رفعتی: فتحی تصمیم کمک داور را پذیرفت!
۸۶۲۶۳۹
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲
۵۰۹۳ 
رئیس دپارتمان داوران فوتبال گفت: با توجه به عدم وجود دوربین روی خط دروازه ، امکان تشخیص قاطع و کامل که توپ بیرون رفته است، نیست.

سایت فدراسیون فوتبال: رئیس دپارتمان داوران فوتبال گفت: با توجه به عدم وجود دوربین روی خط دروازه ، امکان تشخیص قاطع و کامل که توپ بیرون رفته است، نیست.

داود رفعتی با بیان این موضوع گفت: بعدازظهر امروز نشستی را با حضور امیرحسین فتحی – مدیرعامل باشگاه استقلال برگزار و درخصوص اعتراضات تیم استقلال تهران درباره گلی که در دیدار برابر صنعت نفت آبادان مردود اعلام شد، صحبت کردیم. در ابتدا باید بگویم فتحی، یک چهره فوتبالی است و سالهاست که در فوتبال فعالیت می‌کنند و برای همه ما قابل احترام هستند.

رفعتی: فتحی تصمیم کمک داور را پذیرفت

وی در ادامه اضافه کرد: دلایلی را که باعث مردود شدن گل استقلال در این صحنه وجود داشت و اینکه چرا کمک‌داور و داور پشت دروازه تشخیص دادند که آن توپ اوت شده و در آن شرایط پای چپ بازیکن استقلال روی خط بود و توپ هم روی هوا قرار داشت را کاملاً توضیح دادم. با توجه به اینکه فتحی خودش سال‌ها در فوتبال است و با این مقوله کاملاً آشناست، تصمیم کمک داور و داور پشت دروازه را پذیرفتند.

رفعتی با اشاره به دوربین‌های حاضر در ورزشگاه آزادی گفت: با توجه به عدم وجود دوربین روی خط دروازه، امکان تشخیص قاطع و کامل که توپ بیرون رفته است، نیست. بنابراین تنها کسی که می‌تواند در این شرایط تشخیص دهد که توپ اوت شده، کمک داور و داور پشت دروازه است.

وی در ادامه بیان کرد: درباره صحنه مشکوک این دیدار با شمس المائدین – رئیس کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا و یک داور بحرینی صحبت کردم و آنها عنوان کردند از زاویه دیدی که این صحنه فیلمبرداری شده است، اظهار نظر سخت است. اما باید به تصمیم کمک داور و داور پشت دروازه احترام گذاشت، چرا که آنها بهترین زاویه دید در آن لحظه داشتند. ضمن اینکه نظرات آنها را به مدیرعامل باشگاه استقلال نیز گفتم.

رئیس دپارتمان داوران در پایان در خصوص عملکرد فغانی گفت: اول از تیم‌های پدیده و سپاهان تشکر کنم، چرا که نهایت همکاری را با تیم داوری داشتند. در ورزشگاه بودم و از نزدیک این بازی را تماشا کردم. در دقیقه ۶ بازی خطای پنالتی اتفاق افتاد و تنها کسی به صحنه نزدیک بود، داور مسابقه بود. که با این تصویر تلویزیونی تشخیص سخت است، ولی به نظر کارشناسان احترام می‌گذارم. آنچه مسلم است بازی پدیده و سپاهان از حساسیت بالایی برخوردار بود و معتقدم فغانی به خوبی توانست این بازی را کنترل کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
United States
18:21 - 1398/02/22
اینکه همش شد تشخیص سخت است.....گرفتی همه را.....پنج تا گل تو این فصل به اشتباه ,مردود اعلام شد از استقلال....بگی ببخشید ,یا همینه که هست,سنگینتری
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1398/02/22
فیلم بازی نشان هر کسی بدین می فهمه توپ اوت نشده اونوقت تو بیشعور استدلال غلط میاری ؟
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1398/02/22
امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت و گو با سایت رسمی این باشگاه گفت: امروز صبح در جهت احقاق حقوق هواداران استقلال و در خصوص مردود اعلام کردن گل کاملا صحیح استقلال در مسابقه مقابل صنعت نفت آبادان جلسه ای در فدراسیون فوتبال به طور جداگانه با رئیس فدراسیون فوتبال و همچنین رئیس دپارتمان داوری برگزار و اعتراض رسمی باشگاه را به نمایندگی از خیل عظیم هواداران فهیم و با شعور و فوتبال فهم استقلال به مقامات مربوط اعلام کردم.

وی در ادامه اظهار کرد: لذا اظهارات منتسب به اینجانب در سایت رسمی فدراسیون فوتبال از قول آقای داوود رفعتی کاملا خلاف واقع و کذب محض بوده و بنده همچنان در جهت منافع استقلال و احقاق حقوق هواداران به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی کوتاه نخواهم آمد.

Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1398/02/22
خاک تو سر فتحی بیشعور .
Iran, Islamic Republic of
18:28 - 1398/02/22
فتحی: اظهارات رفعتی کذب محض است
-----
سایت باشگاه استقلال: امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: صبح امروز (یکشنبه) در جهت احقاق حقوق هواداران استقلال و در خصوص مردود اعلام کردن گل کاملاً صحیح استقلال در مسابقه مقابل صنعت نفت آبادان جلسه‌ای در فدراسیون فوتبال به طور جداگانه با رئیس فدراسیون فوتبال و همچنین رئیس دپارتمان داوری برگزار و اعتراض رسمی باشگاه را به نمایندگی از خیل عظیم هواداران فهیم و با شعور و فوتبال فهم استقلال به مقامات مربوط اعلام کردم.
وی در ادامه اظهار کرد: لذا اظهارات منتسب به اینجانب در سایت رسمی فدراسیون فوتبال از قول آقای داود رفعتی کاملاً خلاف واقع و کذب محض بوده و بنده همچنان در جهت منافع استقلال و احقاق حقوق هواداران به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی کوتاه نخواهم آمد.
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1398/02/22
تو راست میگی ، نکه اگر var بیاری حق به حقدار میرسه پس امکان آوردنش نیست .
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1398/02/22
فکر کنم شیتیلتون به دلار بود ه به جای ریو از حامیان حکومتی لنگ حتما بنز میخواهید بگیرید
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1398/02/22
برا کسی که خودش توپی که نیم متر اونور خط خورد روی شوت پروین بازی گهر درود!!! مشکلی نداره که کور کورانه از کمک داور حمایت کنه بنظرم بهتر بود قبول میکردیداشتباه داوری رو تموم میشد ...این که اینقد خود داورا دارن حاشه درست میکنن بو داره معلومه که توپ اوت نشده متاسفم برات رئیس^^ وبرآت عدالت نه در کردا میدونم سخته بلکه در گفتار آرزو میکنم قاضی .
Iran, Islamic Republic of
19:07 - 1398/02/22
اقای رفعتی چرا بازی لنگ دید دوربین خوبه مردکه جمع کن برو توپ اوت نشده برو پنالتی که واسه تیم لنگ کرفتو نگاه کن ببین بعد متوجه میشی دست بردارید از داوری کتیف
Iran, Islamic Republic of
19:27 - 1398/02/22
مرگ بر بی وجدان
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1398/02/22
آقای رفعتی چرا میخوای اشتباه خودت با دروغ گفتن لا پوشیدنی کنی طرفداران استقلال از حق تیمشان کوتاه نمیان این حرفای مزخرفی که میزنی به درد خودت میخوره یجای چیدمان درست داوری فقط بلدی مصاحبه کنی آقای رفعتی بوی کثافت این داوری زدوبند داوران امسال لیگ برتر همه جاگرفته صحنه به اون واضحی نیاز به توضیح وتفصیل نداره تو فکر میکنی همه طرفداران استقلال خنک هستن نه بابا خر خوردی ا
Iran, Islamic Republic of
20:01 - 1398/02/22
فغانی خیلی واضح ضد سپاهان سوت میزد و پنالتی هم که همه اعلام کردن اشتباه به ضرر سپاهان گرفته، اگه بازیا درست برگزار می‌شد الان سپاهان اول جدول بود، پرسپولیس دوم و استقلال با 1 امتیاز کمتر سوم جدول بود
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1398/02/22
مرگ بر این فوتبال کثیف
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1398/02/22
تو اگه مرد بودی این همه اراجیف پشت سر هم بلغور نمیکردی خدا بزنه تو کمر تو دروغگو وکمک داورهای کثیف تون تو بازی داماش هم حقشون بود مثل سگ کتکش بزنن کمک داور رو چون با یه پرچم پولکی تمام تلاش وهزینه تیم رو نابود میکنن فوتبال ایران دقیقا مثل لیگ کشتی کج امریکا شده که نتایج رو از بیرون تعیین میکنن فوتبال نیست شو هست ای بی صاحب خاک بر سرتون
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1398/02/22
تا کی دروغ رفعتی لابی باز!
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1398/02/22
خفه شو و دیگه با اعصاب مردم بازی نکن بیشعور
Iran, Islamic Republic of
04:36 - 1398/02/23
غلط کرده با شما که قبول کرده مگه ایشان کارشناس فوتبال هست یه عده ادام اشگال را که فامیل خودشان هستند اوردن هیت مدیره اصلان ایشان مگه فوتبال بلده که قبول کنه در صورتی که تنام کادشناسان فوتبال کل استقلال را سالم میدانند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج