رئال مادرید در سری آ به دنبال هافبک می‌گردد
۸۵۵۹۱۳
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۵
۲۴۲۳ 
سرگی میلینکوویچ ساویچ، هافبک صربستانی و جوان لاتزیو، مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته است.

ورزش سه: با بازگشت زین الدین زیدان به رئال مادرید و نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات تابستانی، اخبار در مورد ترکیب فصل بعد این تیم رو به افزایش است و کالچومرکاتو مدعی شد سرگی میلینکوویچ ساویچ، هافبک صربستانی و جوان لاتزیو یکی از بازیکنانی است که مورد توجه زیزو قرار دارد.

رئال مادرید در تابستان سال قبل نیز به دنبال این هافبک 22 ساله بود و نام میلینکوویچ ساویچ در کنار پل پوگبا برای تقویت خط میانی کهکشانی ها برای فصل بعد مطرح شده است.

رئال مادرید در سری آ به دنبال هافبک می‌گردد

دیروز مارکا در گزارشی مدعی شد بازیکنان جوانی چون دنی سبایوس و مارکوس یورنته در تابستان از رئال مادرید جدا خواهند شد و زیدان قصد دارد با خرید حداقل یک هافبک سطح بالا، برای فصل بعد تیمی قدرتمند را روانه مسابقات کند.

لاتزیو تابستان قبل مدعی شد میلینکوویچ ساویچ را به مبلغی کمتر از 120 میلیون یورو نخواهد فروخت و با توجه به ابراز علاقه چند تیم بزرگ از جمله یوونتوس، میلان، منچستر یونایتد، پاری سن ژرمن و اینتر برای خرید هافبک صربستانی، رئال مادرید کار آسانی در مسیر جذب ساویچ نخواهد داشت.

البه به نظر می رسد پل پوگبا اولویت اول زیدان برای تقویت خط میانی باشد اما نمایش درخشان ساویچ در فصول اخیر، نام وی را نیز در فهرست خرید سرمربی فرانسوی رئال مادرید قرار داده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج