تغییر اجباری سپاهان مقابل پرسپولیس
۸۵۵۰۱۹
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴
۹۵۴۴ 
امیرقلعه نویی در شرایطی باید مقابل پرسپولیس شاگردانش را به میدان بفرستد که مدافع راست خود را در اختیار ندارد.

ورزش سه: محمد ایران پوریان پس از مصدومیتی که با آن مواجه شد، در دیدار برابر نساجی برای دقایقی جانشین حسن جعفری شد و در دو دیدار برابر استقلال تهران و سایپا هم از ابتدا به میدان رفت. با این حال در نیمه دوم و طی چند دقیقه دو کارت زرد از وحید کاظمی گرفت تا دیدار حساس تیمش برابر پرسپولیس را از دست بدهد؛ تصمیمی که آن را نامهربانانه توصیف کرد ولی امیرقلعه نویی به شدت از اخراج او و بی تجربگی ای که ایران پوریان نشان داد، ناراحت و عصبانی بود و در کنفرانس خبری پس از پیروزی 5 بر 2 برابر سایپا هم به آن اشاره کرد.

ایران پوریان طی لیگ هجدهم تاکنون دو مرتبه با مصدومیت روبرو شده و حالا دیدار با پرسپولیس را به دلیل محرومیت از دست داده؛ انتخاب اول امیرقلعه نویی برای این پست حسن جعفری خواهد بود که 13 مرتبه تاکنون در لیگ هجدهم بازی کرده و با توجه به پیشینه ای که در فوتبال ایران دارد، می تواند جایگزین خوبی برای مدافع باتجربه سپاهان باشد.

جعفری در این فصل 10 بار به صورت ثابت و سه مرتبه هم به عنوان یار جایگزین بازی کرده و با توجه به محرومیت ایران پوریان می توان گفت که یازدهمین حضور فیکس او مقابل پرسپولیس رقم می خورد تا این بازیکن مانند دیدار رفت برابر استقلال که در روز غیبت ایران پوریان بازی کرد، بار دیگر در ورزشگاه آزادی شانس حضور در ترکیب را داشته باشد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج