تابش: فغانی ما را بهم ریخت
۸۶۲۵۲۶
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
۳۵۰۴ 
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: در این چند سال دو سه قهرمانی را از ما گرفتند و به تیم دیگری دادند.

خبرگزاری فارس: مسعود تابش در خصوص بازی دیشب سپاهان مقابل پدیده گفت: ما قرار گذاشته بودیم کمتر صحبت کنیم تا انشالله فضای سالمی به وجود بیاید اما شما خودتان شب گذشته قضاوت‌ها را در سطح لیگ برتر فوتبال ایران دیدید. نمی‌توانیم بگوییم فغانی ضعیف است و قوانین را نمی‌داند. او در شروع بازی تیم ما را با آن پنالتی عجیب و غریب به هم می‌ریزد. همه کارشناسان داوری هم آن را دیدند و نظر دادند. یا قضاوت‌ها در بازی‌های دیگر. چه بگوییم؟ بحث قهرمانی است. باید شرایط مساوی برای همه فراهم شود. من متعجبم که این اتفاقات چگونه می‌افتند.

تابش در ادامه گفت: در هر بازی تق و تق و تق احکام می‌آید که باید چند ده میلیون جریمه بدهم. در ورزشگاه‌ها چند ده هزار نفری به مدت 3-4 ساعت و به صورت ریتمیک و با آهنگ و موزیک به ما فحاشی کردند. نمی‌دانم اینها چگونه است. آیا رفتارها عادلانه، یکسان و برابر است؟

وی افزود:‌ ما چطور باید رقابت کنیم؟ در شروع بازی داور تیم را به هم می‌ریزد. بازیکن عصبانی می‌شود و نمی‌تواند بازی کند. دوستان در باشگاه‌های دیگر صحبت کردند و بازی مردانه سپاهان و ماشین‌سازی را راحت زیر سؤال بردند. به قول دوست خوبم آقای نصیرزاده بالاخره ماشین‌‌سازی برای سپاهان بازی می‌کند یا تراکتورسازی؟! ببینید یک آدم معلوم الحال در فضای مجازی چه اراجیفی می‌گوید و چه تهدیداتی می‌کند. همان آدمی که قبل از بازی ما با پرسپولیس، تهدید کرد کماکان به راحتی در فضای مجازی پست می‌گذارد و توهین می‌کند. نمی‌دانم چگونه است که او راحت به رفتارهایش ادامه می‌دهد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در ادامه اظهار داشت: ما سعی می‌کنیم خودمان را کنترل کنیم اما از آن طرف من مورد اعتراض تیم قرار می‌گیرم که چرا صحبت نمی‌کنی؟خداوکیلی این پنالتی چه بود که به ضرر ما گرفته شد. در این چند سال دو سه قهرمانی را از من گرفتند و به تیم دیگری دادند. در سالی که محروم بودیم، سه امتیاز از ما کسر شد و سه بازی بدون تماشاگر بازی کردیم، آن 7 دقیقه معروف گرفته شد. با یک تساوی در تهران قهرمان می‌شدیم. اما آنقدر بازی ادامه پیدا کرد تا یک گل بخوریم!

تابش در خصوص قضاوت فغانی در بازی دیشب گفت: قضاوت فغانی را در بازی رفت دوباره ببینید و تحلیل کنید.من تیمم را هیچ وقت تحت فشار قهرمانی قرار ندادم و به هیچ کسی هم قول قهرمانی ندادم با اینحال تمام تلاشم را کردم اما با این قضایا دیگر چگونه مقابله و مبارزه کنم؟ بالای جدول دستخوش یکسری شرایط شده است. شرایط برای رقابت مساوی نیست. ما قبلا اعتراض کردیم باز هم اعتراض می‌کنیم. تعجب می‌کنم هیچ اتفاق خاصی در بازی ما با استقلال نیفتاد اما 20 میلیون تومان جریمه شدیم. آیا جاهای دیگر را نمی‌بینند یا نمی‌شنوند که صد هزار نفر با هم توهین و فحاشی کردند؟ نمی‌دانم چه اقدامی انجام می‌شود. این تبعیض خیلی اذیت می‌کند.

مدیرعامل سپاهان در ادامه افزود: به ما تاکید می‌شود که بازیکن، مربی و مدیر مصاحبه نکند که فضا آرام شود. چشم! از آن طرف خودتان مسائلی را که تحت تاثیر خودتان است، رعایت کنید. هم زمان برگزار کردن مسابقات که دردی را دوا نمی‌کند. در فوتبال یک حرکت می‌تواند یک تیم را از نظر روحی و روانی به هم بریزد یا یک تیم را زنده کند. پنالتی که فغانی در شروع بازی گرفت یک آب سرد بود. اصلا کسی به کسی برخورد نمی‌کند. شما خودتان را جای بازیکن یا تیم من بگذارید.

وی در پایان گفت: ما امیدواریم که فصل آینده شرایط بهتر شود. دیروز بحث قهرمانی بوده است. من سعی می‌کنم سکوت کنم و در مورد تیم‌های دیگر صحبت نکنم اما چه کار کنم؟ از حق تیمم دفاع نکنم؟ دوستان من در باشگاه‌های دیگر در مورد بازی ما با ماشین‌سازی صحبت کردند، آن بازی را قضاوت کردند و شک و تردید ایجاد کردند. از این طرف هم نمی‌شود که من سکوت کنم و چیزی نگویم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1398/02/22
لابد پارسال که 13 بودید میخواستید قهرمان بشید نذاشتند البته راست میگی وگرنه الاندست دو بازی می کردید اقای تابش...
خجالت داره
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1398/02/22
خفه بمیر همش دنبال بهانه تراشی هستی
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1398/02/22
خفه بمبر همش دنباله بهانه تراشی هستی
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1398/02/22
بااینکه ازمجیدی بدم میادامااین حرفش که فوتبال کثیفه درسته.زیرا: یکی مثل همین تابش داره سمپاشی میکنه.میگه اسم تیمی رونمیاره امامستقیم داره درموردپرسپولیس شانتاژمیکنه.مجیدی خودشم میدونه که حتی گرفتن سهمیه شایدبرای تیمش غیرممکنه اونوقت مبتدی بودنشومیچسبونه به وزیرورزش وراحت تهمت میزنه که خواست وزیرقهرمانی پرسپولیسه.خب عرضه داشته باشیدوبجای زدن زیراب هم درباشگاهتون مردانه فدتبال بازی کنیدتاوزیرنتونه پرسپولیسوقهرمان کنه.ماشین سازی توبازی باسپاهان انچنان وادادوانچنان به سپاهان راه دادکه حتی محصل کلاس اولی فهمیدداره تبانی میکنه که سپاهان بیادبالاهمچنانکه 6 امتیازتقدیم تیم اربابش زنوزی کرد.علی دایی جلوی پرسپولیس خودشوجردادکه پرسپولیسوازصدرپایین بکشه ودرمقابل سپاهان بااینکه توهیچ جام دیگه ای بازی نداشت چندتابچه روبازی دادتابراحتی به سپاهان ببازه وعقده های زیاده شوسرپرسپولیس خالی کنه.اماهمه این افرادازیک نکته غافلن که خداوندحاضروناظره ومکرمکارهاروبخودشون برمیگردونه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
ایول. دمت گرم.
بدون نام
Germany
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
اهای کسی که اسمدخودتو گذاشتی ایرانی،بدون شک مایه سرمساری ایرانی
نا عدالتی و فساد چیزی نیست که بخاطر علاقه شخصیت بخوای ازش حمایت کنی،بجز بازی پارس جنوبی که مشکل داوری نداشت تمام بازیای شما با کمک داور بوده،اخه شرف هم چیز خوبیه،از همون اول فصل بازی پدیده باید علیپور اخراج میشد اخراج که نشد هیچ که پنالتی مزخرف هم روش گرفتند،بازی پیکان مدافعان شیافپولیس که تمام فتون رزمی رو اجرا میکردن،بازی با سایپا اون همه جنجال اگه تیم دیگه بود چه بلایی سرش میاوردن،گل تراکتور چه مشکلی داشت،بازی سپاهان چطور مساوی شد؟؟همین ماشین سازی بازی رفت چطور نتیجش رقم خورد؟؟پنالتی همین بازی واقعا پنالت بود؟؟؟این همه خدمت به تیم حکومتی بعد از اور هر تیمی که میمومد بالا نابودش میکردن،سپاهان چه بلایی سرش اوردن؟؟؟حتی کارشناسان خود تاج هم گفتن پنالت نبوده
قرار نیست تمام تیما دست و پا بسته باشن که سپاهان و استقلال به هر کدوم ده تا بزنن
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1398/02/22
در عوض دو سه قهرمانی رو از تیمهای دیگه گرفتند و به شما دادند یادتون که هست ........
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1398/02/22
میبنم که از تابش افتادی .آقای تابش دنبال حاشیه و جریمه و کمیته انضباطی و تیم رقیب و این چیزها برای موندن یکسال دیگه در سمت فعلی هستی ..ظاهرا تابش موفقیت های ذوب آهن خیلی اذیت میکنه .
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1398/02/22
از اول فصل قرارشده بود تیم حکومتی را قهرمان کنندوبقیه تیم ها برای،دومی، سوم،چهارمی بازی جوانمرادنه انجام بدهندکه حق کسی ضایع نشود.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
بیشعوری وتوهم که شاخ و دم ندارد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
تا چشم حسودا کور بشه. بترکید از این غم و غصه.
United Arab Emirates
16:07 - 1398/02/22
آقای تابش تا زمانیکه امثال شما در فوتبال ایران هستند فوتبال ایران به جایی نمی رسد. در استادیوم آزادی آشوب بپا کردید حالا طلبکار هم هستی
پاسخ ها
حسین
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
باشگاه مافیایی و سرمربی مافیایی خخخخخ
zoro
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
ببخشید که سه تا پنالتی برا شما نگرفتند یا مثل ماشین سازی محسوس جلو ضربه سره کیروش نخوابید رو زمین که شما برنده بشید واقعا شرم اوره
Iran, Islamic Republic of
17:18 - 1398/02/22
آخرین حرف هایی که عادل فردوسی پور عزیز در نود گفت : در این شکی نیست که فوتبال ایران ، فوتبال مریضی است!
به امید هتریک قرمز ها و بهت تیم های مریض
#دوباره نود
#دوباره عادل
#ژن خوب
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1398/02/22
اقای تابس شله زرد شما فقط باسکه های اقای ساکت قهرمان میشد.تو هم امتحان کن .خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1398/02/22
آقای تابش سرمربی تیمتان گفت چهارتا باید می‌خوردیم از پدیده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج