واگذاری تصمیم سهمیه‌بندی بنزین به سران قوا
۸۵۹۴۲۴
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹
۱۴۲۲۳ 
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: روزانه ۹۰ میلیون لیتر بنزین در کشور مصرف می‌شود که هم‌اکنون در این مقدار کمبود وجود دارد.

خبرگزاری فارس: غلام رضا تاجگردون ظهر امروز در همایش استانی بزرگداشت مقام معلم که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و دیگر روسای ادارات در مجتمع فرهنگی و ورزشی آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار کرد، امروزه فشار اقتصادی بر گرده مردم زیاد است لیکن این فشار بر قشر معلمان زیادتر است.

وی با اشاره به سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین که در مجلس مطرح شده است، افزود: امروز کشور در شرایطی قرار گرفته است و جایی که دین و عزت کشور در میان باشد ضروری است که پای عزتمان بمانیم.

نماینده مردم گچساران و باشت با بیان اینکه مردم به هر دلیلی این عزت را ترجیح داده‌اند، گفت: اگر چه بی‌تدبیری مسوولان در این مقوله وجود دارد که آن را نمی توان نادیده گرفت.

تاجگردون ادامه داد: من به عنوان رئیس کمیسیون برنامه و بودجه به عنوان یک عضو کوچک که در این مجموعه فعالیت دارم در این زمینه شاهد سناریوهایی بسیار متعددی در فرآیند بودجه مطرح شد.

وی با اشاره به مخالفان طرح افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین گفت: آنهایی که امروزه در رسانه‌ها بیان می‌کند و ساز مخالف دارند همان‌هایی بودند که پیشنهاد افزایش قیمت بنزین را در مجلس مطرح کردند که دولت مخالفت کرد.

تاجگردون با بیان اینکه امروزه کشور در شرایطی قرار گرفته و رو به جلو است، افزود: روزانه ۹۰ میلیون لیتر بنزین در کشور مصرف می‌شود که هم‌اکنون در این مقدار کمبود وجود دارد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه ابراز کرد: برای اجرای افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین پیشنهادات زیادی مطرح شد که منوط بر آن است که شرایط کشور را در وهله اول بسنجیم.

تاجگردون عنوان کرد: برای اجرای سهمیه بندی بنزین تصمیم بر آن شد که این مقوله به سران 3 قوه واگذار شود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه درست است کسانی که پیشنهاد دهنده حداکثری برای افزایش قیمت بنزین در کشور داشتند که این موضوع عملی نشد و هم ‌اکنون ساز مخالف می زنند، گفت: دولت و مجلس صریح بیان کردند که در آن موقع افزایش قیمت صورت نخواهد گرفت و طرح آنها در مجلس رای نیاورد.

وی ابراز کرد: این گروه ماموریت داشته که اذهان مردم را منحرف و به جامعه فشار وارد کنند و دشمنان را تحریک کنند.

تاجگردون با اشاره به اینکه ضروریست این تورم افسار گسیخته را کنترل کنیم، عنوان کرد: یک عیب اساسی در مسوولان وجود دارد که به صراحت با مردم سخن نمی‌گویند و این عیب از گذشته تا به حال است و مردم نسبت به مسوولان بی‌اعتماد شده‌اند.

وی ادامه داد: بی اعتمادی موجب انزجار می‌‌شود و در این فضا همه مسوول هستیم چرا که خیلی از فشارها را تحمیل می‌کنیم و مردم برای سربلندی و عزت کشور ایستادگی می‌کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1398/02/14
هیچ دیگر کار مردم تمام شد بدبخت شدیم رفت
United States
17:27 - 1398/02/14
جمعش کن جان آقات هی عزت عزت میکنی مگه تو از العیاذبالله بالاتر از پیامبر اسلام ص هستی که فرنودند : فقر از هر دری بیاد ایمان از در دیگر خارج میشود ..چند درصد مردم ما عمار و ابوذر و سلمان هستند که بخوان در برابر اینهمه سختی معیشت مقاومت کنند فقط بلدی از زیر لحاف شعار بدی
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1398/02/14
مرگ بر دشمن اسلام دود بر رهبر
Germany
18:22 - 1398/02/14
گران کردن بنزین دراین تورم وگرانی کارخردمندانه ای نیست وآستانه تحمل مردم رادرزیرفشارهای مضاعف ناشی ازگرانی بنزین به نهایت میرساند.دولت اگرمیخواهدکمبودبودجه راجبران کندبایدبه سراغ ثروتمندان جامعه ونجومی بگیران واختلاسگران برودنه اینکه اکثریت مردم تنگدست راتحت فشارهای تحمل ناپذیرقراردهدوروزگارشان راتیره کند!!
Iran, Islamic Republic of
20:22 - 1398/02/14
واقعا خودتان قرار می کنید هیچ حرف راستی به مردم نگفتین این مردم هستند به هر ساز شما می رقصن
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1398/02/14
سه قوا هم بدتر از مجلس،اگه دلشون به حالت مردم میسوخت این همه تورم نداشتیم ، کشورهای جنگ زده لبنان ، سوریه ، افغانستان و..تورم یک درصدی دارن ، اون وقت ما ۵۱ درصدی، حیا کنین اما میدونم اونا هم ندارین
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1398/02/14
البته آن چیزی هم که برای سران سه قوه اهمیت ندارد معیشت و تورم قیمت کالا ها برای مردم است که چهار نعل همچنان میتازد تا ببینیم مردم ایران هم مثل دیگر کشورها برای دفاع از معیشت خود تکانی بخود میدهند یا همچنان با فقر روز افزون کنار میایند
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1398/02/14
پس شماها برای چه از طرف مردم انتخاب شده اید و در آنجا نشسته اید ؟!!!
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1398/02/14
آقا قیمت رو بکنید ۱۲۰۰ بسه دیگه... فکر مردم رو درگیر نکنین
Kuwait
00:40 - 1398/02/15
خداوند‌این مسوولان ما را‌خاروذلیل کند این ها دشمن ملتند
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1398/02/15
به سران قوا ؟ اگرسودسهمیه وگران کردن بنزین به جیب سرمایه داران برودتا پولدارتر ومحرومین بیچاره تر شوند مثل معلولین باحقوق ماهی 100 وهشت تومن زجرآور ، پس اگر سودش به جیب امریکا برود خیلی بهترهست چونکه هموطن نیست که به راحتی کلاه سرمان گزداشته
Germany
02:14 - 1398/02/15
خخخخخخخخ مگه نگفتین شایعه هست پس تصمیم چی بایذ بگیرن ..در مورد شایعه
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1398/02/15
چرابنزین اینقدرارزان با۱لیتراب کمترقیمتش ومابت تفاوت ش دولت میده بده تودملت به یارانها وافغانیارن بریزن بیرون کن بوده بوجه شغل به خاطروجوداینهاس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج