زیباترین چهره‌های هالیوودی از نگاه علم
۸۵۷۸۷۹
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۸
۱۳۸۵۷ 
آیا می‌توان برای زیبایی معیار خاصی در نظر گرفت؟ آیا زیبایی از نظر علمی تعریف شده است؟ شاید از نظر عموم زیبایی امری نسبی یا سلیقه‌ای باشد، اما کارشناسان آن را از نظر علمی نیز بررسی کرده اند. آن‌ها از نسبت طلایی برای بررسی زیبایی صورت یک فرد کمک گرفته اند.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: آیا می‌توان برای زیبایی معیار خاصی در نظر گرفت؟ آیا زیبایی از نظر علمی تعریف شده است؟ شاید از نظر عموم زیبایی امری نسبی یا سلیقه‌ای باشد، اما کارشناسان آن را از نظر علمی نیز بررسی کرده اند. آن‌ها از نسبت طلایی برای بررسی زیبایی صورت یک فرد کمک گرفته اند.

اما نسبت طلایی چیست؟ نسبت طلایی در ریاضیات و هنر هنگامی رخ می‌دهد که نسبت بخش بزرگتر به بخش کوچکتر، برابر با نسبت کل به بخش بزرگتر باشد. حتما معلم ریاضی تان به شما هم می‌گفت که زندگی بر اساس ریاضیات پایه گذاری شده است. اگر شما هم با دقت بیشتری به اطرافتان نگاه کنید، خواهید دید که این موضوع واقعیت دارد.

سابقه ریاضیات به دوران یونان باستان و زمان فیثاغورس باز می‌گردد. فیثاغورس نخستین کسی بود که توانست اصول پراکنده‌ای را که ریاضیدانان نخستین عمدتا با استقرا و آزمون و خطا کشف کرده بودند، بر پایه اصول و براهین قیاسی بنا کند.

نسبت طلایی نیز در یونان باستان کشف شد که معیار زیبایی نام گرفت. هنرمندان این فرمول را برای کار‌های هنری خود نیز استفاده می‌کردند. مثلا آن‌ها تابلوی مونالیزا را بر این اساس تجزیه و تحلیل کردند و حتی آن را به عنوان معیار زیبایی چهره افراد نیز به کار بردند. یکی از جراحان زیبایی مشهور با نام «Julian De Silva» در لندن، نیز مقاله‌ای نوشت و زیباترین چهره‌های ستاره‌ها را بر اساس نظریه نسبت طلایی معرفی کرد. این مقاله در مجله مشهور Vogue به چاپ رسید و طرفداران زیادی پیدا کرد. اگر دوست دانید بدانید که زیباترین چهره‌ها در میان ستاره‌ها از نظر علمی و قوانین ریاضیات متعلق به چه کسانی هستند، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

تقارن

ستاره‌هایی که از نظر علمی جذاب‌ترین هستند

اگر چه هیچ چهره‌ای به طور ۱۰۰% تقارن ندارد، اما در کل چهره‌هایی که تقارن بیشتری دارند، زیباترند. این تقارن مربوط به تمام اجزای صورت می‌شود، از سایز آن‌ها گرفته تا مکان قرار گرفتن هر کدام و نسبتی که با یکدیگر دارند.

دانشمندان تحقیقی در این مورد روی عده‌ای از زنان و مردان انجام دادند. در این تحقیق، به کمک یک برنامه کامپیوتری، که معمولا برای شناسایی مجرمان استفاده می‌شد، سعی کردند تا متقارن‌ترین صورت‌ها را شناسایی کنند. صد‌ها نفر برای این تحقیق داوطلب شدند. در واقع آن‌ها دوست داشتند تا از نظر علمی میزان جذابیت شان را بسنجند. از میان آنهمه چهره، تنها چهره یک زن و یک مرد به عنوان زیباترین چهره‌ها انتخاب شد. زمانی که زیباترین چهره را با چهره ستاره‌های زن هالیوود تطبیق دادند، ناتالی پورتمن بیشترین شباهت را به آن داشت. از این رو او چهره او به عنوان یکی از متقارن‌ترین چهره‌ها و در نتیجه زیباترین‌ها در میان ستاره‌های مشهور جهان انتخاب شد.


ابرو

ستاره‌هایی که از نظر علمی جذاب‌ترین هستند

ابرو یکی از اعضای مهم صورت است که نه تنها می‌تواند به چشم‌های شما جذابیت دهد و میان آن‌ها تناسب و تعادل ایجاد کند، بلکه روی زیبایی کل صورت تان هم تاثیرگذار است؛ بنابراین شما، به جای این که به دیگر اعضای صورت تان تغییر دهید، به راحتی می‌توانید با تغییر فرم ابروهایتان، زیبایی را در چهره تان ایجاد کنید. جذاب‌ترین فرم ابرویی که کارشناسان کشف کرده اند، ابرو‌های کمانی ست. البته این بدین معنی نیست که شما فرم ابروهایتان را به طور کلی تغییر دهید. اگر امکانش هست آن‌ها را کمی حالت دهید، اما اگر فرم ابروهایتان به گونه‌ای ست که به صورت تان می‌آید، بهتر است که به جای تغییر فرم، به تقارن آن‌ها توجه کنید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید، در میان ستاره‌های زن، آنجلینا جولی، یکی از زیباترین ابرو‌ها را دارد.


چشمان متقارن

ستاره‌هایی که از نظر علمی جذاب‌ترین هستند

قهوه‌ای رایج‌ترین رنگ چشم و در عین حال جذاب‌ترین رنگ چشم برای خانم‌ها شناخته شده است. حدود ۵۵ تا ۷۹ درصد از جمعیت جهان، چشمان قهوه‌ای دارند. به عنوان مثال چشمان ناتالی پورتمن که به عنوان جذاب‌ترین چهره انتخاب شده، به رنگ قهوه‌ای ست.

اما جدا از رنگ چشم، مدل چشم نیز تاثیر زیادی در زیبایی دارد. چند نوع فرم چشم وجود دارد: گرد، بادامی، چشم با پلک افتاده، چشم رو به پایین و چشم رو به بالا. اما به نظر شما کدامیک از این فرم چشم‌ها بیشترین جذابیت را دارند؟ شاید تعجب کنید، اما چشم‌های بادامی، مانند چشم های اسکارلت جوهانسون، به عنوان زیباترین چشم‌ها شناخته شده اند به این دلیل که تقارن بیشتری دارند. اگر چه شما می‌توانید به کمک آرایش، فرم چشم هایتان را بادامی کنید، اما پیشنهاد کارشناسان این است که سعی کنید آرایشی با توجه به فرم چشم‌های خودتان داشته باشید. 


بینی

ستاره‌هایی که از نظر علمی جذاب‌ترین هستند

زمانی که صحبت از زیبایی بینی خانم‌ها می‌شود، هر چه بینی ظریف‌تر و کوچک‌تر باشد، زیباتر است. اگر به بینی‌های عملی نگاه کنید، خواهید دید که تمام آن‌ها چه از نظر سایز و چه از نظر پهنا، کوچک‌تر شده اند. طبق تحقیقاتی که روی چهره ستارگان شده، ناتالی پورتمن زیباترین بینی را دارد، در مراحل بعدی، اما استون و نیکول کیدمن قرار دارند که بینی هر سه باریک و ظریف است. اما چرا بینی ظریف؟ طبق استاندارد‌های زیبایی، ظرافت یکی از معیار‌های زیبایی زنان است، از این رو بینی ظریف هم با توجه به این که تناسب بیشتری با اندام و ظرافت آن‌ها دارد، زیباتر است.


لب

ستاره‌هایی که از نظر علمی جذاب‌ترین هستند

اگرچه ظرافت یکی از معیار‌های زیبایی بینی است، اما زمانی که صحبت از لب می‌شود، ظرافت به کنار می‌رود و درشتی جای آن را می‌گیرد. در واقع لب‌های درشت جزو زیباترین لب‌ها برای زنان شناخته می‌شوند. به جز ناتالی پروتمن که همچنان در صف اول قرار است، افرادی، چون اسکارلت جوهانسون و امیلیا کلارک نیز زیباترین لب‌های را دارند. البته بسیاری از ستاره‌های دیگر مانند کایلی جنر یا کیم کارداشیان به کمک ژل‌های لب، سعی کرده اند که این جذابیت را در صورت شان ایجاد کنند، اما خب زیبایی طبیعی چیز دیگری ست.


دیوید گندی

ستاره‌هایی که از نظر علمی جذاب‌ترین هستند

حال که زیباترین چهره‌ها را در میان ستاره‌های زن هالیوود بررسی کردیم، به سراغ مردان هالیوودی می‌رویم. طبق نظر کارشناسان، چهره دیوید گندی با معیار‌های زیبایی هماهنگی زیادی دارد، از این رو جزو یکی از زیباترین چهره‌ها محسوب می‌شود. این موضوع را یک میلیون فالوور اینستاگرام او نیز تایید می‌کنند.


ابرو

ستاره‌هایی که از نظر علمی جذاب‌ترین هستند

فرم ابروی ایده آل مردان با زنان فرق دارد. اگر چه ابرو‌های کمانی معیار زیبایی خانم‌ها بود، اما برای آقایان ابرو‌های صاف و پهن به عنوان معیار زیبایی انتخاب شده است. علاوه بر اینها، فاصله ابرو‌ها تا چشم‌ها نیز اهمیت زیادی دارد. برای آقایان هر چه این فاصله کمتر باشد، بهتر است. در واقع ابرو می‌تواند فرم چهره آقایان را به گونه‌ای تغییر دهد که آن‌ها را قدرتمند یا حتی ضعیف‌تر از آنچه هستند، نشان دهد.


چشم

ستاره‌هایی که از نظر علمی جذاب‌ترین هستند

طبق تحقیقات، آقایانی که چشمان بیضی شکل و آبی رنگ دارند، جزو جذاب‌ترین‌ها محسوب می‌شوند. آبی دومین رنگ رایج چشم در جهان محسوب می‌شود، اما خب نسبت به قهوه‌ای بسیار محدودتر است. مدل بیضی چشم هم جزو مدل‌های مرسوم چشم نیست، در واقع این فرم چشم، مدلی بین گرد و بادامی ست. برای این که بهتر آن را درک کنید، به عکس‌های دیوید بکهام، بردلی کوپر یا همان دیوید گندی نگاهی بیاندازید. چشمان این ستاره‌ها جزو زیباترین چشم‌ها میان مردان به حساب می‌آیند.


بینی

ستاره‌هایی که از نظر علمی جذاب‌ترین هستند

همانطور که گفتیم بینی‌های باریک و کوچک برای خانم‌ها به عنوان زیباترین بینی‌ها تعریف شده اند، اما برای آقایان بینی‌هایی با سایز متوسط و صاف به عنوان بینی ایده آل شناخته می‌شوند. از آنجا که آقایان ظرافت اندام زنانه را ندارند، طبیعی ست که بینی آن‌ها نیز سایزی بزرگ‌تر از سایز بینی خانم‌ها باشد. بینی دیوید بکهام و دیوید گندی به عنوان ایده آل‌ترین فرم بینی شناخته شده است.


لب

ستاره‌هایی که از نظر علمی جذاب‌ترین هستند

به نظر شما چه فرم لبی برای آقایان مناسب است؟ طبق تحقیقات، لبی که نه خیلی باریک و نه خیلی بزرگ و قلوه‌ای باشد، به عنوان ایده آل‌ترین فرم لب برای آقایان شناخته شده است. اشتون کوچر، ویگو مورتنسن و برد پیت زیباترین فرم لب‌ها را در میان ستاره‌های مرد هالیوود ارند.

منبع: thelist

پردیس بختیاری
انتشار یافته: 67
در انتظار بررسی:0
Netherlands
02:00 - 1398/02/13
امیلیا کلارک چقدر چین و چروک افتاده پیشونیش
سنی هم نداره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
شما به بزرگواری خودتون ببخشش
بدون نام
Germany
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
آیشواریا رای از دید بسیاری زیباترین زن جهان شده ولی شوهرش مثل من بی اعتماد به نفس نیست که بره صد جاشو دست بزنه
البته اختیار بدن و لباس و ... هر کسی دست خودشه ولی حرکت های عمومی که تاثیر روی فرهنگ یک جامعه بزاره قابل تامل و بررسیه
چون از بین رفتن اعتماد به نفس ریشه یک ملتو نابود میکنه
از این نمونه در هند بخصوص و در کشورهای دیگه زیاد هست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
ولی شوهرش مثل من بی اعتماد به نفس نیست؟!یعنی چی؟
با حرفت موافقم ولی
بدون نام
France
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
فقط مهران رجبی
Iran, Islamic Republic of
02:09 - 1398/02/13
مهران رجبی جا موند ک...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
مسخره نكنيم
Iran, Islamic Republic of
03:13 - 1398/02/13
بیا برو باو دلت خوشه
زیباترین چهره از هر لحاظ فقط و فقط امبر هرد
خودشونونم گفتن
کاشکی یکی مثل اون نصیب آدم بشه البته اخلاق هم داشته باشه و پول
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
البته نسبی هست مثلا من اصلا از چهره امبر هرد خوشم نمیاد و ته چهره ش رو نمی پسندم ولی به نظرم نیکول کیدمن واقعا زیباست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
خوشگله ولی جذابیت نداره
البته سلایق متفاوته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
تو چی داری؟ اینو بگو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
من همه چی دارم
جوری که میتونم تو رو تو سیم ثانیه بخرم و بفروشم
فهمیدی کوچولو؟؟؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
منم نیکول دوست دارم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
چیز دیگه ای نمیخوای
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
کاربر 3:13با این اوصاف شما باید شوهر کنی.
نه اینکه زن بگیری.
Iran, Islamic Republic of
03:30 - 1398/02/13
لبای انجلینا جولی هم باید جزء زیباترین لب ها میبود
Iran, Islamic Republic of
03:31 - 1398/02/13
خودتون هم میدونید زیبایی چیزی فراتر از علم هست.
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1398/02/13
یه مشت عبرت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
از تو بهترن اینو مطمئن باش
Iran, Islamic Republic of
09:33 - 1398/02/13
از نگاه بنده هیچ وقت در تاریخ زنی به زیبایی آنجلینا جولی و اما استون نیست.اسکارلت جانسون زیبا نیست اصلا.
خانواده ی کارداشیان که بهترینن نمیدونم چرا اسمی ازشون برده نشد.
با تشکر از سایت خوب برترینها دست شما درد نکند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
یعنی با گفتن خانواده کارداشیان سطح سلیقه افتضاحت مشخص شد
بدون نام
Germany
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
به به!
سلیقت کاملا مشخص شد آقا
شما برو دنبال همون کارداشیان ها و جنرهای صورت عملی
بدون نام
Netherlands
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
کلا نظرهای اینجوری که میدی همش منفی می گیری توی اینستاگرام ستاره های هالیودم نظرهای اینجوری دادین اونجا هم کلا منفی گرفتین.نظراتتو به نظرم تو دل خودت بذار
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
کارداشیان ها که فقط صندوق دارن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
چندش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
همسر خودت حتما خیلی زشته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
نگاهت رو نگاه دار واسه خودت
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1398/02/13
از نگاه بنده هیچ وقت در تاریخ زنی به زیبایی آنجلینا جولی و اما استون نیست.اسکارلت جانسون زیبا نیست اصلا.
خانواده ی کارداشیان که بهترینن نمیدونم چرا اسمی ازشون برده نشد.
با تشکر از سایت خوب برترینها دست شما درد نکند
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
عه !!نه بابا راس میگی؟!
miss
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
کسه دیگه ای نبود؟؟؟سحر تبر رو جا انداختیا.
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1398/02/13
بروبابا
کدوم علم
علم تولیدی خودشون
United States
10:39 - 1398/02/13
چشم های من گاهی نامتقارن میشه یکی بزرگ و یکی کوچک. نمیدونم چرا؟ چه کنم؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
خب چون چشمتون خسته میشه و ورم میکنه یکیش. یکی خشکتر از اون یکی هست
میم
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
همونجوری که هستن بپذیرشون
Russian Federation
10:41 - 1398/02/13
باران عباسی مجری اخبار هم خوش چهره است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
فرن تقی زاده رو عشقه
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1398/02/13
کسایی مثل اما استون یا امیلیا کلارک شاید از یه نظر خوشکل باشن، ولی وقتی کلی به صورتشون دقت میکنی اصلا خوشکل نیستن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
امیلیا کلارک معمولیه حالا چون سریال معروفی بازی کرده رفته جزو خوشگلها
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1398/02/13
حالا اگه یه کاربری به نام علیرضا ناصری در مورد این چیزها حرف میزد بهش میگفتن خجالت بکش بیمار جنسی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
خودتی دیگه
علیرضا ناصری
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
دقیقا داداش.نمیدونم چرا با من مشکل دارن!اگه من بگم میشم منحرف و مریض جنسی ولی اگه یکی دیگه همین حرفا رو بزنه آدم با فرهنگ و شعور میشه.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
خودت هم نظر میذاری هم جواب میدی که کسی شک نکنه
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1398/02/13
علم تعیین میکنه دل ما رو کی ببره؟؟ ما زیباترین نداریم. زیبایی مطلق وجود نداره.همه چیز نسبی و سلیقه ایه.رسانه های زرد به این چیزها دامن نزنند.کاش انسان شعورش ارتقا پیدا می کرد
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1398/02/13
خخخخخخ چرت وپرت قشنگن امانه بخاطرابرو ممکنه يک نفرزيباترين بينى روداشته باشه اما کل صورت زيبانباشه چهره مهم تره تا جزيى ازکل چهره
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1398/02/13
بيني ناتالي پورتمن هم عمليه البته بيني ش از اولم ظريف بوده و با عمل فقط كمي ظريف تر شده
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1398/02/13
آدري هپبورن بيني نسبتا بزرگي داشت ولي از همه جذاب تر بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
کاملا موافقم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
فردا هم تولدشه
....
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
اون که عالیهههههههههههههههه و البته مونیکا بلوچی
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1398/02/13
اون دیوید گندی واقعا من زیبایی درش نمی بینم. خیلی زشته که
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
من نمیدونم این خارجی های کک و مکی با صورتهای داغون و چروک کجاشون زیباست والله ما زیبایی نمی بینیم.تو کشور خودمون خیولی دختران زیبا هستن که ارزش نگاه رو دارن.اینا رو برای چی به مردم نشون میدین..به زور میخوان بگن زیبا هستن ما که نفهمیدیم
France
16:49 - 1398/02/13
زیبایی کلی است نه جزیی

مثلا مردم کره و ژاپن و شرق پوست‌های خیلی صاف دارن و موهای صاف و مشکی و براق، اما زیبای چشم گیر کم توشون هست
United States
23:42 - 1398/02/13
با مطلب حال کردم. متفاوت بود
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1398/02/13
اونی که باهاش بهت خوش میگذره
زیباترین موجود دنیاست
Iran, Islamic Republic of
02:19 - 1398/02/14
ناتالی پورتمن زیبا است ولی زیباترین نیست .مثلت طلای اصول دیگیه هم دارد که توی یه مقاله امبر هرد زیباترین شناخته شده که قابل قبول تر به نظر میاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
ولی چون اسرائیلیه و خیلی برای اسرائیل تبلیغ می کنه همه جا هواشو دارند و همیشه جزو زیباترین ها، باهوش ترین ها و ... اسمش میاد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
بابا این امبر هرد چیه الکی بزرگش کردین چرا من از قیافه ش خوشم نمیاد بعد این مثلث مسخره هم هی میگن و تکرار میکنند یعنی هر کس مثلث طلایی نداشت زشته. خودتون رو با چه چیزهای مسخره ای سرگرم می کنید. اینها همش برای سرگرم کردن مرم هست
Iran, Islamic Republic of
05:28 - 1398/02/14
پس اگه اینجوریه منم خوشکلم فقط شناخته نشدم
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1398/02/14
این چرندیات فقط بدرد مجله های زرد ایرانی می خوره! خود آمریکایی ها معتقدند ایجنت هر بازیگری بیشتر پول خرج کنه اسم اون بازیگر میره توو صدر این لیستا ولی ما جهان سومیا هنوزم به این مزخرفات استناد می کنیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
دقیقا همینه وقتی زن اوباما میره جزو ده زیبای اول دیگه معلومه که مد نظرشون چیه. یا اون جولیا رابرتز با اون صورت دراز که خودش از حضور اسمش توی لیست زیباها تعجب کرده بود. فقط باید معروف باشی مثل این خانواده کارداشیان بعد همه چی تمومه
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1398/02/14
بنظر من مرلین مانرو بهتر از این اسامی هست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
مرلین مونرو هم الکی بزرگ کردند اون زمان دماغش رو عمل کرده بود چونه ش هم سیلیکون گذاشته بود با موهای بلوند رنگ کرده چون خیلی نقش زنهای چرت رو بازی میکرد مشهرو شد
Iran, Islamic Republic of
21:38 - 1398/02/14
لب فقط لبای برد پیت عالیه لامصب
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج