حسن روحانی، احمدی‌نژاد نیست
۸۵۶۳۲۷
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷
۱۰۴۸۴ 
تیر احمدی‌نژادی‌ها در مورد موضوع تغییر برنامه‌های رئیس‌جمهور و عدم حضور وی در برخی مراسم‌ها به سنگ خورد. احمدی‌نژادی‌ها مدعی بودند رئیس دولت قهر کرده اما حسن روحانی احمدی‌نژاد نیست.

روزنامه آفتاب یزد با این مقدمه نوشت: تیر احمدی‌نژادی‌ها در مورد موضوع تغییر برنامه‌های رئیس‌جمهور و عدم حضور وی در برخی مراسم‌ها به سنگ خورد. احمدی‌نژادی‌ها مدعی بودند رئیس دولت قهر کرده اما حسن روحانی احمدی‌نژاد نیست.

غیبت‌های حسن روحانی همان طور که پیش‌بینی می‌شد کم‌حاشیه نبود. شاید خود رئیس جمهور نیز در این ماجرا مقصر است. زمانی که وعده سفر به استان کردستان را داده بود اما در اتفاقی نادر خبر لغو این سفر به گوش رسید.

پرواضح بود که کسی از توجیهات و دلایل استاندار کردستان در لغو این سفر نمی‌تواند قانع شود، بخصوص وقتی که گفت: «به‌دلیل نامساعد بودن شرایط جوی و پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی مبنی بر بارندگی و کاهش ۴ تا ۶ درجه‌ای هوا این سفر کنسل و در زمان دیگری انجام خواهد شد.

این سفر به خاطر مراعات حال مردم در روز چهارشنبه انجام نشد.» لغو این سفر به خاطر رعایت حال مردم کردستان و کاهش دما شاید از دید عده‌ای از جمله عجیب‌ترین ادعاهایی بود که می‌شد برای دلیل عدم حضور حسن روحانی به کردستان از آن یاد کرد. این غیبت اما تنها غیبت رئیس جمهور نبود.

برخلاف عرف، رئیس جمهور که معمولاً در مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب باید حضور بیابد در این افتتاحیه هم غایب شد تا گمانه‌زنی‌ها پیرامون این موضوع که این روزها حسن روحانی کجاست و دارد چه می‌کند بیشتر شد. به نحوی که عده‌ای یاد دوران خاصی از مدیریت احمدی‌نژاد افتادند.

اما همه این مقایسه‌ها و گمانه‌زنی‌ها با توجه به حضور دیروز رئیس‌جمهور در جلسه هیئت دولت از بین رفت. حسن روحانی چهارشنبه در پاستور بود و سخنان مهمی هم درباره اقدام خصمانه اخیر آمریکا ایراد کرد.
از قهر حسن روحانی در شرایط کنونی سخن به میان آوردند.

قهری که وقتی درباره آن سخن گفته شد بی‌اختیار آدم را به یاد خانه‌نشینی ۱۱ روزه مشهور محمود احمدی‌نژادانداخت.

آن خانه‌نشینی یازده روزه

کسی آن غیبت سال ۹۰ را از یاد نبرده. غیبتی که هم در جلسات هیئت دولت و هم در تعطیلی تمامی فعالیت‌ها و برنامه‌های او برای ۱۱ روز متوالی رخ داد.

هرچند در این مدت تلاش‌هایی برای نشان دادن عدم خانه‌نشینی احمدی‌نژاد وجود داشت و عده‌ای تلاش کردند خبرهایی به نقل از او بسازند تا نشان دهند او همچنان در سمت اجرایی کشور فعالیت دارد.

اما در تمام مدت غیبت وی، این محمدرضا میرتاج‌الدینی، معاون پارلمانی احمدی‌نژاد بود که به ناچار نقش حامل پیام‌های رئیس‌جمهور را ایفا کرد. برخی رسانه‌های داخلی نیز ماجراهایی مثل بیماری احمدی‌نژاد، استراحت وی یا حتی انجام بوتاکس روی صورت را برای توجیه این غیبت عنوان می‌کردند.

مواردی که هیچ کدام نتوانستند خانه‌نشینی او را در آن زمان انکار و کتمان کند.

بی‌تردید این اقدام در سال ۹۰ اتفاقی بی سابقه و عجیب بود که واکنش‌های بسیاری را چه در بطن جامعه و چه در میان رسانه‌ها به همراه داشت. درباره دلیل این خانه‌نشینی هم صد البته تحلیل‌های مختلف و گوناگونی نیز به رشته تحریر درآمد.

دلیل آن خانه‌نشینی هر چه که بود این غیبت یازده روزه ابعاد داخلی و بین المللی را به همراه داشت. اقدامی‌که فصل جدایی وی از بدنه اصولگرایان شد و ماجرای جریان انحرافی را بر سر زبان‌ها انداخت.

از همان موقع بود که جریان راست تلاش کرد تا احمدی‌نژاد و یارانش را منحرف معرفی کند و از سویی احمدی‌نژاد نیز حساب خود را از حساب محافظه‌کاران جدا کرده و از خود شخصیتی مستقل از این جریانات سیاسی معرفی کرد.

او از همان موقع تلاش کرد یاران بهاری و خودش را به عنوان یک جناح سوم و مستقل از راست و چپ معرفی کند.

خانه‌نشینی احمدی‌نژادی اما یک رویداد تاریخی در عرصه سیاست کشور به شمار می‌آید که خوب یا بد جمعی از مردم و سیاسیون را به خود مشغول کرد، به همین دلیل است که شاید بعد از شایعه‌های اخیر در مورد حسن روحانی رئیس جمهوری ایران اکنون خود احمدی‌نژادی‌ها نیز گریزی به آن ماجرای یازده روزه زدند تا واکنش‌های آن موقع را با واکنش‌های امروز ناشی از غیبت روحانی مقایسه کنند.

اظهارات جوانفکر

آن طور که علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه‌ای احمدی‌نژاد در توئیتی تلاش داشته تا غیبت موجه روحانی را به قهر او نسبت دهد. وی در توییتر این گونه نوشته است که: «نقش رئیس‌جمهوری سابق در اداره امور کشور آنقدر مهم و تعیین کننده بود که غیبت چندروزه ایشان در اردیبهشت سال ۹۰ بلافاصله در جامعه احساس شد.

اما اکنون چند روزی است که از آقای روحانی خبری نیست و غیبت ایشان نه تنها احساس نشده بلکه باعث نگرانی هیچ کسی هم نشده است! واقعاً چرا؟»

اما این اظهارنظر جوانفکر بی‌پاسخ نماند و باعث شد تا دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت به اظهارات مشاور رئیس دولت‌های نهم و دهم کشورمان واکنش نشان دهد.

علیرضا معزی در این‌باره در صفحه شخصی خود در توییتر با انتقاد از اظهارات علی‌اکبر جوانفکر، مشاور محمد احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهوری سابق ایران نوشت: «بیشتر به شوخی می‌ماند تا تحلیل! رئیس‌جمهور شنبه به سه استان سیل‌زده سفر کرده و دوشنبه هم میزبان نخست وزیر پاکستان بوده؛ بعید است که پیشکسوتی رسانه‌ای نداند و بنویسد: چند روز بی‌خبری!! بعد هم رها کردن کشور با قهری ۱۱ روزه را از روی لجاجت و نشان از تأثیرگذاری بداند.»

پاسخ معزی

البته اظهارات معزی پر بیراه هم نیست چرا که اگر روحانی واقعاً قهر کرده بود، مانند احمدی‌نژاد در جلسات هیئت دولت نیز نباید حضور می‌داشت حال آنکه چنین اتفاقی نیفتاده است و رئیس‌جمهور روز گذشته در نشست هیئت دولت حضور پیدا کرد تا از این طریق نشان دهد که دلیل تغییر برنامه‌های او قهر آن هم از جنس احمدی‌نژادی نیست. بلکه از قرار معلوم موضوعات دیگری در این میان مطرح است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که دلیل تغییر برنامه چند روز گذشته رئیس جمهور، حضور روحانی در جلساتی مهم‌تر در تهران است جلساتی که در آن پیرامون شرایط جدید کشور قرار است تصمیماتی گرفته شود.

کما اینکه دیروز خبر رسید نامه‌هایی از جانب رئیس‌جمهور برای سفارت ایران در فرانسه ارسال شده تا تقدیم مقامات این کشور شود. این موضوع در حالی اتفاق می‌افتد که احمدی‌نژادی‌ها تلاش دارند تا مسئله را به گونه‌ای دیگر جلوه دهند و آن را قهر روحانی بنامند. اما این چنین تلاشی در چنین شرایطی بیانگر چیست؟
آیا جریان موسوم به احمدی‌نژادی‌ها در شرایط فعلی به دنبال بهره‌گیری سیاسی از هر فرصتی اینبار ادعای قهر روحانی و قیاس آن را با دوران احمدی‌نژاد دست‌مایه اهداف خود کرده‌اند؟

تلاش برای برهم ریختن توازن سیاسی

حسین کنعانی مقدم فعال سیاسی اصولگرا در این‌باره به آفتاب یزد می‌گوید: «هرکسی این حق را دارد تا نسبت به رفتار رئیس جمهور دیدگاه‌های خود را بیان کنند. اما بحثی که درباره روحانی مطرح می‌شود خیلی با رفتار احمدی‌نژاد در آن زمان تفاوت دارد.

هرچند ممکن است گمانه‌زنی‌هایی درباره این غیبت روحانی در رسانه‌ها بشود و حساسیت‌هایی درباره نرفتن روحانی به کردستان به وجود بیاید. اما با توجه به اتفاقاتی که در بحث سیل و مسائل اقتصادی و تحریم و… پشت سرهم در کشور روی داد همین که تاکنون دولت و روحانی نبریده است جای تشکر دارد.»

وی اضافه می‌کند: «اینکه برخی بخواهند از شرایط کنونی و فضای ملتهب موجود از آب گل آلود ماهی بگیرند قاعد تا نتیجه‌ای ندارد و آب در هاون کوبیدن است.»

کنعانی مقدم ادامه می‌دهد: «هرچه به بحث انتخابات مجلس نزدیک می‌شویم به نظر می‌رسد که برخی مترصد این هستند تا به غبارآلود کردن فضای سیاسی پرداخته و به نفع خود از آن بهره‌برداری کنند.

تلاش اخیر احمدی‌نژادی‌ها نیز به نظر می‌آید در ادامه اقدامات آن‌ها برای برهم زدن تعادل فضای سیاسی کشور است تا شاید اگر خود احمدی‌نژاد هم برای بازگشت به قدرت نیاید احمدی‌نژادی‌ها این شانس را داشته باشند.

اما بی‌تردید چنین اقداماتی در شرایطی که همه نیاز به وحدت سیاسی دارند به هیچ عنوان خدمت به کشور نیست و چه بسا نمک‌نشناسی از همه زحماتی است که برای کنترل اوضاع خاص کنونی کشیده می‌شود.»

هرچند آنچه که امروز مشخص است این موضوع است که اساساً حسن روحانی قهری نکرده و تغییر برنامه‌هایش دلایل دیگری دارد اما احمدی‌نژادی‌ها هنوز امیدوار برای بهره‌گیری و موج سواری سیاسی از موقعیت‌های گوناگون در عرصه سیاست‌اند تا خود را حق و مردمی و رقیب را شکست‌خورده و فاقد پایگاه اجتماعی جلوه دهند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 72
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:46 - 1398/02/06
صد رحمت به احمدی نژاد
مه که میدونیم ولی بقیه هم یه روزی خواهند فهمید
پاسخ ها
عباس قلی
Switzerland
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
این حسن کلید ساز کاری کرد که مغول ها با ایران و ایرانی نکرده بودن واقعا خدا پدر مادر احمدی نژاد رو بیامرزه..
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
مگه بود ونبودش فرقی هم داره
شمس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
از گل بهتر غضنفر
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1398/02/06
شکی درش نیست که حسن روحانی مثل احمدی نژاد نیست . یه تار موی احمدی نژاد به صدتا مثل روحانی میارزه . گرچه این برنامه ی اصلاح طلباست و این دیدگاه رو هرگز تایید نخواهند کرد البته اگه منطق دارن تایید میکنن
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1398/02/06
برو بابا
بدتر از احمدی نژاد شده!
مردم و چی فرض کردید؟
گند زده به کشور بعد میگید قهر نکرده!
خودتونید!
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1398/02/06
مگه بود و نبودش مهمه. گرونی و دلال ها دارن کار خودشون میکنن. همون بهتر که نباشه و با دروغهاش وقت مردم و نگیره
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1398/02/06
روحانی اگر 110 روز هم قهر کند اوضاع فرقی نمی کند چون بود و نبودش چندان فرقی ندارد.
United Arab Emirates
15:49 - 1398/02/06
انگشت کوچیکه احمدی نژاد هم نیست این روحانی بی خاصیت
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1398/02/06
که چی خودشون کی برن خودشون می دوزن بابا اچمدی نٓژأد رفت مرد ولش کنین هنوز گه دارید گندکاری یانونو بگردن او مینپازید بابا6سال شما مصدر امورید جلو حقوقای نچومیو جلوی فسادو اختلاسو گرونیو شما باید بگیرید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
دقیقا حق با شماست. 6سال غیر از بدبختی چی داشتی برای مردم آقای روحانی؟ بود و نبودش مگه فرقی هم داره؟
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1398/02/06
حسن روحانی هیچی نیست
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1398/02/06
اگر برای همیشه هم حضور نداشته باشد هیچ اتفاقی ناگوار ی نخواهیم داشت
دعا کنید کاستن تحریم و دلالان چند ماهی حًور نداشته باشند چون آنها تصمیم ساز و تاثیرگذار هستند والا قوه مجریه و مقننه که کاره ای نیستند فرمایشی عمل می کنند لود و نبودشان مهم نیست
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1398/02/06
همون بهتر که نباشه ادم بی خاصیتی که عرضه نداره بعد چندین ماه قیمت یه پیاز رو کنترل کنه
پاسخ ها
۰۰۰
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
همشون به درد نمی‌خورن. این روحانی دیگه خیلی بی اورضه است .ندیدیم مثل این به درد نخور .از این میسوزم به این رای دادم .دیگه توبه کردیم خانوادگی به هیچ کی رای ندیم.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
بیچاره روحانی سمیه پر زور است چکار باید بکنی د درود بر او
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
بیچاره روحانی سمیه پر زور است چکار باید بکنی د درود بر او
France
16:06 - 1398/02/06
والا این روحانی اصلا از احمدنژاد خوبترکه نیست خیلی هم بدتر هست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
خوبه که بالاخره فهمیدی
France
16:06 - 1398/02/06
والا این روحانی اصلا از احمدنژاد خوبترکه نیست خیلی هم بدتر هست
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1398/02/06
دکتر بیا که حسن کشت مارا...:((((((
پاسخ ها
هی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
حسن دوروغ گو ..
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
هم وطنان ایرانی بحث غیبت کردن و نکردن نیست امروز کشور در شرایط خواصی است که نیاز به کارهای اساسی و مهم میباشد این مسولینی که اگر هم امروز از چنگال عدالت فرار کنند روزی در مقابل خدا پاسخ خواهند داد مگر الان ما در شرایط چنگ نیستیم مگه تو شرایط جنگ میرن تو پشت خاکیز میخوابن هر کسی از هر جناهی باشه امروز مردان بی ادعا به فراموشی سپرده شده اند و انسانهای فاسد و ترسو جایگاه فرهیختگان را گرفته اند کجایند مردان بی ادعا در هر صورت هر کسی شعور داشته باشه فرمایشات رهبری رو سرلوحه کارهاش قرار میده نه اینکه بچه بازی در بیارن و برای یک عده مفت خور هم سوژه درست بشه این نویسنده اگه شعور داشت یک همچین مزخرافتیو اینجا نباید میاورد
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1398/02/06
روحانی خیلی ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
آفرین مرحبا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۲
تاریخ از این دو نفر به عنوان لکه ننگی برای ایران یاد خواهد کرد
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1398/02/06
ایشالا سریع تر جنگ بشه بریم راحت شیم
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1398/02/06
بله روحانی احمدی نژاد نیست صدرحمت به احمدی نژاد.
Netherlands
16:38 - 1398/02/06
روحانی که دیگه شناخته شده هست. چرتد گفته. لابد تولد نوه اش بوده. ولی که چقدر بفکر مردم کشور و بخصوص کردستان هست
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1398/02/06
خاک تو سر روحانی حسن کلید ساز باید بره یک مغازه بزنه کلید سازی این چه به ریس جمهوری گاو چران بوده این
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1398/02/06
از ترامپ یاد گرفتند همیشه میگه من اوباما نیستم حالا ریس میگه من احمدی نژاد نیستم
پاسخ ها
هی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
روحانی ایرانی نیست شک نکنید
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1398/02/06
لعنت خدا بر دوتاشون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
لعنت خدا بر ظالم.. نه هر دوتاشون ..لعنت به اون کسی که عرضه ی کاری رو نداره ولی ادعاش زیاده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
لعنت خدا برهمه کسانی که بی دلیل حرف میزنند بدون فکر فقط ازروی غرض وکینه ..اگر دولت روحانی کاری نکرده که من هم قبول دارم وهم ندارم ما همیشه نیمه خالی لیوانو میبینیم.....احمدی نژاد که به همه ثابت شده که چه آدم فاسدی بوده دیگه جای دفاع به هیچکس نذاشته ...
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1398/02/06
منت بر سر این رعیت جان نثار بگدارند چند روز حتی چند ماه تشریف ببرند مرخصی حتی قهر از وجود ذی جود شان محروم شویم شاید قدر ایشان را بدانیم احتمالا هرچه بیشتر بروند قهر ومرخصی هم برای جان شریفشان خوب است هم برای رعیت گرفتار اصلا تا پایان دوره ریاست جمهوری برون کیش استراحت کنند خیلی خسته شده این خدمتگدار صدیق (جمعی از رعیت دعا گو )
Iran, Islamic Republic of
17:04 - 1398/02/06
برید دستشو ببوسید که قهر نکرده. آفرین عمویی قهر نکردی
دلخوش چی اند بخدا
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1398/02/06
معصومه ابگوشت کوچک احمدی نژاد هم نمیشه
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1398/02/06
صد رحمت به احمدی نژاد لااقل مرد بود راست میگفت
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1398/02/06
کاش ارزونیهای زمان احمدی نژاد هم یادتون می موند نه فقط غیبت ۱۱روزه پروها
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1398/02/06
احمدی نژاد کاری بود بیسیاست روحانی سیاسی است ولی بیکفایت
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1398/02/06
شما اذهان جامعه را پرت نکنید گیریم احمدی نژاد بد بود که باشد شما از اون گندتر زدید ازخودتان بگید چکاربا یکی دیگه دارید
Iran, Islamic Republic of
17:24 - 1398/02/06
مسئولان بی کفایت
Iran, Islamic Republic of
17:33 - 1398/02/06
با این سن زیاد خوب حال نداره کار کنه گیر ندین بابا وقت استراحتشه ،پیر خرفت زندیق
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1398/02/06
تیتر این خبر درست تر از مشروحشه.روحانی احمدی نژاد نیست،یعنی نمیتواند باشد.درود بر دکتر احمدی نژاد.
پاسخ ها
م
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
روحانی.......اون احمدی نژادهم نیست خخخحخخ
م
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
روحانی.......اون احمدی نژادهم نیست خخخحخخ
Iran, Islamic Republic of
17:44 - 1398/02/06
چرا ضعف های خودتون را ربط میدهید به احمدی نژاد و اون وقت انتظار دارید احمدی نژاد حرف نزنه دست بردارید همه چیزو مردم می بینند و می فهمند
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1398/02/06
انگشت کوچیکه احمدی نژادنمیش
Iran, Islamic Republic of
18:41 - 1398/02/06
دولتی که قیمت یه آدامس توش ثابت نیست عاقبتش چه خواهد شد؟
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1398/02/06
حالا چرا سنگ روحانی رو به سینه میزنی قوم مغول هم یه زمانی به ایران حمله کرد ولی بعدش همه چیز رو درست کردن فعلا که چندساله هرچی سر مردم میاد میگین مقصر احمدی‌نژاد هست
Iran, Islamic Republic of
18:51 - 1398/02/06
اقای روحانی چه کردی با ملت همه چی چند برابر شده البته ساعتی
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1398/02/06
درود بر بهترین مرد سیاست ایران دکتر احمدی نژاد که هیچکس نمیتونه مثل اون باشه
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1398/02/06
درود به آدمهای منطقی فقط قیمت پیاز بالا نرفته که قابل کنترل بشه برنج کیلویی ۲۲ هزارتومان و ..... دیگه داریم فلج میشیم چقدر خجالت خانواده رو بکشیم خدا ازشون نگذره که به این مردم خیانت میکنن حق جون این زندگی نبود نمیدونم با چه رویی دعوت به مشارکت بعدی میشیم از طرف مسولین
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1398/02/06
ترامپ هم اوباما نیست.خخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1398/02/06
خدانکنه روحانی مثل احمدی نژاد بشه
احمدی نژاد مرده نامردنیس
روحانی.دروغگو.
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1398/02/06
نه بابا ایشون پطر کبیر هستن
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1398/02/06
داریم میبینیم
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1398/02/06
۱۶۳۵ خیلی ممنون با این طرز فکرت
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1398/02/06
رئیس جمهور شدن هم واقعا سخت و مشکله. الان که ترامپ کار را مشکل کرده یک ادم احمق. نادان. کاسب نظم جهان بهم زده قبلا نادان سنگی می انداخت توی چاه این ترامپ دیوانه خودش رفته توی چاه.
مثل سگی که از نردبان می افته. این ترامپ اونطوری از چشمم افتاده.
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1398/02/06
درود بر احمدی نژاد
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1398/02/07
بودو نبود روحانی خیلی مهم نیست
Iran, Islamic Republic of
00:10 - 1398/02/07
سلام من پیشنهاد می کنم نظرات (بی نام) رو نذارین
چون معلوم نیست همه این نظرات ما یه نفر نباشه!
Iran, Islamic Republic of
00:57 - 1398/02/07
اخبار داغ چرا سانسور میکنی....
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1398/02/07
علت غیبت روحانی قهرنیست هم خجالت میکشه هم شهامت نداره درانظارعمومی ظاهربشه درضمن نویسنده پاچه خوارحضوردرجلسه هیئت دولت که همه ازهم کیشان روحانی هستندهنرنیست اگه جرعت داره درانظارعمومی ظاهربشه کاری که احمدی نژادجرعت انجامشوداشت ...
Iran, Islamic Republic of
07:55 - 1398/02/08
احمدی بیسواد
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1398/02/08
بود و نبودش فرقی نمی کند نباشد بهتر است
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1398/02/12
سگ زرد برادر شغاله
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1398/02/12
هردوشون سر و ته یه کرباسند و به فکر پرکردن جیب خود و اطرافیانشونند.هیچ کدوم به فکر ملت نیستند و نخواهند بود.ملت لطفا اینقدر ساده نباشید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج