این ۳امتیاز برای استقلال از نان شب واجب‌تر بود
۸۵۳۹۱۴
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
۳۶۰۷ 
پیشکسوت آبی پوشان گفت: از کیفیت بازی استقلال و ماشین سازی که بگذریم باید بگویم این ۳ امتیاز برای تیم شفر از نان شب هم واجب تر بود.

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال استقلال تهران در هفته بیست و ششم نیز موفق شد حریفش ماشین سازی را با یک گل شکست دهد تا دومین پیروزی متوالی‌اش بعد از تساوی مقابل سایپا را به دست آورده باشد.

ایوب اصغرخانی، پیشکسوت استقلال ضمن اشاره به این بازی اظهار داشت: در مجموع بازی پر هیجانی را از دو تیم ندیدیم. هدف ماشین سازی کاملاً مشخص بود آنها می‌خواستند دست خالی تهران را ترک نکنند و این کاملاً طبیعی بود و حق آنها بود که به دنبال یک امتیاز باشند.

این ۳امتیاز برای استقلال از نان شب واجب‌تر بود

وی اضافه کرد: استقلال هم باتوجه به توقف پرسپولیس در اصفهان باید این بازی را با پیروزی پشت سر می‌گذاشت تا امیدهایش برای قهرمانی زنده شود. شاید این موضوع باعث شد تا قدری هم استرس و احتیاط چاشنی کار آبی پوشان شود.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: استقلال قدری سخت، اما به آنچه که استحقاقش را داشت و آن را هدف قرار داده بود رسید. یعنی گرفتن هر سه امتیاز بازی و این باعث می‌شود تا آنها چهار هفته پایانی را با جدیت بیشتری دنبال کنند.

اصغرخانی بیان داشت: دیدارهایی که پرسپولیس مقابل سپاهان و تراکتورسازی پیش رو دارد بسیار مهم است و احتمال اینکه آنها در این بازی‌ها هم امتیازاتی از دست بدهند وجود دارد. این بازی‌ها شاید کلیدی برای تعیین قهرمان این فصل لیگ برتر باشد.

وی اضافه کرد: چه بسا این بازی‌هایی که به آن اشاره کردم باعث شود استقلال در پایان این فصل جام قهرمانی را بالای سر ببرد. البته منوط به اینکه این هفته بتواند بر پدیده غلبه کرده تا یکی از بازی‌های شش امتیازی دیگر را هم با پیروزی پشت سر بگذارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج