ساری: هم سهمیه می‌خواهیم، هم قهرمانی اروپا
۸۵۹۹۱۳
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۶
۵۳۰۳ 
مائوریتسیو ساری، سرمربی ایتالیایی چلسی، در مورد برتری تیمش مقابل واتفورد صحبت کرد.

ورزش سه: آبی های لندن امروز با سه گل واتفورد را مغلوب کرده و به رتبه سوم جدول لیگ برتر صعود کردند. ساری، سرمربی چلسی از خستگی تیمش به خاطر دیدار مقابل فرانکفورت و تغییر شرایط در نیمه دوم سخن گفت.

ساری گفت: "من فکر می کنم که در نیمه اول ما دچار مشکل بودیم زیرا ما تیم بسیار خسته ای بودیم اما در نیمه دوم، واتفورد شدت حملات خود را کاهش داد و شرایط برای ما بهتر شد. ما پس از دو دقیقه از آغاز نیمه دوم گل زدیم و با این اتفاق شرایط روحی تیم بهتر شد و ما توانستیم خیلی خوب بازی کنیم.

ساری: هم سهمیه می‌خواهیم، هم قهرمانی اروپا

این فصل و پس از بازی های خارج از خانه در لیگ اروپا، ما تنها یک پیروزی در لیگ را به دست آورده بودیم از این رو می دانستیم شرایط آسان نیست.

زمانی که از نظر فیزیکی خسته هستید باید تلاش کنید بیشتر بازی تکضرب ارائه دهید زیرا این بازیکنان شما هستند که خسته بوده اند، نه توپ. در نیمه دوم ما این کار را بهتر انجام دادیم و احتمالا به این دلیل این اتفاق رخ داد که بعد از گل اول شرایط ذهنی ما تغییر کرد.

ما می خواهیم در پایان لیگ برتر در بین چهار تیم اول باشیم زیرا خواهان صعود به لیگ قهرمانان هستیم و لیگ اروپا را به شیوه ای متفاوت می بینیم. ما می خواهیم در اروپا قهرمان شویم و فکر می کنیم که ما شایسته قهرمانی در این فصل هستیم."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج