فدراسیون فوتبال از کی‌روش به فیفا شکایت کرد
۸۵۷۹۲۸
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
۱۲۱۸۲ 
با اعلام رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال، این فدراسیون از رفتارهای اخیر کارلوس کی روش به فیفا شکایت کرده است.

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،احمدرضا براتی، رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال درباره اظهارات اخیر کارلوس کی روش ، اظهار داشت : فدراسیون فوتبال به کلیه تعهدات مالی و غیر مالی خود در قبال ایشان عمل کرده است و از این حیث تقصیری متوجه فدراسیون فوتبال نیست .

البته محدودیت های مالی بین المللی برای جا به جایی پول در کلیه تراکنش های بین الملللی منتسب به جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که این موضوع هم اختصاص به فدراسیون فوتبال ندارد و البته همه ایرانیان و غیر ایرانیان از این مشکل و محدودیت آگاهی دارند.

وی ادامه داد:در سوی مقابل ، آقای کی روش که خود را علاقه مند به ایرانیان می دانند بهتر بود با شکیبایی بیشتری رفتار می کردند و اینکه ایشان در مصاحبه های خود به صورت مستمر اصرار دارند اتهاماتی را متوجه فدراسیون نمایند علاوه بر آنکه با ادعای ایشان مبنی بر علاقه مندی به ایرانیان منافات دارد همچنین مغایر و مخالف مقررات و کدهای اخلاق فیفا می باشد و قابل پیگرد قانونی است.

به عنوان مثال و در حالیکه همگان اذعان دارند کمپ قطر در حال حاضر در زمره بهترین کمپ های دنیا و حتی بهترین آنها است و بزرگترین تیم های ملی و باشگاهی جهان هم دراین کمپ حاضر می شوند اما ایشان به صورت عجیبی حضور در این کمپ را علت ناکامی تیم ملی می دانند و ادعا می کند تیم ملی ایرانی گروگان اهداف تیم ملی قطر بوده است! و البته هر حقوقدان ورزشی می تواند بگوید که معنی این حرف چیست و در صورتی که ایشان نتواند این ادعا را ثابت کند چه تبعاتی برای ایشان خواهد داشت و البته باز هم ادعاها و اظهاراتی از این جنس در اظهارات ایشان قابل مشاهده است.

براتی در ادامه این گفتگو افزود : البته فدراسیون فوتبال در همه این سال ها به منظور حفظ آرامش تیم ملی و صیانت از منافع ملی وارد مجادلات کلامی با ایشان نشد و اگر چه در طول یکسال گذشته دوبار به صورت رسمی و کتبی به ایشان اخطار شد ولی بازهم سیاست فدراسیون سیاست مدارا و حفظ آرامش بود و این موضوع رسانه ای نشد اما اینک که ایشان مسوولیتی در ایران ندارد و در عین حال اصرار بر مصاحبه مداوم و جوسازی مستمر علیه فدراسیون و ارکان ورزش دارد دلیلی برای ادامه این خویشتن داری وجود ندارد و لذا فدراسیون اقدامات قانونی را برای تعقیب قانونی موضوع آغاز کرده و به این منظور با فیفا در ارتباط مستمر هستیم و همین امروز هم به صورت رسمی با فدراسیون فوتبال کلمبیا و کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی مکاتبه کرده ایم و قطعا به اظهارات ایشان که خلاف کدهای اخلاقی فیفا است رسیدگی خواهد شد.

رییس کمیته حقوقی فدراسیون با اشاره به اینکه فدراسیون در تلاش است تا بهترین انتخاب ممکن برای تیم ملی صورت گیرد یادآور شد، با وجود فضای رسانه ای بین المللی به وجود آمده توسط کارلوس کی روش اما فدراسیون تلاش می کند تا کمترین آسیب به تیم ملی وارد شود و انشاالله در حد امکان شاهد انتخاب سرمربی مناسبی برای تیم ملی خواهیم بود.

براتی تصریح کرد: اگرچه رسیدگی های قانونی و حقوقی زمانبر هستند اما در هر صورت فدراسیون در حال پیگیری حقوقی موضوع است و از سوی دیگر باتوجه به شناختی که از خلقیات کی روش داریم بعید نیست به دعواهای شخصی اشخاص و مسوولین فدراسیون هم ورود کند و اگر چنین اتفاق رخ دهد اصلا متعجب نخواهیم شد که در این صورت نیز پیگیری های لازم انجام خواهد شد.

انتشار یافته: 34
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1398/02/10
پولشو ندادید، تازه دست پیش رو گرفتید تا پس نیفتید زمانیکه برانکو از تیم ملی رفت و مردم ایران رو دلقک نامید چرا شکایت نکردید ترسیدید الان که حرف درست رو کی‌روش میزنه بهتون وباند تون بر خورده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
کی روش از سر فدراسیون و مخالفاش زیاد تر بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
با مردم هر کاری خواستن کردن بد عادت شدن فکر کردن کی روش شفر هم مردمن
عمار
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
بیگانه پرست
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1398/02/10
طلبش و که پرداخت نکردید حالا شکایتم میکنید عوض اینجور کارا برید یه سرمربی برای تیم ملی انتخاب کنید
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1398/02/10
شکایت شمرو بردن پیش خولی
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1398/02/10
این چه عادت بدیه همتون دارین آخرش طرف رو بی آبرو میکنید زشته اعتبار مردم تو دنیا خراب میشه خودتون به درک
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1398/02/10
تحریم و هر بهانه ای رو شیک تو ضیح میدادین بهش قانع نشده که شکایت کرده حق داره . بعد بازی ژاپن اومد هتل فرودگاه اونطوری خداحافظی کردین میگه همون روز تاج مخصوصا موبایلش رو خاموش کرده
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1398/02/10
کی روش اینجا پیر افسرده شده بود مث خود ما از وقتی رفته کلمبیا جوون شده دم مردم قدرشناس گرم زیر پستش هنوز ایرانیه
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1398/02/10
فدراسیون ما خیلی غلط کرد از کی روش و مهناز افشار شکایت کرد
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۱
خخخخخخخخخ کیروش ومهنازچقدرم بهم میان
بدون نام
United Arab Emirates
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۱
خخخخخ روانی مگه فدراسیون ازمهنازشکایت کرده دوبارقرصهاتونَشُسته خوردی قاط زدی؟
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1398/02/10
شفر رو تا هفته پیش مینداختن هوا دیروز راه نمیدن چقدر کاراشون چیپ و زشته اینا شدن مدیر نجومی بگیر شل مغز
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1398/02/10
نمیدونم حرف کی روش عاقبت ش چی میشه ؟ کی روش خبر ازخروج وخالی کردن حساب خزانه فوتبال( اسم بانکی که فیفارد وبدل میکنه) توسط شخص جناب تاج اقدام !اگرم میخواد بگه برای تحریم و دور زدن زودتر اقدام کردیم !! اما کجا رفته وهست مهم هست ؟ شکایت عوام فریبی !؟ حالا هزینه کردن ازبیت المال حتی پول بلیط حرام شرعی هست وتاج میدونه کی روش باسند گفته فقط باید پرسیدکجاست پول؟ چاپ کنی ممنون
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1398/02/10
متاسفم چون حالا که کارازکار گذشت فهمیدید چه روباهی درلباس میش تیم ملی را مدیریت کرده بود.وهرچی مربیان داخلی و باشگاهی فریاد برآوردند گوش شنوایی نبود باورکنه این آقا کی بود. چوب خدا صدا نداره واقعا
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1398/02/10
قابل توجه دوستانی که عاشق کی روش بودند!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
که چی هنوز هم هستیم پولشو میخواد
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1398/02/10
اعه تازه فهمیدن که این دلال تا الان سوارتون شده بود دنیا رو آب ببره شمارو خواب میبره
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1398/02/10
با کی روش کل کل نکنید تمام گند کاریهایتان را بر ملا میکند.
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1398/02/10
اولامقصراصلی شمافدراسیون نشینهاهستیدازکفاشیان تاتاج و.....اگه ازروزاولیکه این زاده ی مستعمره واین موزامبیکی بیچاره عقده ای بی محابابه تمام ارکان فدراسیون ووزارت ورزش ومربیان شروع به توهین کردادبش میکردن وبهش میفهموندن که ازحدودش تجاورنکنه نتیجه این نمیشدکه حالاعلناتاج رادروغگووبدترین توهینهاروباون وبقیه انجام بده.البته ایون بیچاره دریک مستعمره متولدوبزرگ شده که کل ملتش نوکروبرده ی پرتغالی هابوده وهستن وهمین علت عقده ای بودن وخودبزرگ بین انگاشتن خودش بود.
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۱
تاج وکفاشیان لیاقتشون توهینه
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1398/02/10
ياد دفاع كردن هاي فردوسي پور از كيروش به همراه سوپر بازيكن هايي نظير ؛روزبه چشمي ها
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1398/02/10
کیروش تا دیروز شاه بود الان چیشده...
Iran, Islamic Republic of
14:56 - 1398/02/10
مرتیکه دلال عملی، مثه زالو پول مردم ایران و مکید حالا رفته اونجا هم حرف مفت میزنه
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
مگه دزدیده برادر من؟
خوب قراردادش بوده. وقتی همچین قراردادی رو میبندن باید هم بهش متعهد باشند. اگه حرف از دزدیه کسایی باید محکوم بشن که پای همچین قراردادهایی رو امضا کردن.
Netherlands
15:14 - 1398/02/10
زر مفت ی مسئول پاچه خوار فدراسیون
جمش کنید بی لیاقت های دزد...
United Arab Emirates
15:42 - 1398/02/10
ی موقع خدای ناکرده به گوش کی روش نرسه!!!! میاد شما فدراسیونیها به خصوص تاج را میخوره.بخدا ترسوتر از شما ،ندیدم.!!!!
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1398/02/10
جناب آقای کیروشی پور باید پاسخگو باشه که الان همه وامصیبتا براش سر میدن
هرچه سر این فوتبال اومده تقصیره کیروشی پوره که دلبریتی های بی سواد افتادن دنبال حمایتش و ملت ساده هم میگن درست میگن و به به و چه چه راه انداختن
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1398/02/10
هر چند که کیروش یک دلار هم ارزش نداشت و یه مربی کاملا بد دهن و بیسواد بود ولی این حرفها کاملا مزخرفه و باید پولشو بهش بدین . بدون هیچ بهانه . حقش هست یا نیست مهم نیست . این حرفها رو باید موقعی میزدین که داشتین توی پر قو نوازشش میکردین و براش اشعار حماسی میگفتین . ۸ سال خیانت محض کردین به فوتبال مملکت حالا همه بلبل شدن و اعتراض میکنن . اونموقع که کارشناسهای باسواد گفتن که این یارو رو بزرگش نکنین ولی کسی گوش نکرد . عادل فردوسی پور با افتخار مقابل دوربین سیما گفت که من افتخار میکنم اگه بهم بگن کیروشی پور . خیلی آدمهای فهمیده جامعه فهمیدن که کیروش اومده که جیبشو پر کنه و چیزی توی چنته نداره . ولی یه عده علاف و بیکار و ابن الوقت که تا امروز به پیت حلبی لگد نزده بودن شدن طرفدارش و در حد اسطوره بالا بردنش . امروز نتیجه اش معلوم شد .
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۱
لایک
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1398/02/10
فارس خودش میدونه که کدام ادعا درست وکدام الکی هست اما بخاطر موزامبیکی میشه پشت هم باشیم موافقم؛ بخاطر گسترش فساد تو فوتبال وجلوگیری از ان بعداز کی روش اینجا دستگاه نظارتی از فدراسیون و تاج و دوستان ش تحقیق بشه واقعا فوتبال ناکجا اباد داره میره ؟!
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1398/02/10
کی روش آدم زرنگیه و حرکتی که الان انجام داد در واقع بخاطر اینه که میدونه تیم ملی دنبال انتخاب مربی جدید تو دنیاست و در واقع کی روش به سایر مربیانی که ممکنه ایران باهاشون وارد مذاکره بشه گوشزد کرد که اینها ادمهای دروغگویی هستند و پولتون رو هم نمیدن و فکر کنید با توجه به تحریمهای جهانی ایران که همه دنیا ازش خبر دارند کسی دیگه میاد اینجا مربیگری کنه !؟ کی روش دقیقا چنین قصدی داشت و در واقع اینطوری عدم تمدید قراردادش رو تلافی کرد
United Arab Emirates
12:00 - 1398/02/11
آقای براتی شماکه جزء اون دسته ازآدمهایی هستی که میگفتی کیروش ازهرایرانی ایرانی تره واقعاًکیروش راست گفته که مسئولین فوتبال ایران به حرفهای خودشان هم احترام نمیگذارند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج