جنبش جهاد اسلامی، اسرائیل را تهدید کرد
۸۵۸۹۷۵
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
۶۸۵۱ 
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که اگر تل‌آویو بخواهد مقاومت فلسطین را هدف قرار دهد، مقاومت نیز بزرگترین شهرهای اسرائیل را بمباران خواهد کرد.

خبرگزاری ایسنا: دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که اگر تل‌آویو بخواهد مقاومت فلسطین را هدف قرار دهد، مقاومت نیز بزرگترین شهرهای اسرائیل را بمباران خواهد کرد.

زیاد النخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به حملات هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به پایگاه‌های مقاومت در شمال غزه تأکید کرد: هرگونه تجاوز دشمن صهیونیستی علیه هر یک از اعضای مقاومت با پاسخ و واکنشی محکم مواجه خواهد شد. اگر دشمن صهیونیستی بخواهد مقاومت را مورد حمله قرار داده و رهبران آن را ترور کند، مقاومت شهرهای بزرگ اسرائیل را مورد حمله قرار خواهد داد.

وی گفت: تا زمانی که محاصره غزه ادامه داشته باشد ما آتش‌بس را نمی‌پذیریم. هرگز نمی‌پذیریم مردم فلسطین همچنان در محاصره باشند. ما شهادت در میدان جنگ را به این ترجیح می‌دهیم که کودکانمان از گرسنگی بمیرند یا اعضای مقاومت در میدان به خاطر نیازهای انسانی کشته شوند. ما شهادت در میدان را به تسلیم شدن در برابر محاصره ترجیح می‌دهیم.

النخاله تصریح کرد که مقاومت فلسطین بدون در نظر گرفتن هرگونه تفاهم و توافقی با دشمن صهیونیستی، به تجاوزات این رژیم پاسخ می‌دهد و خطوط قرمزی مقابل آن نخواهد بود.

وی تأکید کرد که رژیم صهیونیستی از اجرای توافق‌های حاصل شده با مقاومت فلسطین تحت نظارت مصر، قطر و سازمان ملل طفره می‌رود و احتمالا این توافق‌ها را لغو کند.

دبیرکل جهاد اسلامی تأکید کرد که مقاومت فلسطین مادامی که رژیم صهیونیستی و اشغالگری آن وجود داشته باشد، باقی و پابرجا است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1398/02/13
احتمالا دلارا از ایران بهشون رسیده که دارن اسرائیل رو تهدید میکنن
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1398/02/13
از اسراییل عزیز خواهش میکنم با یک بمب اتمی کار اینها رو یکسره کنه تا دنیا نفس راحتی بکشه
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1398/02/13
فلسطین پیروز است اسرائیل نابود است.
مرگ برامریکا مرگ بر انگلیس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج