جنایتی که یک زن رقم زد
۸۶۲۳۳۹
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۱
۱۴۳۹۸ 
مرد جوان که به هواخواهی از یک زن مرتکب قتل شده بود، صبح دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

ایران نوشت: مرد جوان که به هواخواهی از یک زن مرتکب قتل شده بود، صبح دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

رسیدگی به این پرونده از تیر سال 94 به‌دنبال نزاعی خونین در حوالی شهرری شروع شد. در این درگیری مرد جوانی به‌نام فرید با ضربه‌های چاقو به قتل رسید. عامل این جنایت که حمید نام داشت مدتی بعد دستگیر شد و ضمن اعتراف به قتل گفت: روز حادثه یکی از آشنایان خانوادگی ما به‌نام ثریا با من تماس گرفت و گفت مرد جوانی به‌نام فرید برای او مزاحمت ایجاد کرده است. من هم برای حمایت از او به محل رفتم و با دیدن فرید درگیر شدیم. من نمی‌خواستم او را بکشم اما نمی‌دانم چه شد که ضربه چاقو به او خورد.

به‌دنبال اعتراف حمید کیفرخواست وی به اتهام قتل عمد صادر شد. این متهم صبح دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور یک مستشار تحت محاکمه قرار گرفت.در ابتدای جلسه پدر و مادر مقتول و دخترانش خواستار قصاص متهم پرونده شدند.دختر مقتول در حالی که اشک می‌ریخت به دادرسان دادگاه گفت: از زمانی که پدرم کشته شده است من مجبور به ترک تحصیل شده‌ام چون توانایی ادامه تحصیل ندارم و از لحاظ روانی و روحی بشدت آسیب دیده‌ام.سپس متهم در جایگاه ایستاد و در شرح ماجرا گفت: روز حادثه این ثریا بود که از من خواست به کمکش بروم می‌گفت فرید مزاحمش است و به او پیشنهاد رابطه پنهانی داده است.

قاضی پرسید: مگر ثریا شوهر نداشت؟ چرا به شوهرش نگفته بود؟متهم پاسخ داد: چرا داشت اما گفت اگر شوهرم بفهمد یا به پلیس اطلاع بدهم آبرو‌ریزی می‌شود.

تو چه رابطه‌ای با ثریا داشتی؟من هیچ رابطه‌ای با ثریا نداشتم فقط رفت وآمد خانوادگی داشتیم. من از همسرم مدتی است که جدا شده‌ام و نیتم فقط کمک به ثریا بود.

اگر به پرداخت دیه محکوم شوی آیا توانایی پرداخت دیه را داری؟بله هر چه دارم می‌فروشم و پول دیه را فراهم می‌کنم.

تو ادعا کردی که ثریا از تو خواسته بود که با فرید درگیر شوی پس چرا در مراحل نخستین بازجویی این ماجراها را توضیح ندادی؟نمی‌دانم اما الان کاملش را برایتان بازگو کردم.

اما ثریا منکر این ادعا شده چه توضیحی داری؟من توصیحی ندارم اما هرآنچه رخ داده فقط به خاطر ثریا بوده ومن هرگز قصد کشتن مرحوم را نداشتم.

پس از پایان اظهارات متهم، قضات وارد شور شده و بزودی حکم متهم را صادر خواهند کرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
07:39 - 1398/02/22
مردک خر خودتی دنبال ناموس مردم بودی بتو ربطی نداره مزاحمت برای ثریا به شوهرش بعد به پلیس مربوط میشه تو زندان یادش دادان اونجا دانشگاه ادمهای خلاف کاره انشالله قاضی پرونده با درایت و تجربه بالایش در صورت محقق شدن واقعت رای مقضی صادر کنن
Iran, Islamic Republic of
08:12 - 1398/02/22
اخی همسرش رو طلاق داده فقط قصد کمک داشته به ثریا!!!!
Bulgaria
08:16 - 1398/02/22
چگونه جرم ثریا برای این خبر گزاری ثابت شد؟
Iran, Islamic Republic of
08:55 - 1398/02/22
تواگه باثریادوست نبودی چراثریابه توزنگ بزندکه بگه یکی مزاحمم شده کرم ازخوددرخته
Iran, Islamic Republic of
09:01 - 1398/02/22
اکثر قتلهای شوهر رو زن نقشه کشی میکنه .شیطان روی زمین که خداوند گفته باید ازش ترسید .یه زن میشه حضرت فاطمه زهرا س یه زن هم میشه قطام وزن امام حسن .باید زن رو بعنوان نفر اصلی در اینجور موارد محاکمه کنن چون زن دستور داده وجوان بخت برگشته هم رفته
پاسخ ها
آرمین
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
باشه ...
دیگه چی ؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
مرد شیطانی اینقدر زیاده که براتون عادی شده.همه قدرت در دنیا در دست بی کفایت مردهاست عوام
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1398/02/22
فقط من نمیدونم دور از جان بعضی خانم ها که واقعآ به معنای کامل نجابت دارند خداوند این موجود شیطان صفت و کثیف را برای چه آفرید هر جا سخن از قتل و جنایت و هرزه گری و فساد و تباهی هست رد پای یک زن مفسد هم در آن هست در تاریخ بشریت و از زمان جاهلیت و امامان ووووو
زن هرزه و خائن و نمک به حرام و وووو بوده
خدا جونم این یکی رو اشتباه اومدی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
همه مصیبتهای این جهان از جنگ و جنایت و خیانت و فساد یه جوری به نرینگی ربط داره.هر چه فریاد دارید بر سر نرینگی بکشید
مه
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
عزیزم تا تقاضا نباشه عرضه ای هم وجود نداره
زن که تنهایی فساد نمیکنه
اگه مردها پاک باشن وچشمو دلشون سیر زنها خود فرشته هستن
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1398/02/22
حالا همین ثریا خانم نجیب زاده اینگونه خط فراموشی روی مرگ دو عزیز کرده مردم میکشه و به همسر بدبخت و زحمت کشش میگوید که من اصلا اینها رو نمیشناختم داشتم میومدم خانه که یه نفر مزاحمم شده بود و با اولین مزاحمت تقاضای رابطه پنهان داشت حالا از کجا میدونست من شوهر دارم حتما مامانت بهش گفته بود خلاصه یه دفعه دیدم همون دوست تو بود که میومد خونمون !!! همون که بظاهر دوست و در غیاب شریک عاطفی من بود !!!! از راه رسید و یارو رو لت و پار کرد منم از ترس اومدم خونه و پریدم تو بغل تو تا جنایت بعدی و رسوایی بعدی از تو بغلت بیرون نخواهم آمد
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1398/02/22
غیره ممکن هست با ثریا ارتباط جنسی نداشته باشی عمو خر خودتی ثریا کاره تو را حل میکرد حالا هم تو اومدی مشکل اونا حل مو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
با نظرت کاملا موافقم دقیقا حتما باهاش رابطه داشته که میدونسته کارشو به کی بگه...زن شوهر دارو مزاحم داشتن؟؟؟؟؟ زنی که سرش تو زندگیش باشه ریگی تو کفش نداشته باشه عمرا مزاحم داشته باشه..شوهر ثریا چقد ساده لوح بود که یه آدن مطلقه بدون زن و بچه باهاش رفت و آمد داشته..خدایا دیگه به کی اعتماد میشه کرد اونی که سر سفره خونت میشینه میشه شکارچی زن و بچت.خدا همه رو به راه راست هدایت کنه.
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1398/02/22
این مرد از اون مردهاست میگه مث خواهرمه و نیتم خیر بود خر خودتی مگه خودش شوهر نداشت حالا برو بالا دار
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1398/02/23
تیتر خبر خیلی نژاد پرستانه هستش یعنی چی جنایتی که یک زن رقم زد
Iran, Islamic Republic of
06:38 - 1398/02/23
اکثر فساد و بدبختی و جنایاته از زن صورت میگیره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
.اینکه ما زنها آزادی نداریم بخاطر نرهاست.همه مصیبتها بحاطر نرینه هاست
مه
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
16:50 دمت گررررررم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج