دلیل اصلی افت پاری‌سن‌ژرمن از نگاه توخل
۸۵۸۱۹۳
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۷
۳۹۳۳ 
سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن از دلیل اصلی نتایج ناامید کننده اخیر تیمش سخن به میان آورد.

ایسنا: ‌به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن در هفته پایانی لیگ فرانسه عملکرد ناامید کننده از خود نشان می‌دهد. تیم پاریسی در دیدار معوقه به مصاف مون پلیه رفت و با نتیجه سه بر دو تن به شکست داد. هر چند که این نتیجه در وضعیت پاری سن ژرمن در جدول رده‌بندی تأثیر نمی‌گذارد اما باعث شده تا انتقادها از توخل زیاد شود.

توخل، سرمربی آلمانی پاری ‌سن‌ ژرمن در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: در دیدار برابر مون پلیه به خاطر سه اشتباه بد فردی که داشتیم تن به شکست دادیم. حریف بسیار پر تلاش و جنگنده ظاهر شد و توانست از اشتباه‌های ما نهایت استفاده را ببرد.

او ادامه داد: در این دیدار هم به شدت با کمبود بازیکن مواجه بودیم و تنها ۱۵ بازیکن در فهرست نهایی ما قرار داشتند. از ماه فوریه تا هم اکنون با کمبود بازیکن مواجه هستیم و طبیعی است که نتایج تیم خوب نباشد. بعضی از بازیکنان بعد از چندین هفته دوری از میادین و تنها با دو جلسه تمرین بازی کردند. در فینال از نیمار، دی ماریا و وراتی استفاده کردم. واقعاً ریسک کردم و این بازیکنان آماده نبودند اما چاره‌ای نداشتیم.

سرمربی آلمانی پاری ‌سن‌ ژرمن در پایان، اضافه کرد: من ۱۶ بازیکن در چند دیدار اخیر در اختیار داشته‌ام. بازیکنان به شدت خسته هستند چرا که هر سه روز یک بار بازی کرده‌اند. بر این باور هستم که ما در ۱۰ لیگ معتبر تنها تیمی باشیم که با چنین شرایطی بازی می‌کنیم. فعلاً تا پایان لیگ چهار بازی دیگر باقی مانده است و باید در آنها بهتر از این ظاهر شویم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج