قاضی‌پور: دریاچه ارومیه برای برخی نان داشت!
۸۵۴۹۸۱
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
۴۰۵۹ 
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد ستاد احیای دریاچه ارومیه برای این دریاچه آب نشد اما برای بعضی‌ها نان شد که از قِبَل آن دلار گرفتند و به سفرهای خارجی و حتی آمریکا رفتند.

خبرگزاری فارس: نادر قاضی‌پور در نطق میان‌دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (دوشنبه ۲ اردیبهشت ۹۸) ضمن تبریک روز کارگر گفت: دولت جلوی قراردادهای ننگین موقت کارگری را بگیرد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از کارگران قبل از شروع به کار برگ و چک سفید می‌گیرند که کارگر به تمام حق و حقوقش رسیده است تا خون کارگران را در شیشه کنند. دولت با کارفرمایان متخلف برخورد جدی کند.

وی افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: آیا سزاوار است وزارت آموزش و پرورش مطالبات معلمان به‌ویژه حق‌التدریسی‌ها را پرداخت نمی‌کند. مگر پیام عظیم‌الشأن اسلام نفرمودند مزد کارگر را قبل از خشک شدن عرقش پرداخت کنید.

قاضی‌پور با اشاره به وضعیت آب دریاچه ارومیه خاطرنشان کرد: بارندگی‌های اخیر وضعیت دریاچه ارومیه را بهبود بخشید، اما عملکرد ستاد مرگ آذربایجان (ستاد احیای دریاچه ارومیه) بسیار کوچک و ناچیز بود. این ستاد فقط و فقط هزینه تراشید که برای دریاچه آب نشد، اما برای بعضی‌ها نان شد. از قبل آن دلار گرفتند و به مسافرت‌های خارجی و حتی آمریکا رفتند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ چرا دولت چند ماه است صادرات سیب آذربایجان غربی را ممنوع کرده است؟ بیش از یکصدهزار تن سیب کشاورزان در سردخانه‌های ارومیه مانده است. چرا به داد کشاورزان آذربایجان نمی‌رسید.

وی در پایان با اشاره به دیگر مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1398/02/02
تابیسوادهایی مثل تو واسه مردم تصمیم میگیرن.مردم بیچاره بدبخت میمونند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۲
معلوم نیست قاضی پور با خودش چند چنده
France
14:40 - 1398/02/02
انگارجهت خصومت بادولت بانعمت بارشها وپرشدن دریاچه، بخدابایدگلایه واعتراض داشته باشی کوته بین...!!!
France
14:42 - 1398/02/02
قاضی پور لطفا ازنعمت بارش بخداشکایت کن که چرادولتو روسیاه نکرد!!!
United States
14:44 - 1398/02/02
برای تو هم آب بود هم‌نان
-
14:59 - 1398/02/02
هر بلای سر ما بیاید سزاوار است چون امثال تو در خانه ملت رفتند و کشور به این روز افتاد:
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۲
همه‌ی حرف هایش درسته شما کوتاه بین هستید
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1398/02/02
آنها توانائی بدر اختلاف را دارند چون غیر از این کاری بلد نیستند و آنهائیی را که تا حدودی توانائی انجام کار دارند با اما و اگر ها مانع میشوند خدا به آنهائی که به این قبیل افراد صلاحیت میدهند کمی عقل عطا نماید
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1398/02/02
دوباره نون دار میشه بازم از بی کفایتی خشک میشه
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1398/02/02
قاضی پور اولین گام واجب برای تو، برو طرز صحبت کردن رایاد بگیر
Iran, Islamic Republic of
23:43 - 1398/02/02
نون و آب باید قبل از پر شدن گفته میشد الان باید گفت خدایا شکر
Iran, Islamic Republic of
02:01 - 1398/02/03
بعضی ها در مورد قاضی پور نظر بد بینانه میدهند .ایشان یکی از نمایندگان پاک که با خلوص نیت واقعیت ها را بیان میکنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج