هاشمی: بین قالیباف و میرلوحی وساطت می‌کنم
۸۵۹۶۶۷
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
۲۸۹۸ 
رئیس شورای شهر تهران گفت: در صورتی که از من خواسته شود حاضرم در ارتباط با شکایت محمد باقر قالیباف شهردار اسبق تهران از محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران وساطت و پادرمیانی کنم.

 خبرگزاری تسنیم: محسن هاشمی پیش از آغاز صد و سی و نهمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه انتصابات حق قانونی شهردار تهران است اظهار کرد: شورا در ارتباط با انتصابات هیچ دخالتی را نمی‌کند.

وی با اشاره به لایحه مالیات بر ارزش افزوده اظهار کرد: این لایحه هم اکنون در مجلس شورای اسلامی مطرح است و تصویب آن مشکلاتی را برای شهرداریها ایجاد خواهد کرد و خواستار این هستیم که لایحه تصویب نشود و به کمیسیون مربوطه برگشت داده شود تا بررسی‌های بیشتری در ارتباط با آن صورت گیرد.

رئیس شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: در گذشته بخشی از عوارض که به صورت پراکنده در شهرها بود در اختیار شهرداریها قرار گرفت که با تصویب این لایحه پولی در اختیار شهرداری قرار نمی‌گیرد و در واقع شهرداریها برای دریافت پول باید به دولت مراجعه کنند.

هاشمی همچنین در ارتباط با شکایت محمدباقر قالیباف شهردار اسبق تهران از سیدمحمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران گفت: چنانچه از من بخواهند در این زمینه حاضرم وساطت کنم و مشکل را برطرف کنم.

وی همچنین با اشاره به اینکه تا امروز هیچ بحثی در ارتباط با استعفای اعضای شورای شهر تهران برای کاندید شدن برای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی مطرح نشده است، گفت: از اعضا هیچ کس قصد کاندیداتوری در انتخابات آتی مجلس را ندارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Canada
11:27 - 1398/02/15
دقیقا چی را میخواهید وساطت کنید , ؟ هرکدومشون خلاف اون یکی را لاپوشونی کنه ؟
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1398/02/15
تو را خدا زحمت نکش راضی به زحمت شما نیستیم با این مشغله کاری
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1398/02/15
هر سه تایتون بدرد لای جرز هم نمی خورید
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1398/02/15
کمپین « نه » به اصلاحطلبان باید در انتخابات مجلس راه اندازی شود....................،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
اگه ما ملت غیرت داریم گول اصلاحطلبواصولگرارانخوریم اصلا بالاغیرتا رای ندیم بخدا بارای دادنمون خیانت نکنیم به ایران
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج