تکذیب خبر برخورد نامناسب با مهرجویی
۸۵۹۶۲۵
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۶
۳۹۰۳ 
خبر برخورد نامناسب با داریوش مهرجویی کارگردان پیشکسوت کشورمان در یکی از بیمارستانهای تهران تکذیب شد.

بانی فیلم: خبر برخورد نامناسب با داریوش مهرجویی کارگردان پیشکسوت کشورمان در یکی از بیمارستانهای تهران تکذیب شد.

تکذیب خبر برخورد نامناسب با مهرجویی در بیمارستان

خبری به نقل از سایت تابناک در رسانه ها منتشر شد که در آن از برخورد نامناسب یکی از بیمارستان‌های غرب تهران با داریوش مهرجویی برای درمان انتقاد شده بود.

در همین باره یکی از نزدیکان مهرجوی در تماس با بانی فیلم ضمن رد این مطلب گفت: «آقای مهرجویی به تازگی برای انجام مراحل درمان به بیمارستان پارسیان مراجعه کردند که بر خلاف خبر اعلام شده، با برخورد حرفه ای و مسئولیت پذیری قابل احترام پرسنل بیمارستان رو به رو شدند. البته مشکل کوچکی در زمینه بیمه او وجودداشت که با مساعدت مسئولان به سرعت رفع و مراحل درمانی انجام شد».

به گفته او، خواسته یا ناخواسته، متاسفانه ظاهراً سوءنیتی در تنظیم خبر قبلی وجود داشته که زیر سوال بردن تلاشهای کارکنان بیمارستان را دنبال می کرده است.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:29 - 1398/02/15
اگر ایشان خلاف مقررات راهنمایی و رانندگی عمل می کرد نباید با او بر خورد شود بهر حال هر کس دارای شغل و منصبی است دلیل نمی شود بخاطر شغل او معاف از برخورد قضایی و انتظامی واقع شود پوشش بیمه افراد هم موضوعی قانونی و مقررات لازم الاجرا دارد حالا بگذریم متاسفانه در کشور ما افراد سیاسی از رعایت این مقررات معاف هستند و از خدمات درمانی بسیار خاص بهره مند می شوند که این خود یک بی عدالتی است اما بقیه افراد باید از قوانین و مقررات بطور یکسان تبعیت کنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج