رونالد کومان جانشین والورده می‌شود؟
۸۶۱۵۵۷
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۳
۴۴۸۱ 
به نظر می رسد سران بارسلونا به فکر پیدا کردن جانشین برای ارنستو والورده هستند.

طرفداری: بعد از تحقیر بارسلونا در آنفیلد، به نظر می رسد دوران ارنستو والورده در نیوکمپ به پایان رسیده است. سران تیم کاتالان، از همین حالا فرآیند پیدا کردن جانشین را آغاز کرده اند و باید دید که آیا می توانند با گزینه مهمی به توافق برسند یا خیر.

به گزارش El Chiringuito TV، در حال حاضر، گزینه اول بارسلونا برای هدایت تیم در فصل آینده، رونالد کومان است. کومان که در حال حاضر هدایت تیم ملی هلند را برعهده دارد، اسطوره بارسلونا محسوب می شود و تجارب مختلفی در دنیای مربیگری دارد. بارسلونا فکر می کند کومان با توجه به شناخت باشگاه، می تواند تیم را به مسیر درستی برگرداند. با در نظر داشتن اینکه کومان با فدراسیون فوتبال هلند قرار دارد، همه چیز آسان نیست.

رونالد کومان به عنوان جانشین والورده می‌شود؟

گزینه دوم بارسلونا، اریک تن هاخ، سرمربی موفق باشگاه آژاکس آمستردام است که فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشته و نحوه فوتبال بازی کردن تیمش، همه را هیجان زده کرده است. با این حال گفته می شود کم تجربه بودنِ تن هاخ، شانس وی را برای حضور در بارسلونا کم می کند. مدیران بارسلونا فکر می کنند اگر قرار است به دنبال گزینه ای کم تجربه باشند، می توانند به اساطیر باشگاه مثل ژاوی هرناندز اعتماد کنند که می خواهد وارد عرصه مربیگری شود.

پیرامون اخبار بارسلونا، امروز Cope گزارش داده است که که ارنستو والورده قصد ندارد استعفا دهد. این بدین معنی خواهد بود که بارسلونا در صورت اخراج وی، باید به والورده خسارت پرداخت کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج