بازگشت به رئال، اتفاقی رویایی خواهد بود
۸۵۸۴۷۰
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۲
۴۴۱۲ 
اشرف حکیمی، مدافع راست رئال که قرضی برای بروسیا دورتموند بازی می کند، دوست دارد هرچه زودتر به این باشگاه برگردد.

ورزش سه: اشرف حکیمی، مدافع راست رئال که قرضی برای بروسیا دورتموند بازی می کند، دوست دارد هرچه زودتر به این باشگاه برگردد.

 اشرف تابستان 2018 بود که با قراردادی قرضی و دوساله راهی دورتموند شد و بسیار هم خوش درخشید. او اخیرا به دلیل مصدومیت، فصل را از دست داده و هنوز یک سال از قرارداد قرضی او باقی مانده است؛ هرچند که بی میل نیست زودتر از زمان درنظر گرفته شده به رئال برگردد.

بازگشت به رئال، اتفاقی رویایی خواهد بود

او در مصاحبه با مووی استار گفت:« برگشت به رئال در تابستان؟ این یک اتفاق رویایی خواهد بود. اگر بگویم که دوست ندارم زودتر به رئال برگردم، قطعا دروغ گفته ام. ببینیم چه خواهد شد.»

ستاره مراکشی ادامه داد:« من عاشق رئال هستم؛ حتی اگر در این باشگاه نباشم. همیشه بازی های رئال را تعقیب می کنم و متاسفانه فصل جاری برای شان فصل خوبی نبوده؛ ولی رئال همیشه بر می گردد و برای همین، بزرگترین باشگاه دنیاست. رئال الان در افت است ولی به زودی بر می خیزد.»

اشرف در پایان گفت:« وقتی پیشنهاد دورتموند رسید، به یاد دنی کارواخال افتادم که قرضی و در شرایطی مشابه راهی لورکوزن شد و سپس به رئال برگشت. تصمیم گرفتم به دورتموند بروم و در این باشگاه بر تجربیاتم اضافه تر شود و چیزهای جدیدی یاد بگیرم. حالا مطمئنم که به رئال بازخواهم گشت.»

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج