مایکل کوهن، وکیل سابق ترامپ راهی زندان شد
۸۶۰۴۰۷
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۱
۹۵۴۸ 
وکیل سابق ترامپ برای تحمل سه سال محکومیت خود، صبح دوشنبه به وقت محلی راهی زندان شد. اتهامات کوهن کلاهبرداری مالی، فرار از مالیات و جرایم دیگر است که یکی از آنها پرداخت حق سکوت به دو زن به نیابت از ترامپ است که رئیس جمهوری آمریکا پیشتر با آنها رابطه داشت اما آنها را نپذیرفت.

خبرگزاری ایرنا: وکیل سابق ترامپ برای تحمل سه سال محکومیت خود، صبح دوشنبه به وقت محلی راهی زندان شد.

مایکل کوهن وکیل شخصی و پیشین ترامپ است که پای او در رسیدگی به پرونده دخالت روسیه در انتخابات 2016 ریاست جمهوری آمریکا باز شد.

او هشت بار با رابرت مولر بازرس کمیته ویژه رسیدگی به این پرونده صحبت کرد و سه بار هم در کمیته های کنگره به ادای شهادت پرداخت. دو بار هم به اتهام اقدامات کیفری در حلقه درونی دونالد ترامپ، مورد تعقیب قرار گرفت و در نهایت به یک هزار و 95 روز زندان محکوم شد.

مایکل کوهن، وکیل سابق ترامپ راهی زندان شد

اتهامات کوهن کلاهبرداری مالی، فرار از مالیات و جرایم دیگر است که یکی از آنها پرداخت حق سکوت به دو زن به نیابت از ترامپ است که رئیس جمهوری آمریکا پیشتر با آنها رابطه داشت اما آنها را نپذیرفت.

کوهن شخص محوری در گزارش رابرت مولر است به گونه ای که گفته می شود 800 بار نام او در این گزارش آمده است.

قرار است او به زندانی در 113 کیلومتری شمال غربی نیویورک منتقل شود. منابع رسانه ای از این محل، زندانی با کمترین سخت گیری های امنیتی و برای یقه سفید ها نام برده اند.

اجرای حکم کوهن از ماه مارس می بایست انجام می شد اما به دلیل انجام عمل جراحی، قاضی پرونده اجرای حکم را با 2 ماه تاخیر آغاز کرد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج