وزیر کشور: مسابقه‌ی گرفتن پست راه افتاده است!
۸۵۸۹۵۳
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
۶۶۲۹ 
وزیر کشور در جمع مدیران خراسان شمالی گفت: مسابقه گرفتن مسئولیت در کشور ایجادشده و برخی‌ها برای این کار حقی را ناحق می‌کنند تا به هدف خود برسند.

خبرگزاری فارس: عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز در آیین رونمایی از سند توسعه خراسان شمالی با اشاره به برخی از اقدامات دشمن علیه انقلاب و کشور در سیل اخیر اظهار کرد: دشمن از هر موضوعی برای بیان ناکارآمدی نظام استفاده می‌کند اما پیگیری رهبر انقلاب و تماس‌های رئیس‌جمهور باعث شد تا همه مسئولان پای‌کار بیایند و به خوبی وظیفه خود را انجام دهند.

وی اقدامات نیروهای مسلح در همان لحظات ابتدای سیل را بسیار مناسب توصیف کرد و افزود: هماهنگی کامل میان اعضای ستاد مدیریت بحران وجود داشت و تداخل میان اغلب امور ایجاد نشد.

وزیر کشور درمجموع مدیریت سیل را خوب عنوان کرد و افزود: این حادثه عظیم و ایفای نقش مسئولان و بسیج مردم از مرحله دفع مشکل گذر کرده‌ایم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع برنامه‌نویسی در کشور اشاره کرد و گفت: در کشور خوب برنامه می‌نویسیم اما اجرای مناسبی ندارد که باید ریشه اصلی این موضوع شناسی و برطرف شود.

رحمانی فضلی علت نخست عدم موفقیت در اجرای برنامه‌های توسعه در کشور را نظام اداری معرفی کرد و ادامه داد: ضعف بسیاری در نظام اداری و اجرایی کشور وجود دارد که نحوه اداره استان‌های و شهرستان‌ها باید یکدیگر دارای تفاوت بوده و این موضوع متأثر از سیستم اداری کشور است.

وی با انتقاد به برخی از اقدامات برای گرفتن مسئولیت در کشور گفت: برای مسئولیت گرفتن در کشور مسابقه می‌گذارند، رابطه ایجاد، پیگیری و اصرار می‌شود و حتی حق را ناحق می‌کنند تا فردی مسئولیت بگیرد.

وزیر کشور با تأکید بر اینکه خارج از فشارها کار خود را انجام می‌دهد تصریح کرد: حتی اگر فردی دارای شایستگی باشد اما فشار سایرین را داشته باشد را منصوب نمی‌کنم زیرا وام‌دار سایرین خواهد بود.

وی در بخشی دیگر به اهمیت موضوع تولید و اشتغال در کشور تأکید کرد و ادامه داد: می‌توانستیم ۵ برابر ظرفیت فعلی کشور پتروشیمی ساخته شود اما نشد و هر استان اکنون باید سنگر پرقدرتی در تولید و اشتغال باشد.

رحمانی فضلی وضعیت بارندگی در کشور را به‌طور میانگین ۳۰۰ میلی‌متر عنوان کرد و افزود: در وسعت کشور ۴۸۰ میلیارد مترمکعب بارش ایجادشده که می‌توان از آن به نحو مناسبی استفاده کرد.

وی مشارکت مردم را لازم و ضروری عنوان کرد و افزود: اگر مردم در محوریت کار نباشد کار مسئولان زار است و باید با فاسد ظالم برخورد شود.

وزیر کشور در انتها استاندار را به‌عنوان حاکم هر استان عنوان کرد و گفت: بار مسئولیت مقابله با تحریم‌ها بر دوش استانداران گذاشته می‌شود و می‌توانند این اقدام را انجام دهند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1398/02/13
جنابعالی که یکی از برندگان این مسابقه هستی....نترس جاتو نمیگیرن....فقط بچه حرف گوش کنی باش
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1398/02/13
دررابطه بااون قسمت ازفرمایشات جناب وزیردررابطه بااعمال فشار برای گرفتن مسئولیت داشتم فکرمیکردم عجب ملت خدوم وفداکاری داریم که برای گرفتن یک پست بجهت خدمت باچه مشقت وفداکاری روبروهستند . فوقش اینکه اینهاهمه این خدماترا برای خودونزدیکان انجام داده وبفکرپرکردن جیب خود هستنددراصل قضیه ایجاداشکال نمیکندکه . بهرحال آقایان بااز خودگذشتگی بمیدان می آیند .
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1398/02/13
نفرمایید مسئولیت ...بفرمایید رانت ...مسابقه ی رانت خواری
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1398/02/13
خودت چه پستی میگیری همراه با خانوادهات داماد پسر دختر عروس فامیل
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1398/02/13
بخاطر اینکه مسولین پاسخ گو اعمالشون نیستند و توش نون داره!
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1398/02/13
کی این مسابقه رو راه انداخته؟؟؟ حتما دشمن!!!!!
France
16:19 - 1398/02/13
عجب که‌همتون اینومیدانید
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1398/02/14
بازخداپدرومادرتوبیامرزه که نمیگی راه افتادن این مسابقه زیرسرامریکا ودست نشانده هاشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج