حقایقی جالب درباره خانم‌های بلوند
۸۵۷۶۰۹
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
۱۰۰۷۲ 
شاید از نظر شما رنگ مو خیلی روی شخصیت و خصوصیات ظاهری تاثیرگذار نباشد، اما واقعیت چیز دیگری ست. به عنوان مثال خانم‌هایی که مو‌های بلوندی دارند خصوصیات متفاوتی نسبت به خانم‌های مو مشکی دارند. اگر دوست دارید با حقایقی در مورد خانم‌های مو بلوند آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

برترین ها: شاید از نظر شما رنگ مو خیلی روی شخصیت و خصوصیات ظاهری تاثیرگذار نباشد، اما واقعیت چیز دیگری ست. به عنوان مثال خانم هایی که موهای بلوندی دارند خصوصیات متفاوتی نسبت به خانم های مو مشکی دارند. اگر دوست دارید با حقایقی در مورد خانم های مو بلوند آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

حقایقی در مورد خانم هایی که موهای بلوند دارند

مردان را بیشتر به خود جذب می‌کنند

تحقیقی در این زمینه صورت گرفته که ثابت کرده مردان به خانم‌هایی که مو‌های بلودی دارند، بیشتر جذب می‌شوند. در این تحقیق به ۱۰۰ مرد، تصاویری از زنان با رنگ مو‌های متفاوت دادند و از آن‌ها خواستند که به زنان از روی تصاویرشان رای دهند. در واقع آن‌ها باید از روی عکس  زنان را از جهات مختلفی، چون جذابیت، سلامتی، توانایی خانه داری، بچه داری و ... شناسایی می‌کردند و به آن‌ها رای می‌دادند.

نتیجه این تحقیق نشان داد که مردان به زنان مو بور بیش از بقیه رای دادند و در واقع زنان مو بور برای آن‌ها جذابیت بیشتری داشتند. این تحقیق همچنین ثابت کرد که مردان بیشتر از روی ظاهر زنان آن‌ها را قضاوت می‌کنند؛ بنابراین اگر فکر می‌کنید که به آرایشگاه رفتن و به خود رسیدن تان هیچ تاثیری روی مرد زندگی تان ندارد، سخت در اشتباهید.


درآمد بیشتری دارند

شاید این مورد برایتان خنده دار به نظر رسد اما تحقیقات مختلفی که انجام شده ثابت کرده که زنان مو بور، درآمد بیشتر نسبت به زنان دیگر دارند. این درصد در حد یک یا دو دلار نیست، بلکه درآمد آن‌ها چیزی حدود ۷% بیشتر از زنانی ست که مو‌های مشکی، قرمز، قهوه‌ای و... دارند. البته این تحقیقات در مورد خصوصیات جسمی، ادراکی و توانایی‌های آن‌ها نیز صورت گرفته که مطمئنا در افزایش درآمدشان موثر بوده است. تحقیقی دیگر در این زمینه صورت گرفته که نتیجه جالبی داشته است. در این تحقیق از زنان مو مشکی خواسته شده که مو‌های خود را بور کنند. نتیجه این تحقیق نشان داد که آن‌ها زمانی که موهایشان را بور کردند، پاداش‌های بیشتری در محیط کار نصیب شان شد.


آن‌ها رابطه زناشویی بهتری دارند

رابطه جنسی بخش مهمی از ازدواج است که می‌تواند رابطه عمیق تری را میان زوج‌ها برقرار کند. اما آیا می‌دانستید خانم‌هایی که مو‌های بلوندی دارند، در رابطه زناشویی شان موفق ترند؟ در تحقیقی که روی ۱۵۰۰ مرد متاهل انجام شده، ثابت کرده مردانی که همسرانی با مو‌های بلوند دارند، رابطه زناشویی بهتری را تجربه کرده اند. آن‌ها نه تنها رابطه جنسی بهتر، بلکه رابطه رمانتیک تری نیز با همسرانشان دارند.

حقایقی در مورد خانم هایی که موهای بلوند دارند


آن‌ها در آماده شدن کندترند

شاید هیچوقت برای شمایی که مو‌های تیره‌ای دارید، آماده شدن سخت نبوده، اما برای خانم‌هایی که مو‌های بلوندی دارند، این کار بسیار سخت و طاقت فرساست. در واقع اگر بخواهید که با یک خانم مو بلوند بیرون بروید، باید ساعت‌های زیادی را برای آماده شدن او صبر کنید. از خشک کردن مو‌ها گرفته تا آرایش کردن و صاف کردن موها... آن‌ها در تمام این مراحل کندتر از دیگر خانم‌ها عمل می‌کنند. تحقیقات ثابت کرده که آن‌ها در حدود ۶ دقیقه دیرتر از زنانی که مو‌های تیره‌ای دارند، آماده می‌شوند. شاید این زمان در یک روز به چشم نیاید، اما اگر آن را در طول هفته محاسبه کنید، جمع آن به ۴۰ دقیقه می‌رسد که مدت کمی نیست. تحقیقی دیگر نشان داده که ۷۵% از زنان مو بور بدون آرایش از خانه بیرون نمی‌روند، در حالی که زنان مو قهوه‌ای یا مشکی با این مسئله مشکلی ندارند.


IQ بالاتری دارند

اگر تابه حال شنیده اید که خانم‌های مو بلوند IQ بالاتری دارند، اما باور نکرده اید، بهتر است که از نظرتان کوتاه بیایید، زیرا این موضوع حقیقت دارد. تحقیقی که در دانشگاه اوهایو انجام شد، نشان داد زنانی که مو‌های بلوندی دارند IQ شان حدود ۱۰۳.۲، مو قهوه‌ای ها ۱۰۲.۷، موقرمز‌ها ۱۰۱.۲ و مو مشکی‌ها ۱۰۰.۵ است؛ بنابراین اگر شما هم موهایتان بلوند است، بدانید که جزو نوابغ به حساب می‌آیید.


مورد حمایت بیشتری قرار می‌گیرند

در قرن بیست و یکم، دیگر زنان مانند قبل وابسته به مردان یا خانواده هایشان نیستند. آن‌ها دوست دارند که مستقل باشند اما  طبیعی ست که همه ما گاهی به کمک اطرافیان مان نیاز داشته باشیم. شاید باورش برایتان سخت باشد، اما در شرایطی که خانم‌ها نیاز به کمک دارند، آن‌ها که مو‌های بوری دارند، زودتر و بیشتر از دیگران مورد حمایت اطرافیان شان قرار می‌گیرند.

در یک تحقیق از چند زن با رنگ مو‌های مختلف خواسته شد که در یک پیاده روی شلوغ دستکش شان را به زمین بیاندازند. جالب است که ۷۶% مردم به خانم‌هایی که مو‌های بلوندی داشتند کمک کردند، این درصد برای خانم‌هایی با مو‌های قهوه‌ای به ۵۹% و برای مو مشکی‌ها به ۵۷% رسید. شاید دلیلش این است که زنان مو بور جوان‌تر و جذاب‌تر به نظر می‌رسند و دیگران دوست دارند که با آن‌ها ارتباط بیشتر برقرار کنند.

حقایقی در مورد خانم هایی که موهای بلوند دارند


همسران پولدارتری دارند

ازدواج با همسران ثروتمند آرزوی اکثر خانم هاست، اما این شانس برای خانم‌های مو بور بیشتر است. تحقیقات ثابت کرده که درآمد همسران زنان مو بور ۶% بیشتر از همسران زنانی ست که مو‌هایی با رنگ‌های دیگر دارند. همانطور که در بالا اشاره کردیم، خود خانم‌های مو بور هم درآمدشان ۷% بیشتر از دیگر خانم هاست، از این رو مجموع این دو با هم به ۱۳% می‌رسد که در مقایسه با درآمد زوج‌های دیگر، رقم بالایی ست. اما دلیل این که آن‌ها همسران پولدارتری دارند چیست؟ دلیلش به همان جذاب‌تر بودن آن‌ها باز می‌گردد. آن‌ها اعتماد به نفس بالاتری دارند و سعی می‌کنند که با مردان قدرتمندتر ارتباط برقرار کنند.


استروژن بیشتری دارند

خانم‌های مو بلوند فواید زیادی از بلوند بودنشان می‌برند، اما بالا یودن سطح استروژن در بدن آنها، ممکن است کمی به ضررشان تمام شود. استروژن نام گروهی از هورمون‌های جنسی زنانه است. افزایش این هورمون در بدن منجر به تفاوت‌های ظاهری مانند بینی کوچک، چانه کشیده یا مو‌های بدن کمتری می‌شوند. با این اوصاف، شاید شما هم آرزوی مو‌های بلوند را داشتید، اما افزایش این هورمون مضراتی هم در پیش دارد. تحقیقات ثابت کرده که افزایش سطح استروژن در بدن تاثیرات منفی چون پریود شدید یا اضافه وزن را نیز به همراه خواهد داشت.


ریزش مو‌ی بیشتری دارند

ریزش مو کابوس همه ماست. تحقیقات نشان داده که ریزش ۵۰ تا ۱۰۰ تار مو در روز طبیعی ست. اما این مورد باز هم به رنگ مو بستگی دارد. آیا می‌دانید که کدام رنگ مو بیشترین ریزش مو را دارد؟ خانم‌هایی با مو‌های بلوند. اما چرا؟ دلیلش این است که آن‌ها مو‌های پرپشت تری دارند، از این رو ریزش موی آن‌ها نیز بیشتر است. طبق آمار، یک خانم با مو‌های بلوند حدود ۴۵۰۰۰۰ تار مو در سرش دارد و این در حالی ست که این رقم برای خانمی با مو‌های مشکی به ۶۰۰۰۰ تار مو می‌رسد.

منبع: thelist

پردیس بختیاری
انتشار یافته: 97
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1398/02/27
اگر فکر می کنید درآمدتان کم است و IQ پایینی دارید و در رابطه زناشویی موفق نیستید، مورد حمایت قرار نمی گیرید و در آماده شدنم کند هستید محصول فوق العاده رنگ موی بلوند حاج قربان و برادران به جز باقر را به شما خانوم ها معرفی می کنم.
پاسخ ها
بدون نام
Canada
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
ایول :)))
س
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
خخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
خخخخخ خیلی بامزه بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
نیم کیلو دکلره چاره کار شماست((:
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
:)))))))
سارا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
در اماده شدن تند هستید ...نه اینکه کند هستید:))))
آیدا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
دقت کردین همه خصوصیات زندگی مرلین مونرو رو گفت
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1398/02/27
اصلا ربطی نداره به نظر من. میرین متون خارجی رو عینا کپی پیست میکنین اونا هم اعتقاد دارن انگلوساکسونا نژاد برترن. شما هم کورکورانه افکارشونو ترویج میدین. همش چرته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
دقیق
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
این که خوبه یه عده از رسانه ها افتادن رو دور اثبات اینکه خانواده سلطنتی انگلیس و بازیگرای هالیوود آدم فضایی و از نژاد برتر کهکشانی ان!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
خيلي هم ربط داره ما مردا بايد بگيم كدوم بهترند و 100 بلوندها بهترند متاسفانه دختراي ايراني همه سياهند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
ببند دهنت رو کاربر احمق ۹:۲۰
فکر نکن زن ها فقط برای این خلق شدن که شما مرد های احمق از زیباییشون لذت ببرید
اینکه بیشتر زنان ایرانی موهای سیاه دارند به تو هیچ ربطی نداره
خدا خواسته که این طوری باشه
در ضمن اگه خیلی با این قضیه مشکل داری ، میتونی بری بمیری.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
۱۰۰٪ هم تو یه احمقی
کاربر ۹:۲۰
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
کسی از توی ابله نظر نخواست کاربر ۹:۲۰
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
برو گورت رو گم کن کاربر ۹:۲۰
گم شو و برای ذهن خراب خودت تاسف بخور.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
کاربر خنگ ۹:۲۰
هیچ کس نگفته که توی احمق باید بگی کدوم خانوم بهتره .
خاک تو سرت با این افکار زشتت.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
خدایی مردای ایرانی خودشون چی هستن که همش دنبال مرلین مونرو می گردن؟
مه
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
9:21 دستش به گوشت نمیرسه میگه پیفپیف بو میده
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1398/02/27
مرلین مونرو موهاش قهوه ای بوده و رنگ می کرده و تا جایی که من شنیدم بلوندها به احمق بودن معروف اند.نه باهوش بودن
پاسخ ها
بدون نام
Canada
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
دقیقا
رضوان
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
دقیقا!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
خانم پردیس بختیاری خودشم موهاش و بلوند رنگ کرده بخاطر همین مزخرفاته که یه عده موهاشون و بلوند رنگ میکنن
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1398/02/27
این مطلب هم جنسیت زده ست هم نژادپرستانه.رنگ مو چه ربطی به هوش داره؟ بجز مردم اروپا(بیشتر هم شمال اروپا)کی موهاش زرده؟ و چرا فکر می کنید جذابیت ظاهری و هوش بهم مرتبطه؟ مطالب مفید رو ترجمه کنید نه چیزهایی که به استعمارزدگیِ ملت ما دامن میزنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
مردم اروپا هم همه شون بلوند نیستن مردم پرتغال و اسپانیا اکثرا مو مشکی و خرمایی ان
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1398/02/27
چه قدرمسخره.کاملامشخص بودنژاد پرستانست.خب معلومه مثلا در آمدشون بالاتره چون 99 درصد زنان موبلوند تو کشور های مرفه اروپایی زندگی میکنن و این ربطی به رنگشون نداره..ضمنا کل قاره آفریقا مو مشکی اند و به دلیل تغذیه های بد و سوء تغذیه به مرور IQ شون پایین اومده.خب وقتی میانگین میگیرین معلومه مو بلوندهابالاتر میشن.در کل انقدر غرب زده نباشین.من دو سال سوئد بودم به منی که یه چهره خیلی معمولی تو ایران دارم میگفتن جذاب و زیبا!!
پاسخ ها
گلی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
آره دقیقا منم یه وقتایی میبینم که تو مجله های اروپایی از چهره کسانی تعریف میشه که در بهترین حالت معمولی هستن..میدونم الان باز یه عده میگین ایرانی ها همه عملین..ولی به خدا همه اینطوری نیستن یکم دور و برتون رو نگاه کنین ببینین چند تا دختر جذاب چشم ابرو مشکی پیدا میکنین ..من خودم چشم ابرو مشکی نیستم اما همیشه یکی از آرزو هام بوده
ضمنا اینا رو گفتم که فقط خودتونو دست کم نگیرین اما در کل خیلی به فکر ظاهر و اینا نباشین..این مجله های مد فقط برای عقب موندگی کشور های جهان سومی مثل ایرانه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
حرص نخور عزیزم. تو هرطور دوست داری زندگی کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
همگی برین کنار

بانوی جذاب و زیبا وارد می شود
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
۰۰،۰۴ کاربر
خیلی باحال بود دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1398/02/27
در ایران هر کس موهاش رو زرد میکنه سن اش بیشتر به نظر میرسه.تفاوت فرهنگی با غرب رو در نظر بگیرید وقتی مطلب ترجمه می کنید.ذهنیت استعمار زده تون رو عوض کنید.کمی اعتماد به نفس!
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1398/02/27
جالبه که این شیربرنج ها همچنان دارند ویژگی های نژادی خودشون رو به هر دوز و کلکی بولد می کنند و توی سر مردم مستعمرات قبلیشون می کوبند!! مثلا هیچ وقت نمی شنوی بگن پوست سفید خیلی زود چروک میشه و اغلب چهل ساله نشده پوستهاشون شر شر ریخته!!! ولی در مورد موهای زرد افسانه سرایی می کنند!
پاسخ ها
یلدا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
دارین اینو به ما القا میکنن و جالب اینکه ما هم تحت تاثیر شدید هستیم..واقعا که
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
ولی این یه واقعیته. آقایون ایرانی هم مرده موهای بلوندن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
آفرین دقیقا به نکات خوبی اشاره کردی. من هم موهام بوره ولی از این تفکرات احمقانه و نژادپرستانه حالم بهم میخوره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
همه شون هم کک مکی و داغونند.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
افرین دقبقاااااا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
پوستاشون بده خیلی سرخه بیشتر تا سفید
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1398/02/27
ببخشيد اينا شامل اونا كه موهاشونو رنگ ميكنن هم ميشه يا فقط اونا كه از اول بور بودن؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
بهترین کامنت
خیلی خندیدم خخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1398/02/27
بلوند طبیعی مورد نظرتونه که با رنگ مو شده فرق میکنه
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1398/02/27
شصت هزار تا رو اونایی که موهاشون مشکیه!
۴۵۰ هزار تار مو اونایی که موهاشون بلونده!
توی عکسهایی که گذاشتید موهاشون اندازه یه خانم با موهای تیره و مشکیه
کجای این موها تعداشون بیشتره؟!!!!!
۴۵۰ هزار تا یعنی ۷ و نیم برابر موی بیشتر
اینا کجا موهاشون انقد بیشتره؟!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1398/02/27
والاریش طوسیهاچی به جزضرربرای مملکت هیچ خاصیتی ندارن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
ریش بنفشها در امد بیشتری دارند دروغ بیشتری میگن شیادن و همه را خر فرض میکنن
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1398/02/27
به نظرم یه عقده ای بلوند نشسته اینا رو نوشته
سایت منبعتون بسیارنامعتبره و پر از مطالب من دراوردی
الان من نمونه های بارزش رو در زندگیم دارم میبینم
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1398/02/27
هیچی دیگه ما مو مشکی ها هم بریم بمیریم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
عزیزم به این مزخرفات گوش نکن. اینها رو اروپاییها می نویسند برای کوبیدن توی سر مردم کشورهای دیگه.
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1398/02/27
این یه مقاله ی ترجمه شده ست.. اروپاییا اکثرا بور هستند، واین مقاله سعی کرده بهشون اعتماد بنفس بده، اونوقت شما با درج همچین مقاله ای ۹۰%خانومای کشورتونو شستین پهن کردین! حداقل برا منِ موقهوه ای که هیچ علاقه ای به بورشدن موهام حتی واسه تنوع ندارم،این مقاله کاملا فرق داره!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
بابا من بورم ولی اینا همش چرت و پرته ولشون کن
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1398/02/27
افسردگی گرفتم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
یعنی به این مزخرفات اهمیت میدی همین خانمی هم که عکسش رو زده موهاش رو رنگ کرده اصلا موهاش بور نیست. مرلین مونرو
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1398/02/27
اینکه پول بیشتری میگیرن یا کمک و عشق بیشتری از مردا دریافت میکنن به خاطر چشمای هیز بعضی از مرداست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
دقیقا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
واقعا
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1398/02/27
علیرضا ناصری چشم چران کجاست بیاد ومزخرف ببافه؟!!
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1398/02/27
همش چرت و پرته اگه اینجوریه پس چرا آمار طلاق در اروپا بالاست اصلا ازدواجی هم در کار نیست اونها که بلوندند
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1398/02/27
آد م حرصش میگیره با بعضی مطالباتون..خیلی احمقانه این مطلب رو منتشر کردین
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1398/02/27
ببخشید اینو میگم اما به عنوان یه مرد مو بور ها و در کل چهره های غربی به هیچ وجه برام جذابیتی ندارن... فکر هم نمیکنم فقط من باشم چون در بین تمام دوستانم هم میبینم اکثرا مو مشکی ها براشون جذابترن... پس از طرف ما مردا هیچی ننویسین...مرسی اه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
سلام ای مرد بور

اون دوستات از ترقوز آباد به بعد جایی نرفتن که ببینن غربی ها چه شکلی اند گرچه تو ایرانم مو مشکی جذاب هست اما خیلی کم
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1398/02/27
زنان مو بلوند واقعا جذابن و من اینو صد در صد تذمین میکنم.
با تشکر از سایت خوب برترین ها دست شما درد نکند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
منتظر نظر مزخرفت بودند پس فهمیدیم به دلیل هیزی مردانی مثل شماست
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
ببخشید خانم علیرضا ناصری!! همین که شما تذمین! کردی برای من سد در سد کافیه! هالا دیگه من کلا این مغاله را تاعید میکنم!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
برو گورتو گو کن علیرضا ناصری خنگ.
تو اول برو یاد بگیر کلمه هارو درست بنویسی بدبخت.
مرتیکه ی هیز .
از کی تا حالا تضمین شده تذمین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
من هم خل و احمق بودن شمارا تذمین میکنم ناصری
Iran, Islamic Republic of
18:13 - 1398/02/27
رنگ مو و پوست هر منطقه ای بسته به شرایط اب و هوایی و نژادی اون منطقه ست ! حالا آی کیو رو از کجا اوردید خدا میدونه اخه ایکیو چ ربطی به مو بلوند و مشکی داره اخه !؟!؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
فعلا که کره ایهای مو مشکی باهوشترین آدمان
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1398/02/27
باهوش یا احمق بودن نه به رنگ صورت نه پوست به درون هر انسانی بستگی داره
Canada
23:56 - 1398/02/27
هدفتون از گذاشتن همچين مطلبي چيه
جاي اينكه به خانماي ايراني ياد بديد طبيعي بودن شاد بودن زيبايي راحت ميگيد مو مشكي آي كيو پايين دارن منبع خبرهاتونم ذكر كنيد مردم بفهمن چقدر داغون هستين و از مجا خبر ميزاريد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
اصن خوندن این مطالب شاید اعتماد به نفس خیلیارو بیاره پایین
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1398/02/28
تاجاییکه من از گذشته شنیدم چشم و ابرو مشکی ها خیلی جذاب تر هستن....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
باشه بابا مو مشکی ها جذابن حرص نخور پسته بخور
Iran, Islamic Republic of
00:33 - 1398/02/28
به نظر من همش میتونه درست باشه اگه از اولین مورد نتیجه بگیریم که توی جامعه محبوب ترن با همینا اعتماد ب نفسشون میاد بالا و کارکرد و هوششونم بهتر میتونن پرورش بدن
Iran, Islamic Republic of
01:53 - 1398/02/28
چرا این تحقیقه انقدر اشتباهه اتفاقا من خودم یه مقاله خوندم نوشته بود زنهای با موی تیره مخصوصا مشکی برای مردها جذاب ترن یجوری هات ترن و زنهای بلوند بی روحن مگه اینکه خیلی به خودشون برسن
Iran, Islamic Republic of
04:11 - 1398/02/28
واقعا منابع این مقالات از کجاست و کی همچین آزمایشی کرده؟ جالب اینجاست که در اصل رنگ موی همه در ابتدا یکرنگ بوده و به علت کمبود نور خورشید و جهشهای کوچک ژنتیکی رنگ موی بلوند یا چشمهای رنگی بوجود آمدند که اتفاقا بخاطر ضعیف بودن این رنگها در حال کم شدن هستند.
Iran, Islamic Republic of
04:19 - 1398/02/28
من موهای خرمایی طلایی دارم پوست سفید و...همه میگن شبیه آلمانیام از بس بورم
اما والا اینا که گفتید رو تجربه نکردم البته کماکان ملت معتقدن خوشگلم ولی این هیچ اثری رو شانس زندگی خوب و پیدا کردن شوهر پولدار نداشت
زیرکی مهمتره
یکی از دوستام مو وزوزی سیاه سوخته چه شوهری کرد...دماغشم عمل کرد شبیه مال من بشه اون یکی دوستم پول داد چونه ش رو عمل کرد مث مال من شه با یه پولدار فلان ازدواج کرد
من زن به کارمند ساده شدم به دلایلی
میخوام بگم اینقدر چرت نگید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
منم میخوام بگم انقدر حسادت نکن به همجنس خودت با این شخصیتت از سرتم زیاده کارمند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
بانوی مو خرمایی
بانوی سفید پوست
بانوی حذاب و زیبا
اینجا بخش نظرات هست احمق جان
نه اینکه بیای برای بقیه داستان ببافی و ور بزنی
بدون نام
Azerbaijan
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
فرق شما با دوستات اینه که اونها روشهای مخ زنی رو به خوبی یاد گرفته بودن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
خرمایی طلایی :|

خراب کردی خراب...!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
موافقم کاربر ۴ و ۵۰ اونا مخ زنی شون خوب بود ضمن اینکه یکی شون خودش اینقدر از پسره خواستگاری کرد تا بهش شوهر کرد خخخ
نظرات بقیه تونم که بهم فحش دادید برام مهم نیست آینه!! شما انگار بور ندیدید تو ایران بابا من تمام برادر و برادرزاده هام
چشم آبی ان ابله ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
خرمایی طلایی یعنی خرمایی که تو آفتاب به طلایی میزنه چقدر شما حسودی کردین به من ولی اینا مهم نیست کاش عوض همه اینا پولدار بودم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
آینه به خودت خودشیفته
خودتم ابلهی
چه اعتماد به سقفی داری موخرمایی
همه میتونن الکی از زیبایی خودشون تعریف کنن
حالاکه اینطوریه منم آنجلینا جولی ام
ما دنبال شوهر نمی گردیم که برامون از برادرات و برادر زاده هات تعریف می کنی
درضمن کارخودت که زشت تره
حتی اگه دوستت زشتم باشه نباید اینجوری در موردش صحبت کنی
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1398/02/28
من هر دوشو امتحان كردم فقط بلوند
Iran, Islamic Republic of
10:41 - 1398/02/28
کاربر ۴ و۱۹ دقیقه میشه اینقدر چرت و پرت نگی و خیال بافی نکنی چهارشنبه خاتون!
United Kingdom
12:03 - 1398/02/28
در ایران زنانی که مادرزادی بور باشند انگشت شمارند ولی بور آرایشگاهی زیاد داریم.
Iran, Islamic Republic of
09:33 - 1398/02/29
اکثر دخترای ایرونی موی بلوند ندارند .اه ایم شد زندگی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
برو بمیر بدبخت
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1398/02/29
کامنتاای این پست خودش یه پا جامعه شناسی دخترای ایرانی بود خخخخ
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1398/02/29
فرض كنين از لحاظ آماري درست بگه! ولي هميشه استثنا هست اونم به تعداد زياد!
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1398/02/29
من رنگ مو فندقی دوست دارم
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1398/06/17
موی بلوند خیلی قشنگ تر از مشکیه...مشکی هیچ زیبایی نداره مخصوصا واسه ایرانیا ک سیاهن...دخترای ایرانی چاق و سیاه و زشتن و فقط با ارایش رنگ ادمیزاد پیدا میکنن
Iran, Islamic Republic of
07:36 - 1398/07/06
درهردومورداستثناهاتی هم وجودداره.به نظربنده هررنگ وپوست ونژادکه روحیه بهتروسیرت زیبایی داشته باشه به مرورزمان به جسم وصورت هم تاثیرشگرفی داره.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج