مواضع ترامپ اثری بر تصمیمات سپاه نمی‌گذارد
۸۵۵۹۷۷
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
۸۴۰۷ 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: سپاه مسیر اقتدارش را طی می‌کند و مواضع و اقدامات افراد دون‌پایه‌ای چون «ترامپ» کوچک‌ترین اثری بر تصمیمات داخلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ندارد.

خبرگزاری مهر: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: سپاه مسیر اقتدارش را طی می‌کند و مواضع و اقدامات افراد دون‌پایه‌ای چون «ترامپ» کوچک‌ترین اثری بر تصمیمات داخلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ندارد.

مواضع ترامپ اثری بر تصمیمات سپاه نمی‌گذارد

محمد ابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره انتصاب سردار حسین سلامی به سمت فرماندهی کل سپاه پاسداران، گفت: سردار سلامی یکی از فرماندهان خوش فکر و با سابقه بسیار درخشان است و از آنجایی که تجارب بسیار خوب و موفقیت آمیزی دارد، به بهترین وجه ممکن می‌تواند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مدیریت کند.

وی با اشاره به اینکه سردار سلامی یکی از عناصر استراتژیست نظام و از اندیشمندان بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: سردار سلامی در گام دوم انقلاب و تحقق اهداف مورد نظر رهبر معظم انقلاب به ویژه برای سپاه پاسداران نقش محوری دارد و قطعاً این بیانیه راهبردی را سرلوحه کار خود در این نهاد انقلابی قرار خواهد داد.

این نماینده مجلس گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در اولین فرصت نشست مشترکی با فرمانده جدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهد داشت تا نقطه نظرات سردار سلامی را دریافت کند.

وی با اشاره به اقدام خلاف قانون آمریکا در قرار دادن سپاه در لیست گروه‌های تروریستی، تاکید کرد: سپاه پاسداران با راهبردهای مشخص و دقیق مسیر اقتدارش را طی می‌کند و مواضع افراد دون‌پایه‌ای چون ترامپ کوچک‌ترین اثری بر تصمیمات داخلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ندارد.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌ سانسور چی در کما است دعا کنید ‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1398/02/05
چیزی که عیان است
چه حاجت به بیان است
اگر میتوانید تنگه هرمز را ببندید و خودی در دنیا نشان دهید کار با حرف انجام نمیشه

نمونه بارز هزاران حرف بی عمل روحانی.
او صحبت میکند اصلا مردم گوش نمیکنند چرا حرف بدون‌عمل یعنی هوا را آلوده کردن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
اینکه تنگه هرمز رو ببندن هم فقط زبانی میشه نه عملی چون اینجوری ایران تنهاس با کل دنیا باید دربیفته
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1398/02/05
درود بر سردار رضایی عزیز نماینده محترم مردم خمین در مجلس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج