مجازات باشگاه یوونتوس برای هوادار بی‌اخلاق
۸۵۹۷۰۴
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
۳۰۴۴ 
بانوی پیر یکی از هوادارانش را که در جریان دربی تورین حرکتی غیراخلاقی انجام داد را مؤاخذه کرد.

خبرگزاری تسنیم: یکی از هواداران تیم فوتبال یوونتوس که در جریان بازی خانگی اخیر این تیم در دربی دلاموله مقابل تورینو، تراژدی «سوپرگا» (حادثه سقوط هواپیمای حامل بازیکنان تیم تورینو و مرگ تمامی آنها در سال 1949) را مورد تمسخر قرار داد از سوی بانوی پیر مجازات شد.

این هوادار در جریان این بازی که با تساوی یک بر یک خاتمه یافت، توسط دوربین‌های مستقر در ورزشگاه آلیانتس تورین شناسایی شد و باشگاه یوونتوس هم او را از حضور در بازی‌‌های خانگی بعدی این تیم محروم کرد.

در حالی که اولتراهای یوونتوس با به اهتزاز درآوردن یک بنر به رقیب همشهری خود به مناسبت هفتادمین سالگرد سقوط هواپیمای تیم «تورینوی بزرگ» به قربانیان آن حادثه تلخ ادای احترام کردند، دوربین‌ها یک هوادار را شناسایی کردند که با حالتی تمسخر آمیز، ادای سقوط هواپیما را درمی‌آورد. این حرکت او با واکنش‌های تند اهالی شبکه‌های اجتماعی همراه شد و به دنبال این اتفاق هم یوونتوس او را از شرکت در بازی‌های خانگی بعدی‌اش محروم کرد.

حرکتی که باشگاه یوونتوس انجام داده، معمولاً در فوتبال ایتالیا رخ نمی‌دهد چرا که باشگاه‌های این کشور با این بهانه که شناسایی و محروم کردن یک فرد بیش از اندازه سخت است از برخورد با هواداران خاطی خودداری می‌کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج