حمایت فراکسیون امید از کاهش تعهدات برجامی
۸۶۱۴۶۲
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
۶۱۷۱ 
فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام حمایت قاطع از اطلاعیه شورای عالی امنیت ملی و موضع‌گیری رییس‌جمهوری، مهلت ۶۰ روزه ایران به طرف‌های باقیمانده در برجام را آزمون پایبندی به تعهداتشان دانست.

خبرگزاری ایسنا: فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام حمایت قاطع از اطلاعیه شورای عالی امنیت ملی و موضع‌گیری رییس‌جمهوری، مهلت ۶۰ روزه ایران به طرف‌های باقیمانده در برجام را آزمون پایبندی به تعهداتشان دانست.

در بیانیه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی به مناسبت سالگرد خروج یکجانبه آمریکا از برجام و بیانیه روز چهارشنبه شورای عالی امنیت ملی کشورمان در خصوص کاهش تعهدات برجامی، آمده است:

در سالگرد خروج یک‌جانبه و غیرقانونی دولت آمریکا از برجام، ایران تصمیمات جدید خود را به اطلاع کشور‌های باقی‌مانده در برجام رسانده و با شفافیت مردم را در جریان قرار داده است.

فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام حمایت قاطع از اطلاعیه شورای عالی امنیت ملی، از موضع‌گیری سنجیده ریاست محترم جمهوری تقدیر می‌کند.

طرف‌های باقی مانده در برجام باید در عمل پایبندی خود به این توافقنامه را نشان دهند. مهلت ۶۰ روزه ایران به آنها آزمون پایبندی به تعهدات‌شان است.

ملت بزرگ ایران یکپارچه و منسجم راه توسعه را در پیش می‌گیرد و برای حفظ صلح و امنیت منطقه و تامین منافع ملی خویش از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد و از دشمنی دشمنان واهمه ندارد و درمقابل حرکت‌های قلدرمآبانه آمریکا و رژیم صهیونیستی و دنباله‌روهای زبون آن‌ها در سایه وحدت مردم و با اتکای به نیروهای مسلح قدرتمند خویش خواهد ایستاد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1398/02/19
هر چی جلوی اینها کوتاه بیایم پرروتر میشن
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1398/02/19
حالا ما بشیم کره شمالی ...
مردم هم اورانیوم غنی شده بخورند و کیک زرد و اب سنگین...
Iran, Islamic Republic of
17:25 - 1398/02/19
#فراکسیون خیانت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
چرن نگو
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1398/02/19
خوب شد این برجام برای ایران اگر برجام نبود ما بیچاره گرفتار شده بودیم واقعا دست گلت درد نکند آقای حسن کلید
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1398/02/19
مشکلات مردم را حل کرد برجام باز هم یک برجام دیگه اجرا کنید از مشکلات مردم دیگه هیچ چیزی نماند
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1398/02/19
اگر جای دیگه برجام بفرشند ما خریداریم برجام می خریم
پاسخ ها
عل
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۶
مسئولین دیپلماسی ما چون زبان دنیا را می فهمند! اما قادر به ابراز نظرات خود نیستند! با منطق ((هرچه از دوست رسد نیکوست)( هر چه را به آنها داده شد را با لبخندهای گوش تا گوشی! به عنوان خواسته نظام! همانند عهد نامه های قاجاری پذیرا شدند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج