ریوالدو: مورینیو من را بیشتر از فان خال درک می‌کرد
۸۵۳۸۹۵
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
۶۰۸۸ 
ریوالدو، اسطوره برزیلی باشگاه بارسلونا چند فصل زیر نظر لوئیس فان خال مشغول فوتبال بود و البته روابط بین این دو به تیرگی گرائید.

ورزش سه: ریوالدو، اسطوره برزیلی باشگاه بارسلونا چند فصل زیر نظر لوئیس فان خال مشغول فوتبال بود و البته روابط بین این دو به تیرگی گرائید.

ریوالدو تابستان 1997 و زمانی که در دپورتیوو لاکرونیا بازی می کرد، به بارسلونا پیوست. همان فصلی که لوئیس فان خال جانشین بابی رابسون شده بود.

ریوالدو زیر نظر سرمربی هلندی موفق شد دو بار عنوان قهرمانی لالیگا را تصاحب کند و در 5 سال حضورش در بارسا فاتح توپ طلا نیز شد ولی در انتها روابط او با فان خال به تیرگی گرائید.

ریوالدو: مورینیو من را بیشتر از فان خال درک می‌کرد

ریوالدو در همین رابطه به آاس گفت:« 5 سال برای بارسا بازی کردم و خاطرات خوبی برایم به جا ماند. به خصوص سال 1999 که فاتح توپ طلا شدم.

بیشتر دوران حضورم در بارسا با مربیگری فان خال همراه بود اما یک جایی باهم به مشکل خوردیم. مدت ها او از من در جناح چپ استفاده می کرد؛ در حالی که من بیشتر یک شماره 10 بودم تا 11. در بازی با اتلتیکو دست به شورش زدم و خودم پست خودم را تغییر دادم. پس از بازی او بسیار عصبانی بود و به من گفت که بازیکن افتضاحی هستی. واقعا دیگر نمی خواستم در جناح چپ بازی کنم و برایم فرقی نمی کرد اگر از تیم هم کنار گذاشته شوم. روزهای دشوار و پر از حاشیه ای بود.»

ریوالدو ادامه داد:« در عوض با ژوزه مورینیو که در آن زمان دستیار فان خال بود، رابطه بسیار خوبی داشتم. او به بازیکنان نزدیک تر بود و ما را بهتر درک می کرد. با او دردودل می کردم و بسیار من را درک می کرد. بعدها ارتباطم با مورینیو را حفظ کردم و هنوز هم با هم صحبت می کنیم ولی با فان خال خیر. البته او مربی بزرگی بود و چیزی بر علیهش ندارم ولی پایان خوبی با یکدیگر نداشتیم.»

ریوالدو: مورینیو من را بیشتر از فان خال درک می‌کرد

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج