میرزابیگی: به شعور مردم توهین نکنیم
۸۶۲۶۵۵
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵
۶۴۵۵ 
کمک داور با سابقه فوتبال ایران می گوید ممکن است اشتباهاتی در دیدارهای روز گذشته صورت گرفته باشد اما شک ندارم که تمام اشتباهات صرفا سهوی به وجود آمده و هیچ عمدی در کار نیست .

ورزش سه: در دیدار دو تیم استقلال تهران و صنعت نفت آبادان در نیمه دوم گل روح الله باقری توسط داور این دیدار مردود اعلام شد و همین مسئله کافی بود که حاشیه و جنجال زیادی به راه بیفتد.

در همین خصوص ابراهیم میرزابیگی کمک داور با سابقه فوتبال ایران در ارتباط با هجمه های زیادی که بعد از اتمام بازی های هفته بیست و نهم انجام شد معتقد است:« ببینید به هر حال حساسیت های زیادی که در صدر و قعر جدول وجود دارد باعث به وجود آمدن این هجمه ها علیه داوران می شود و در این بین هم هر مسئولی به نفع تیم خودش اظهار عقیده می کند و این در کل دنیا امری مرسوم است .

اینکه قهرمانی یا عدم به دست آوردن قهرمانی را به داوران نسبت بدهند تا حدی بی انصافی در حق آنهاست و در عین حال یک بی لطفی محض در حق جامعه داوری فوتبال ایران است .»

او در ادامه گفت:« من اجازه اظهار نظر در رابطه با صحنه خاصی را ندارم اما با توجه به صحنه مشکوک به وجود آمده در شب گذشته فقط مطمئن هستم که داوران می خواهند بهترین عملکرد خودشان را نشان دهند. این که هر کسی می آید و اظهار عقیده می کند و می خواهد به نفع تیم خودش صحبت کند یعنی اینکه دیواری کوتاه تر از داور پیدا نمی شود.»

وی در ادامه افزود :« اما ما قبول داریم که اشتباهاتی ممکن است به وجود بیاید که باعث ضرر زیاد یک تیم باشد اما باور بفرمایید داوران مقصر نیستند و اشتباهاتشان به هیچ وجه عمدی نیست و صرفا سهوی است .»

میرزابیگی با رد این ادعا که گفته می شود که از اختیارات داور پشت دروازه نیست که بخواهد نسبت به عبور توپ از خط اظهار عقیده کند تاکید کرد:« ببینید در تمام صحنه ها تمامی داوران حق اظهار نظر دارند، حتی آن داور چهارم که بیرون از زمین است. یعنی به این صورت که تمام داوران حق اظهار نظر دارند تا اینکه حق به حقدار برسد. حالا بعضی ها دیدشان نسبت به داور اصلی بیشتر است. داوران خط و پشت دروازه زمانی می توانند اظهار نظر کنند که صد در صد مطمئن هستند که داور وسط تصمیم اشتباهی گرفته است. اما اگر بدانند که داور نزدیک تر است و خود داور صحنه را دیده است اظهار نظر نخواهند کرد.»

وی در باره اظهارات علی خسروی در برنامه شب گذشته شب های فوتبالی نیز گفت :« بالاخره من معتقدم مردم فوتبال را می فهمند و خودشان یک پا داور به شمار می روند و باید در اظهاراتمان طوری صحبت کنیم که خدای نکرده به شعور مردم توهینی نشود .»

وی در ادامه تصریح کرد:« اینکه بخواهیم همه را زیر سوال ببریم و هیچ مشکلی را نبینیم و تنها به مشکلات داوری بپردازیم واقعا این درست نیست. من از شما می پرسم که اگر تمام این تیم ها از قبل داوری ضرر کرده اند پس چه تیمی از این بابت سود ببرده است. چرا هیچوقت هیچ تیمی پیدا نمی شود که بگوید من از اشتباهات داوری منتفع شده ام.»

وی همچنین گفت :« من قبول دارم که اشتباهاتی در تصمیمات روز گذشته اتفاق افتاده است اما این را هم درنظر بگیرید که در همه دنیا این گونه خطا ها وجود دارد. مثلا در دیدارهای بسیار حیثیتی و حساسی مثل دیدار دو تیم آلمان و انگلیس - انگلیس و آرژانتین هم این اشتباهات به وجود آمده است و فقط منوط به فوتبال ایران نیست. ولی من در کل من می پذیرم که در بازی های دیشب اشکالاتی به وقوع پیوست .»

او درباره ورود VAR و تاثیرش در کمتر شدن میزان اشتباهات تصریح کرد:« من فکر می کنم که VAR باعث خواهد شد تا 90 درصد اشتباهات داوران با این سیستم تقلیل پیدا کند .»

انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1398/02/22
چییییییییییی میگی
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1398/02/22
نمیدونم چه کسی اینها را تهدید میکنه، انگار از کسی میترسند که همه چیز را به نفع لنگ می گویند. وضعیت به گونه ای است که حتی فرهاد مجیدی را هم تهدید کردند تا تو اینستاگرام حرفش را عوض کنه. یه قاطر هم می‌فهمه لنگ چطور قهرمان میشه تو این همه سال
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
باخت شما چه ربطی به پرسپلیس داره قاطر اونیه که خودش از پرسپلیس میبازه اما دیگران که می بازن صداش درمیاد قاطر اونه که کوره زندان نرفتن قائدی رو نمی بینه قاطر اونیه که اونهمه سال که خودش قهرمان میشد و از وزارت خارجه میرفتن سر تمریناش عرش در نمیومد ولی الان که پرسپلیس میبره با اینکه بودجه اش بیشتر از پرسپلیسه عرعر میکنه
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1398/02/22
کسی که داوره نباید اشتباه کنه .اگه اینجو
ریه منم از فردا داورم .
United States
20:54 - 1398/02/22
طرف اگر شعورش قد میداد که کیسه کش نمیشد شما میگید با شعورشون بازی نکنید؟
Iran, Islamic Republic of
21:16 - 1398/02/22
جناب میرزا بیگی . غیر از یه بخش کوچک از حرفهایتان ، الباقی مثنوی صد من یه غازه . وقتی تعقیب کننده های پرسپولیس درگیر اشتباهات فاحش داوری میشن ، پس باید به کی اعتراض کرد ؟ داور اشتباه میکنه و شماها راحت از کنارش میگذرین . چرا ؟ قلع و قمع تیمهای دوم تا چهارم معنیش چیه . ؟ درست گفتین . مردم خودشون یه پا کارشناسن و بهمین دلیل توی کتمون نمیره که اشتباهات داوری و علی الخصوص دو بازی از بازیهای دیروز کاملا اتفاقی بوده باشه . اگه جرات و شهامت راست گویی ندارید حداقل زبان به دهن بگیرید
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1398/02/22
توبی شعور باین اظهار نظرت داری به سعور مردم توهین می کنی
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1398/02/22
اخه آقای میرزا بیگی دیوس گل به این واضحی رامردو
د اعلام می کنند تاداوران ازطرف تماشاچیان وطرفداران تیمها تنبیه نشوند این دلال بازیها و شرط بندیهای مسئولین ازجمله سلطانی فر نامر د پولشوی دولتی تمام شدنی نیست
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1398/02/22
حرف نزن بابا اون توپ همون لحظه مشخص بود از خط نگذشته داور پشت دروازه هم مستقیم نگاهش میکرد اشتباه چیه مرتیکه!این اشتباهات رو میگن اشتباهات پولی !!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1398/02/22
چرا هیچ وقت یه داور اشنباه نمیکنه که برد پرسپولیس تبدیل به باخت یا مساوی شه؟بابا تو خودت از همه بد تر داری به شعور ملت توهین میکنی!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
کور بودی خطاهای بازیکنان ماشین سازی تو محوطه جریمه رو ندیدی یه پنالتی دیگه هم باید میگرفتن که نگرفتن
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1398/02/22
خدا لعنتت کنه دروغ گو
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1398/02/22
چرا آقای میرزا بیگی سابقه شما کاملا مشخص است که تو داوریها به نفع کی سوت میزدی ،اینو هم بگم یه تیم بیشتر از همه از داوریها سود برده و اون هم تیم حکومتی لنگ هستش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
کلا چون شما نتیجه نمیگیرید همه لنگی ان با شعور شما
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1398/02/22
خوب اشتباهات را ماست مالی میکنید
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1398/02/23
میرزا خان در سه بازی به نفع تیم حکومتی !؟
دادن ارز۴۲۰۰به یک تیم
جشن قهرمانی سال قبل درخونه وزیروپسرش
حل مسئله طارمی توسط شیخ تبخیر!؟
میهمانی خبرنهاران ودادن جایزه
محروم نکردن بیرانود پسرشجاع رادشویچ سیدجلال باهرعملکردوفحاشی
عدم تست دوپینگ ازکاپیتان مسن!؟
حمایت صداوسیمامیلی ومجریان خودفروخته!
و....بازم بگم!؟
اینا اتفاقی هستند!؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
کامران خان
تبدیل زندان قائدی به جریمه نقدی
رقم قرارداد ۱ میلیون دلاری برای شفر که تازه با اخراجش ملزم به پرداخت ۱۵ میلیارد تومن جریمه نقدی میشه
رقم ۱۰ میلیارد تومنی برای پاتوسی
پرداخت پاداش ۵۰۰ میلیونی به بازیکنان استقلال بابت برد از الهلال
تست دوپینگ هم که از بازیکنان گرفتن اما تو خودت و به ندیدن زدی
نخواستن میلاد فخرالدینی بعد از اظهارات تندش علیه الزوراء و توبیخ مظاهری بجای فخزالدینی
گران ترین تیم لیگ در نیم فصل به لحاظ خرید بازیکن
حذف نود و فردوسی پور با تهمتهای واهی شما و باز هم ادعای
اینکه مجریان همه از پرسپلیس حمایت میکنند
همه اینا تازه مسائل یکسال اخیر بود
اما سالهایی که استقلال قهرمان میشد :
حمایت از وزارت خارجه
حضور آصفی و چند تن از دیپلماتها درسر تمرینات وزارت خارجه
عدم توبیخ نیکبخت و فرزاد مجیدی و برومند در حالیکه فیلم پارتی این بازیکنان اونم نه دهه نود که اوائل دهه ۸۰ لو رفت
پشتیبانی مالی همیشگی از طرف فدراسیون فوتبال
اقدامات قلعه نویی که حتی صدای ناصر حجازی رو هم درآورده بود
بی لیاقتی ها و شکستهاتون و توجیه نکنید فردوسی پور و نود که به لطف شما حذف شد نکنه میخواید همه گویندگان و مجریان تلویزیون و حذف کنید چون توهم دارید همه شون پرسپلیسی ان
United States
02:17 - 1398/02/23
دیگه از شعور گذشته به جاهایی که نباید توهین کنن میکنند
Iran, Islamic Republic of
09:26 - 1398/02/23
سگ تو روحت چی میگی برا خودت.
Iran, Islamic Republic of
09:31 - 1398/02/23
بازیکنان چرت پلیس سید بلال وخلال دندون داورو میرن که قورت بدن ..چرا داورها یک کارت زرد نشونشون ندادن تا حالا...مشخصه دستانی پست پرده هست...
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1398/02/23
راجع به اون قسمت از حرفش که گفته بود کی از داوری منفعت میکنه باید عرض کنم فقط تیم کثیف حکومتی یعنی لنگ حقیر
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1398/02/23
کیسه بسوز بسوز که سرورتان سومین قهرمانی را هم خواهد گرفت از پس کسوت و ان کتک خور معروف وان مدیر نا لایق پول هدر ده واقعا دارید میسوزید و مدام فرا افکنی و دروغ پردازی میکنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج