دست‌نشان: به جنگ رفتیم و برگشتیم
۸۵۹۳۳۴
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
۵۳۵۵ 
سرمربی سپیدرود گفت: آقای داور، آقای فتاحی،‌آقای ناظر جواب مردم گیلان را چه می‌خواهید بدهید؟

خبرگزاری فارس: نادر دست‌نشان در مورد بازی روز گذشته سپیدرود مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: ما که بازی انجام ندادیم و بازی ندیدیم،‌ما دیروز به جنگ رفتیم و برگشتیم. اگر شما به این می‌گویید بازی فوتبال ما حرفی نداریم! سؤال من این است که به چه ضمانتی بازی برگزار می‌کنید؟ بازی که داور آن گفت من در این استادیوم امنیت ندارم! چرا شرایطی ایجاد نمی‌کنند که این اتفاق نیفتد؟ مگر ورزش جز برای سلامتی جامعه است؟ همه از ترس‌شان جوری رفتار می‌کنند که انگار اتفاقی نیفتاده است. فوتبال هر چه زیبایی داشته از بین رفته است.

دست‌نشان در ادامه گفت: از چه چیز این بازی بگویم؟ از قضاوت آن که داور پنالتی ما را می‌برد بیرون محوطه جریمه و آنجا خطا می‌گیرد یا از اخطارهای بی‌موردی که به بازیکنان ما می‌دهد؟ یا از خطاهایی که روی بازیکنان ما انجام می‌شد و داور نمی‌گرفت. از گلی بگویم که بازیکن حریف توپ را با دست کنترل کرد و وارد دروازه ما کرد؟

سرمربی سپیدرود در خصوص مصدومیت فیروز کریمی سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در این بازی گفت:سنگ به سر او خورد و او شوکه شده بود. اگر فیروز کریمی خدای نکرده فوت می‌کرد چه کسی پاسخگو بود؟ آنها می‌خواستند به بازیکن ما سنگ بزنند اما سنگ به سر سرمربی نفت مسجدسلیمان خورد. چرا اینقدر نسبت به همه چیز بی‌تفاوت هستیم؟ برای همین می‌گویم باید الگوسازی کنیم، که شهرهای دیگر هم یاد نگیرند که می‌توانند با ایجاد فشار نتیجه بگیرند.

دست‌نشان در ادامه گفت: مردم مسجدسلیمان مردم خونگرمی هستند و من به همه آنها ارادات دارم اما قرار نیست 10-15 نفر آدم سو‌ء استفاده کنند و وجهه مردم این شهر را خراب کنند و جوری جلوه دهند که همه فکر کنند اینجا همیشه جنگ است. 90 دقیقه به من، اعضای تیمم و حتی داور و ناظر توهین‌های آنچنانی شد. معلوم است در این شرایط داور بگوید امنیت ندارم. تنها هنرشان این بود که بازی را تمام کردند. همین ناحقی می‌تواند سرنوشت تیم ما را عوض کند.

وی در ادامه گفت: برای چه داور 9دقیقه وقت تلف شده در نیمه دوم گرفت؟ جواب مردم گیلان را چه کسی می‌دهد؟ آقای داور، آقای فتاحی،‌آقای ناظر جواب مردم گیلان را چه می‌خواهید بدهید؟

سرمربی سپیدرود در خصوص گلی که در لحظات پایانی بازی دریافت کرد، گفت: شما فیلم بازی را ببینید. اکبر آفاقی توپ را با دست کنترل می‌کند و به ما گل می‌زند. با چند کارشناس هم صحبت کردیم و همه گفتند خطای او محرز بوده، در حدود دقیقه 50 مهاجم ما را کولیبالی در محوطه جریمه زد اما داور خط که کنارم ایستاده بود از ترسش داخل بی‌سیم گفت که خطا بیرون است و داور هم روی این صحنه اشتباه کرد.داور خط آقای ابوالفضلی بود. او آنقدر ترسیده بود که نتوانست یک پرچم درست بزند. داوران برای سلامت جان‌شان کار کردند نه برای سلامت بازی و مسابقه.

دست‌نشان در مورد صحبت‌های مالک باشگاه سپیدرود پیرامون تهدید داور توسط بازیکن حریف،‌گفت: بازیکن حریف به داور گفت اگر ببازیم نه شما زنده بیرون می‌روید نه ما. آیا این تهدید نیست؟ ما گل زدیم از نیمکت مسجدسلیمان 5 نفر به درون زمین حمله بردند و بازیکن ما را زدند و داور به آنها کارت زرد داد اما من به آقای ابوالفضلی گفتم شما شجاعت قضاوت در این بازی را نداشتید. او هم به داور وسط گفت من را اخراج کند. آقای ابوالفضلی شما سراسر اشتباه بودید و در این بازی سراسر مشاوره و کمک اشتباه به داور وسط دادید.

وی در پایان در خصوص بازی این هفته مقابل نساجی که دربی شمال ایران محسوب می‌شود،‌گفت: بازی با نساجی برای ما حساس است برای اینکه تیم را نجات دهیم تلاش می‌کنیم تا در این بازی برنده شویم.من در بازی بعدی روی نیمکت حضور ندارم چون داور من را اخراج کرد. انتظاری که خانواده‌های ما دارند این است که سالم به خانه برگردیم، تنها خوشحالی ما این است که از بازی مقابل نفت مسجدسلیمان سالم برگشتیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1398/02/14
من نمی دانم این فتاحی را کی مسئول مسابقات لیک کرده بیشتر رفتارش کنار زمین مثل ملیجک ها می ماند، مثلا ناظر بازی... با فدات بشم قربونت برم من درستش میکنم نمیشود... ناظر بایت جنم داشته باشد متاسفم که برای پست بی ارزش مدیریتی اینقدر ترسو هستی
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1398/02/14
بله وقتی باآقای فروزان تبانی میکنی معلومه که میایی مسجدسلیمان باخشم هوادار مواجه میشی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
بایدبری ازلیگ تیم باپرسپولیس تبانی میکنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
شما تراکتوری ها شخصیت خودتان را بعد از باخت در رشت نشان دادید. دیگه لازم نیست حرف بزنید.
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1398/02/14
من متاسفم که ۹دقیقه وقت اضافه میگیره اولم برای چه گرفت دوم تواین ۹دقیقه برای چی دوباره یک دقیقه اضافه گرفت اگر مسجد سلیمان گل نمی زد بازی هم چنان ادامه داشت مسولین اگر خدا پیامبر اعتقاد دارین این فتاحی که اصلا هیچی بارش نیست فقط داره مردم درگیر میکنه بخصوص مازندران گیلان چون تو فوتبال نفوذ ندارن فقط داره ریشه به تیشه فوتبال شمال کشور میزنه شمالیها اگر این تیم سقود کرد فقط فقط نقشه فتاحی بود چون جرات مقابل تیمهای استانهای دیگر نداره آقای داور و فتاحی چیجوری تا صبح خوابیدین اقای فتاحی تو بابل او سیلی که به سرپرست خونه به خونه زدی یادت میاد متاسفم کمیته هیچ واکنشی نداد یعنی اینقدر نفوذ داره
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1398/02/14
دیروز شاهد یکی از کثیفترین داوریهای فصل بودیم من طرفدار سپیدرود نیستم ولی دیروز داور سر سپیدرود را برید عادل فردوسی پور کجایی که بوی کثافت فوتبال ایران را برداشته داوران ما فقط نیمه اول وجدان دارن نیمه دوم شرافت و وجدانشون را گم میکنند لعنت بر کسانیکه میگویند داوران وفوتبال ما پاکند دیروز حالم از فوتبال بهم خورد
پاسخ ها
Araz
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
چوب خدا صدا نداره اگه نفت سقوط کنه و سپید رود در لیگ بمونه اوج ناعدالتیست چون با خیانت یک رشتی سه امتیاز گرفتند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
درباره برد این تیم و افتضاح تبانی و شرط بندی فروزان در بازی تراکتور هم صحبت کن. علاوه بر تراکتور حق خمین مسجد یلیمان هم تحت تاثیر قرار گرعته
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
شما که میگی طرفدار سپیدرود نیستی و میدونم داری دروغ میگی چون این بازی بجز برای مسجدسلیمان و خوزستان از یک طرف و رشت و گیلان از طرفی دیگه مهم نبود و بیشتر مردم شاید بازی رو نگاه نکردند پس طرفدار سپیدرود هستی دروغ نگو.
دوم از این این تیم سپید رود اگر مثل یه تیم خوب بازی میکرد و جوانمردانه بود ما مسجدسلیمانیها هیچ کاری بهاشون نداشتیم ولی هر کسی که بازی رو دید میتونست بگه چقدر وقت کشی میکردند سپیدرودیها و مدام دروازبان به هر تکانی خودشو وسط زمین مینداخت.این اسمش فوتبال نیست وقت اضافه هم برای اون درگیری بود که باعث بازیکن و نیمکت سپیدرود بود که بعد از گل با طرز رفتارشون جو ورزشگاه رو به هم ریختند اونها میدونستند در حضور تماشاگران مسجدسلیمانی متعصب بازی میکنند پس نیازی نیست بعداز گل طوری ویراژ بره که هرکی ندونه انگار تنها گل عمرش رو زده و اون نیمکتشون میان جلو تماشاگرا حرکات موزون انجام میدن. پس بدونید حقشون بوده که این رفتار بهاشون بشه اینجا مسجدسلیمان مهد فوتباله ما تبانی نمیکنیم با دروازبان و داور ما مردانه میجنگیم و اگر هم بریم لیگ یک بازم با غیرت خودمون میاییم بالا چون اگر غیر از این بود نفت مسجدسلیمان با استقلال خوزستان تبانی میکرد یا با نفت آبادان تبانی میکرد که هم استانی هستیم ولی ما مثل شما نیستیم فوتبال پاک اما مردونه و شجاعانه بازب میکنیم اینو به همه تیم سپیدرود و دست نشان بگو ولی در کل مردم شمال برای ما عزیز هستند و دستشون داریم ولی فوتبال چیزه دیگه ای ایت شرمنده ......دمت گرم....
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1398/02/14
واقعا فوتبال کثیفی بود و حق سپید رود ضایع شد
Iran, Islamic Republic of
18:38 - 1398/02/14
دست نشان از جهنم مسجدسلیمان گریختی اینجا برای هر تیمی صحرای محشره برو خداروشکر کن که 6 گل نخوردی برو دست و پای دروازبانت رو ببوس که نزاشت گلهای زیادی بخوری فکر کردی ما هم تراکتور هستیم تبانی بکنی فوتبال باید پاک و جوانمردانه باشه نه با تبانی بدنبال ماندن در لیگ باشی.
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1398/02/15
به جنگ میری دست خالی نرو!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج