ستاره کورس قهرمانی؛ دست‌هایی علیه پرسپولیس!
۸۶۲۶۴۱
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۸
۷۰۶۷ 
سپاهان دیروز از قهرمانی دور شد، ولی یک قهرمان درون دروازه داشت.

وبسایت نود: در هفته‌ای که همه نگاه‌ها به بازی پرسپولیس بوده و نیم‌نگاه‌ها هم به مهاجمان سپاهان تعلق داشته، نیازمند همه توجهات را به خودش جلب کرده است. طبق آمار متریکا، نیازمند در تقابل با پدیده به طور طعنه‌آمیزی لمس توپ بیشتری از همه بازیکنان خط حمله سپاهان (بجز کی‌روش استنلی) داشته که نقش پررنگ او را در این مسابقه نشان می‌دهد. شماره یک سپاهان در این بازی 8 مهار ثبت کرده است. ضمن اینکه سه خروج موفق هم داشته که با این عملکرد بی‌نظیر، امیدهای سپاهان را برای هفته پایانی لیگ زنده نگه‌داشته است.

پدیده در این بازی 20 شوت به سمت دروازه سپاهان زده که 9 تا از آن‌ها در چارچوب بود. نیازمند هم به‌جز ضربه پنالتی امین قاسمی‌نژاد، همه شوت‌های حریف را مهار کرده است. شوت بازیکنان پدیده از فاصله‌ای نسبتا نزدیک زده می‌شد.

در گراف زیر مشخص است که شاگردان گل‌محمدی برای باز کردن دروازه نیازمند، 12 شوت از درون محوطه جریمه زده‌اند، اما نیازمند تسلیم شوت آن‌ها نمی‌شد. حتی شوت‌های بازیکنان پدیده از بیرون محوطه جریمه هم خطرناک بود و نیازمند را وادار به واکنش می‌کرد که او دو مرتبه به کمک تیر دروازه موفق به مهار شوت‌های حریف شده است. 

ستاره کورس قهرمانی؛ دست‌هایی علیه پرسپولیس!

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج