دیدار با پاختاکور، آخرین شانس پرسپولیس است
۸۵۹۵۰۵
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۱
۱۰۰۵۹ 
دروازه بان اسبق سرخپوشان ایران گفت: شرایط 2 تیم پرسپولیس و پاختاکور در جدول لیگ قهرمانان آسیا مشخص است و هر تیمی که بخواهد به دور بعدی این مسابقات صعود کند، این بازی شانس آخر آن خواهد بود.

ایرنا: الکساندر لوبانف، دروازه بان اسبق سرخپوشان ایران با اشاره به دیدار پرسپولیس و پاختاکور در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس و پاختاکور از شانس یکسانی برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا برخوردار هستند. هر دو تیم در صورت شکست در این بازی شانس شان برای صعود به دور بعدی به حداقل می رسد و این موضوع انگیزه دو تیم را برای پیروزی در این دیدار بیشتر می کند.

وی افزود: پاختاکور یکی از تیم های قدرتمند ازبکستان است که در بازی های اخیر هم نتایج خیلی خوبی گرفته و به نوعی قدرت نمایی کرده است؛ از طرفی پرسپولیس هم در آستانه سومین قهرمانی در لیگ داخلی قرار دارد و در ایران صدرنشین است اما شرایط این تیم در لیگ قهرمانان متفاوت است چرا که در صورت شکست در این مسابقه دیگر شانسی برای صعود نخواهد داشت و به همین خاطر با تمام قدرت بازی خواهد کرد. این دیدار برای هر یک از دو تیم که هدفشان صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا است، شانس آخر محسوب می شود.

دیدار با پاختاکور، آخرین شانس پرسپولیس است

دروازه بان اسبق تیم های پرسپولیس و پاختاکور خاطرنشان کرد: پاختاکور امسال نشان داده در خانه تیم قدرتمندی است و برای تیم های مقابل در خانه، خطرساز است اما پرسپولیس تیمی است که باهوش فوتبال بازی می کند.
لوبانف خاطرنشان کرد: دیدار پرسپولیس و پاختاکور، بازی مربیان است و تجربه در این شرایط خیلی به نفع تیم ها است. با شناختی که از هر دو مربی دارم مطمئنا بازی زیبایی را شاهد خواهیم بود و از دید من این بازی مساوی می شود.

تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و پاختاکور ازبکستان از ساعت 17 روز دوشنبه در تاشکند به مصاف هم می روند. سرخپوشان ایران در حال حاضر با 4 امتیاز قعرنشین جدول گروه D این رقابت ها هستند اما با توجه به اینکه تنها 3 امتیاز با تیم السد قطر صدرنشین فاصله دارند، در صورت پیروزی در این دیدار شانس صعود را برای خود زنده نگه می دارند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج