد ورزشگاه شدند. هیچکس بدون بلیت داخل فولادشهر نشد. باز هم تاکید می‌کنم مدیریت بلیت فروشی این بازی درست نبود و اگر از قبل برنامه ریزی شده بود چنین اتفاقی رخ نمی‌داد.

ضمن اینکه برخی سودجویان هم که بلیت جایگاه هواداران ذوب آهن را در اختیار داشتند این بلیت را به هواداران پرسپولیس با قیمت ۵۰ هزار تومان می‌فروختند. برخی از هواداران ذوب آهن هم با خرید بلیت جایگاه پرسپولیسی‌ها در این جایگاه نشسته بودند. یگان ویژه در این شرایط چه کار می‌تواند انجام بدهد. آیا می‌تواند روی هواداران هفت تیر بکشد؟

مدیر مسابقات سازمان لیگ درباره اعتراض‌های سعید آذری بیان کرد: او همیشه گلایه می‌کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:10 - 1398/01/29
بابا این فتاحی لنگیه لنگ را دو سال مفتی قهرمان کرد امسال هم میخواد قهرمان کنه
Iran, Islamic Republic of
20:22 - 1398/01/29
خجالت بکش لنگی.تاکی میخوای با دوز و کلک لنگ رو بیاری بالا واقعا دارم بالا میارم منم
Iran, Islamic Republic of
20:30 - 1398/01/29
لعنت به لنگ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۰
رفته به لنگ ومافیایش
Iran, Islamic Republic of
20:42 - 1398/01/29
تو پس چ‌غلطی میکنی؟؟؟؟قشنگ داره ماسمالی میکنه
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1398/01/29
همش نقشه شما برای تیم نور چشمی هست ایا مردم اینقدر نفهمن؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1398/01/30
بیشرف همیشه به نفع تیم حکومتی اشتباه میشه؟؟؟بگو داریم خدمتی میکنیم
Iran, Islamic Republic of
08:20 - 1398/01/30
شما چقدر خنگ هستی تازه فهمیدی مگه بیاین در بی را به لنگها نفروختند تا گی آدام خواهید شد جلوی این لنگ عوضی را خواهید گرفت که حق خودش قانع باشند نه حق دیگران
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج