لاریجانی: صفر شدن فروش نفت ایران شدنی نیست
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
استخدام_3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۵۹۷۵۰
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
۵۴۸۴
رئیس مجلس گفت: برخی کشور‌های منطقه امروز گرفتار نابسامانی در امر استقلال سیاسی و اقتصادی هستند و همین امر آمریکایی‌ها را گستاخ‌تر کرده است.

باشگاه خبرنگاران جوان:  علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه) در نطق پیش از دستور، اظهار کرد: در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم و از خداوند متعال می‌خواهیم که بهره کامل را از رحمت خویش به ملت بزرگوار ایران برساند.

وی افزود: هفته کارگر را به تمام کارگران عزیز و زحمتکش که امروز استوانه دفاع ملی ما در برابر دشمن فریبکار هستند را تبریک و تهنیت عرض می‌کنم، بار اصلی تولید کشور و استقلال اقتصادی به دست کارگران و کشاورزان فداکار است و پرورش زمینه‌های تولید کشور مخصوصا در کارگاه‌های خرد و متوسط از وظایف جدی امروز اقتصاد کشور است.

لاریجانی تصریح کرد: هفته معلم را به همه معلمان و فرهنگیان گرامی تبریک عرض می‌کنم، رهبری معظم انقلاب نکات مهمی را در جلسه با کارگران و معلمان گرامی قرائت فرمودند که در زمینه حفظ اشتغال در کارگاه‌ها، رفع مشکلات تولید و همچنین صیانت از جایگاه و منزلت معلم و اجرای همه جانبه سند تحول آموزش و پرورش بود که بسیار پر اهمیت و ثمربخش است.

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از کمیسیون آموزش می‌خواهم که بر روی موضوعاتی که رهبر معظم انقلاب تأکید کرده‌اند که همگی نیز جزء امور ضروری و مهم کشور است برنامه ریزی‌های مهمی را انجام دهد.

وی اظهار کرد: تأکید مقام معظم رهبری بر مهارت آموزی و توسعه آ‌ن در مدارس و بررسی جامع در زمینه کنکور و حل این معضل و همچنین حل مشکلات معوقات فرهنگیان عزیز مورد توجه کمیسیون قرار گیرد.

لاریجانی گفت: کمیسیون صنایع، کشاورزی و اجتماعی باید در زمینه حفظ اشتغال کارگاه‌ها و اشتغال خرد و متوسط با کمک دستگاه‌های اجرایی و اتاق‌ها بررسی لازم را عمل آورند.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سالروز شهادت استاد مطهری را گرامی می‌داریم شخصیتی که واقعا عالم انقلاب و همه جانبه گر بودند و تفکرات ایشان عمیق و آینده نگرانه بود؛ امام خمینی (ره) درباره ایشان کلماتی را فرمودند که کمتر سابقه داشته، ایشان فرمودند در اسلام شناسی و فنون مختلف اسلام و قرآن کریم کم نظیر بودند.

لاریجانی ادامه داد: امام خمینی(ره) فرمودند آثار و قلم شهید مطهری و زبان وی بی استثنا آموزنده و روان بخش است و مواعظ و نصایح او که سرشار از قلبی سرشار از ایمان و عقیدت نشأت می‌گیرد برای عارف و عامی سودمند و فرح زا است.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: این بیانات از زبان امام خمینی(ره) نشانگر عمق توجه ایشان به تفکر این مرد الهی است، استاد مطهری اقتصاد سالم را برای یک جامعه اسلامی ضروری می‌دانست و مراد او از یک اقتصاد سالم اقتصاد مولد و ثروت‌زا بود، همچنین برای استقلال کشور استقلال اقتصادی را لازم می‌دانستند.

وی بیان کرد: شهید مطهری درباره استقلال سیاسی بر این باور بودند که همان طور که درباره یک فرد مسئله استقلال و عدم استقلال مطرح است درباره جامعه و کشور نیز به طریق اولا چنین مسئله‌ای مطرح است، در زمان ما و در میان افراد مسئله بردگی و ارباب و رعیتی دیگر به شکل قدیم مطرح نیست، اما در سطح کشور‌ها روابط آقایی و بندگی به شدت رواج دارد و با نگاهی به نقشه سیاسی جهان به خوبی نشان می‌دهد که پاره‌ای از کشور‌ها آقا و فرمانده هستند و در مقابل کشور‌هایی نیز قرار دارند که مستقل هستند، اما عملا تحت سیطره کشور‌های دیگر قرار دارند و این امر را در منطقه خودمان نیز به خوبی تجربه کرده‌ایم.

وی ادامه داد: می‌دانیم که در خلیج فارس و اقیانوس هند مبارزات سیاسی شدیدی میان ابرقدرت‌ها برقرار است، آمریکا می‌خواهد خلیج فارس را برای خودش حفظ کند و آنچه آمریکایی‌ها در اینجا انجام می‌دادند از این قرار بود که از یک سو با پول ایران نفت را در مقیاس وسیع که به غارت بیشتر شباهات داشت استخراج کند و از سوی دیگر پول اعظمی که بابت خرید نفت به ایران پرداخت می‌کردند را به اسم فروش اسلحه مدرن دوباره از ایران پس می‌گرفتند.

لاریجانی خطاب به نمایندگان مجلس افزود: این وضعیتی که استاد مطهری برای جوهره استقلال رهنمون کردند و سیاست استعمارگران که متأسفانه بسیاری از کشور‌های منطقه امروز گرفتار آ‌ن هستند و همین امر آمریکایی‌ها را گستاخ‌تر کرده، ظاهرا نظرات بی منطق مسئولان آمریکایی تمامی ندارد و به نظر می‌سد به جای سیاست ورزی به عملیات روانی اشتغال دارند و با خلق ماجرا‌های زنجیره‌ای قصد ایجاد سردرگرمی بین المللی دارند و پس از اقدامات غیرقانونی در قبال سپاه پاسداران امریه صفر نمودن نفت ایران نیز گام دیگری است که تحقق پیدا نخواهد کرد، حرف‌های نسنجیده دیگر آنان در مورد همکاری هسته‌ای کشور‌ها در چارچوب توافق هسته‌ای از جمله خرید آب سنگین و فروش مواد اولیه نمونه‌ای از آشفتگی فکری آمریکا را نشان می‌دهد.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: به نظر می‌رسد آنان به مانند سوارکاران قایقی هستند که برای سرعت بخشیند به آن قایق بار آ‌ن را افزایش می‌دهند، چون در هر اقدامی تصور می‌کردند که حادثه‌ای را در ایران خلق می‌کنند، اما موفق نشدند؛ با عصبانیت ماجرای جدیدی را با تبلیغات راه می‌اندازند و به نظر می‌رسد امر مهم دیگری در انبارشان نداشته باشند.

لاریجانی تاکید کرد: همان طور که رهبر انقلاب در دیدار با معلمان و کارگران به خوبی ایراد فرمودند در این زمان وحدت و انسجام داخلی مهم‌ترین عامل تعیین کننده این اراده‌های دشمنان است و به تعبیر ایشان اختلاف سلایق را باید کنار گذاشت و بر روی هدف اصلی یعنی مقاومت در برابر استبداد بین المللی مدرن ایستادگی کرد که آن‌ها عزت ملت را هدف گیری کرده‌اند و باید از هرچیزی که به ساختار وحدت جامعه لطمه می‌زند پرهیز کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: لازم می‌دانم که به همکار گرامی جلالی و خانواده محترم ایشان رحلت والده مکرمه‌شان را تسلیت عرض کنم و از خداوند برای آن سفر کرده علو درجات را آرزومندیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1398/02/15
تا شما تو اين مجلس سلفى بگير هستى همه چى ممکنه
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1398/02/15
هست یعنی شده
پاسخ ها
پ ز
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
یعنی صفر چطوری که شماها حالی تون نیست مگر مثل اختلاسها داخلی که بلد هستید همون بابک خان ها بوجود بیاورید شما ها که همه کاره هستید
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1398/02/15
اونقدر بگین تا صفرش بکنه
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1398/02/15
حالا ترامپ گفت صفر می کنیم منظورش محدود کردن تاحد صفره.همین بلایی که الان سرتون اومده
United Arab Emirates
13:58 - 1398/02/15
رای ما و همه شما نوبخت دلسوز مردم جانباز مخفی که هیچ وقت
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1398/02/15
دیشب یه دهه هشتادی در افق میگفت ما دهها عسلویه و توتال میتونیم بسازیم ! واقعا میتونن بسازند بدید بهشون ؟البته از خیانت و دزدی و نفت چیزی نصیب مردم نکرده ولی میتونن بسازن بدید سرگرم باشن
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1398/02/15
یک بشکه که میتونیم بفروشیم ! من و اخوی هام حداقل 100 بشکه میخریم .
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1398/02/15
بجای این اراجیف مثل آدم دست از دشمنی آشکار با دیگر کشورها بردارید و اینقدر خون مردم را در شیشه نکنید ودرست حکومت کنید تا از این وضع نجات پیدا کنیم
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1398/02/15
تو که خم به ابروت نمیاد . مگر موقعی که روزی 4میلیون بشکه میفروختید وضع مردم بهتر بود ؟ شما نگران درآمدهای خودتانید.
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1398/02/15
دولت ترسوی اصلاحطلب که وعده داده بود تنگه هرمز را می بندد ، چرا به وعده اش عمل نمی کند ؟؟؟؟؟؟!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
France
14:52 - 1398/02/15
فعلن که صفر شده هیچ کشوری جرات خریدن نداره خجالت بکشید اهن شده کیلوی 20 هزار تومن دلار تا 100 تومن هم میرسه بس کنید تا ملتا به کشتن ندادین
United States
15:00 - 1398/02/15
مسولین ایران جوری از صفر شدن صادرات صحبت میکنند که گویی. خود انها تلاش برای صفر شدنش دارند
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1398/02/15
به حر ف شمابعله به عمل که شده
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1398/02/15
خوب حالا بشه 80 تا در روز باز هم برای ایران همون صفره عظمت ایران در نظر بگیرید
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1398/02/15
به مفت باشه ترکیه هست قرقیزستان ازبکستان افغانستان حتی مفت عراق هم می خواهد.!
Iran, Islamic Republic of
02:42 - 1398/02/16
اما زیر صفرشدن زندگی معلولین شدیدبهزیستی درمنزل با ماهی 100 وهشت تومن صد در هزار مدت زیادی هست که شدنی هس .
Germany
03:21 - 1398/02/16
خخخخخخخخخ این حرفا جبران نبستن تنگه هرمز را نمیکنه ..عمل کن نه حرف
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر