در ایتالیا، کلوپ و پوچتینو را می‌کشتند!
۸۵۹۰۷۸
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۳
۶۵۵۳
روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، معتقد است فوتبال در دوران وی از حالا دشوارتر بوده است.

ورزش سه: در ماه های اخیر بازیکنان جوان زیادی به تیم ملی ایتالیا دعوت شده اند و به نظر می رسد انقلابی در این تیم صورت گرفته است. روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا با تصدیق این روند مدعی شد هدف وی انجام کاری برای حال و آینده فوتبال کشورش بوده است.

روبرتو مانچینی گفت: "درخشش لیونل مسی؟ من فکر می کنم مسی در سطح مارادونا قرار دارد، اما در زمان ما درخشش شاید دشوارتر بود زیرا مدافعان ترسناک تر بوده و در مقایسه با امروز خطاهای بیشتری در زمین صورت می گرفت.

در ایتالیا، کلوپ و پوچتینو را می‌کشتند!

مربیگری در ایتالیا؟ خودمان نیز می دانیم همه چیز در ایتالیا اغراق شده است. به عنوان مثال مائوریتسیو پوچتینو یا یورگن کلوپ تیم های خوبی در تاتنهام و لیورپول ساخته اند اما هنوز موفق به فتح جام نگشته اند و اگر این اتفاق در ایتالیا رخ داده بود، آنها را می کشتند. قهرمان شدن هرگز آسان نیست و فقط یک تیم موفق به کسب عنوان می شود.

انقلاب و ورود جوانان به تیم ملی؟ هنگام پذیرش هدایت تیم ملی می دانستم شرایط سختی خواهم داشت زیرا ما باید کاری را برای حال و به ویژه برای آینده انجام دهیم. ما حس کردیم حالا که زمان مناسبی برای استفاده از بازیکنان جوان و ناشناخته است، بسیاری از آنها قبلا به تیم جوانان دعوت شده بودند و ما نیز می دانستیم بازیکنانی باکیفیتی هستند."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج