کیوان ساکت: به پاریس و لندن می‌روم
۸۶۲۵۶۴
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
۲۸۹۳ 
کیوان ساکت که روز ۲۸ اردیبهشت ماه با وحید تاج کنسرت برگزار می کند از برنامه های آتی خود به ویژه در خارج از کشور سخن گفت.

خبرگزاری صبا: کیوان ساکت که روز ۲۸ اردیبهشت ماه با وحید تاج کنسرت برگزار می کند از برنامه های آتی خود به ویژه در خارج از کشور سخن گفت.

کیوان ساکت: به پاریس و لندن می‌روم

گروه موسیقی «وزیری» به سرپرستی کیوان ساکت و خوانندگی وحید تاج ساعت ۲۱:۳۰ روز شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه تازه‌ترین کنسرت خود را در تالار وحدت تهران برگزار می‌کند. در این کنسرت علاوه بر ارایه آثار جدید و شنیده نشده، آثار ماندگار و خاطره انگیزی از موسیقی ملی ایران به آهنگسازی کیوان ساکت در آلبوم‌های «فسانه»، «بی کاروانکولی» و «یک خانه پر زمستان» به خوانندگی وحید تاج اجرا می‌شوند.

کیوان ساکت با بیان اینکه طراحی بسیار دقیقی برای این کنسرت انجام شده است به خبرنگار صبا گفت: این اجرا از کارهایی که در چند سال اخیر روی صحنه رفته متفاوت است مثلا قطعات قدیمی کمی در آن وجود دارد و قطعاتی برای اولین بار در آن نواخته خواهد شد.

وی طراحی کنسرت را به صورت یک صدایی عنوان کرد و گفت: کنسرت، فضای خاص و مناسب حال و هوای این روزهای ایران را دارد و در آن از سازهایی مانند تارهای ایرانی، پیانو، کمانچه، سنتور، ویولن، تنبک، کوزه و... استفاده می‌شود.

این هنرمند «مادر»، «بوی بهار» و «نی محزون» را از جمله قطعاتی دانست که برای اولین بار اجرا می شوند و در پایان اظهار کرد: بلافاصله پس از کنسرت ۲۸ اردیبهشت برای اجرا به پاریس می روم و پس از آن در لندن اجرا دارم. پس از آن یک هفته ایرانم و سپس به سوییس می روم تا اجرایی با تار، پیانو و ویولنسل داشته باشم.

کنسرت گروه «وزیری» به سرپرستی، آهنگسازی و نوازندگی تار و سه تارکیوان ساکت و خوانندگی وحید تاج ساعت ۲۱:۳۰ روز شنبه بیست و هشتم اردیبهشت با بلیت‌های ۵۰ تا ۱۲۰ هزار تومان روی صحنه می‌رود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج