جزئیات تیراندازی در شهر لندن
۸۶۱۶۹۷
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
۸۶۳۴ 
مقامات انگلیس گزارش دادند، فرد مسلحی که ظاهرا قصد انجام یک تیراندازی با گلوله‌های مشقی در داخل مسجدی در شرق شهر لندن را داشته، بعد از خروج از ساختمان این مسجد شروع به تیراندازی بی‌هدف با گلوله‌های مشقی کرده است.

خبرگزاری ایسنا: مقامات انگلیس گزارش دادند، فرد مسلحی که ظاهرا قصد انجام یک تیراندازی با گلوله‌های مشقی در داخل مسجدی در شرق شهر لندن را داشته، بعد از خروج از ساختمان این مسجد شروع به تیراندازی بی‌هدف با گلوله‌های مشقی کرده است.

به نقل از خبرگزاری پرس آسوسیشن، پلیس شهر لندن اعلام کرد که ماموران مسلح این نیرو بعد از آن به محل ساختمان این مسجد واقع در شرق شهر لندن اعزام شدند که گزارش شد، پنجشنبه شب، یک مرد مسلح نقابدار وارد ساختمان این مسجد در زمان برگزاری نماز جماعت شده و سپس از مسجد خارج شده و یک سلاح گرم بیرون کشیده است.

بر اساس این گزارش، زمانی که مردم در مسجد "سون کینگز" در محله "ایلفورد" مشغول برگزاری نماز جماعت بودند، صدای تیراندازی‌های این فرد شنیده شد.

با این حال پلیس "اسکاتلندیارد" اعلام کرد، تحقیقات اولیه نشان‌دهنده این است که این فرد به "سلاحی با گلوله‌های مشقی" مجهز بوده است، و در این حادثه هیچ شخصی آسیب ندیده و آسیبی نیز به ساختمان مسجد وارد نشده است و کارآگاهان این حادثه را به عنوان یک اقدام تروریستی در نظر نگرفتند.

این‌ در حالی است که بعد از وقوع حملات تروریستی ماه‌های اخیر علیه اماکن مذهبی در جهان شامل دو مسجد در نیوزیلند، کلیساهایی در سریلانکا و کنیسه‌هایی در آمریکا، نگرانی ها نسبت به امنیت مکان‌های مذهبی در جهان افزایش یافته است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج