روایت عجیب ستاره اسبق برزیل از شرایط میلان
۸۶۲۲۲۱
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵
۱۹۷۳ 
«رونالدو لوئیز نازاریو» ستاره اسبق برزیلی بعد از سال ها از توصیه های تاکتیکی عجیب «سیلویو برلوسکونی» رئیس پیشین باشگاه آث میلان به سرمربی پرده برداشت.

ایرنا: «رونالدو لوئیز نازاریو» ستاره اسبق برزیلی بعد از سال ها از توصیه های تاکتیکی عجیب «سیلویو برلوسکونی» رئیس پیشین باشگاه آث میلان به سرمربی پرده برداشت.

تارنمای فوتبال ایتالیا روز شنبه نوشت: ستاره اسبق سلسائو از رویکرد عملگرایانه برلوسکونی در اداره باشگاه سخن گفت. این رویکرد ورود مکرر به رختکن تیم قبل و بعد از بازی ها و تلاش برای نشان دادن دانش فوتبالی او را شامل می شد.

روایت عجیب ستاره اسبق برزیل از شرایط میلان

رونالدو اظهار داشت: برلوسکونی می گفت که چرا از روی کرنرها گل نمی زنید؟ خیلی آسان است؛ همه بازیکنان را به بیرون محوطه جریمه هدایت می کنید و به محض زده شدن کرنر همگی به سمت محوطه جریمه هجوم می آورند.
با این وجود، درست مشابه نسخه داستانی که «کارلو آنجلوتی» و دیگران تعریف کرده اند، این حس به برلوسکونی منتقل می شد که حضورش بیشتر از واقعیت ضروری است.

رونالدو ادامه داد: زمانی که سیلویو چیزی می گفت همگی تایید می کردند، اما بعد از رفتن او ما به برنامه های اصلی خودمان برمی گشتیم.

برلوسکونی هم اکنون با تیم «مونزا» در سری C ایتالیا به فوتبال بازگشته و آدریانو گالیانی به عنوان مدیراجرایی و «کریستین بروچی» در جایگاه سرمربی با وی همکاری می کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج