قطع ۱۵۰درخت کهنسال در اردوگاه فجر همدان!؟
۸۶۲۸۳۲
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
۳۹۵۴ 
در طی چند روز گذشته ۱۵۰ اصله درخت کهنسال در اردوگاه فرهنگی، تربیتی فجر همدان و بدون اطلاع شهرداری و شورای شهر قطع شد.

خبرآنلاین: در طی چند روز گذشته ۱۵۰ اصله درخت کهنسال در اردوگاه فرهنگی، تربیتی فجر همدان و بدون اطلاع شهرداری و شورای شهر قطع شد.

قطع ۱۵۰ درخت کهنسال در اردوگاه فجر همدان!؟

جلسه شورای شهر همدان در روز یکشنبه با موضوع عدم پیگیری شهرداری درباره درختان قطع شده در اردوگاه فجر این شهر آغاز شد.

اردوگاه فجر یکی از بکرترین و قدیم ترین اردوگاه های فرهنگی، تربیتی تحت پوشش کمیته امداد است که در یکی از مناطق طبیعی همدان قرار دارد.

بررسی موضوع درختان قطع شده در اردوگاه فجر، واکنش تند سید مسعود عسگریان شهردار اسبق همدان و رییس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری، شورای اسلامی شهر همدان را در پی داشت.

عدم اقدام به موقع شهرداری برای اقامه دعوا علیه این حرکت مسئول اردوگاه فجر، سبب شد تا رضوانه سلماسی نماینده شورای شهر در کمیسیون ماده 7، اعلام کند که این کمیسیون ماده 7 است که باید درباره این موضوع اظهار نظر کند.

وی افزود: موضوع قطع درختان اردوگاه فجر در جلسه این کمیسیون مطرح و مقرر شد سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان عکس‌های هوایی منطقه را تهیه و در اختیار کمیسیون قرار دهد.

سید مسعود عسگریان در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین با اعلام اینکه، عدم پیگیری موضوع قطع درختان در اردوگاه فجر تخلف شهرداری به شمار می‌آید، خاطرنشان کرد: قطع درختان اردوگاه فجر بدون مجوز انجام شده و به همین دلیل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری موظف بوده این موضوع را پیگیری و در دادگاه اقامه دعوا کند.

وی با بیان اینکه از طریق اطلاع رسانی مردمی از موضوع قطع درختان در این اردوگاه، مطللع شده اند، گفت: شهرداری باید در خصوص قطع درختان به شورای شهر اطلاع رسانی می‌ کرد نه مردم!؟

عسگریان در خصوص تشکیل کمیسیون ماده 7 نیز گفت: کمیسیون ماده 7 برای دادن یا ندادن مجوز قطع درختان تشکیل می‌شود حالا که این اتفاق رخ داده برای چه موضوعی میخواهید تشکیل جلسه داده و تصمیم گیری کنید؟

شهردار اسبق همدان تاکید کرد: قطعا شورای شهر همدان، پیگیر شکایت شهرداری از مسئولین این اردوگاه در مراجع قضایی خواهد بود.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1398/02/23
همین گونه ریشه ی کشور را زدند
اجنبی اند دلشان نمی سوزد
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1398/02/23
کار کار آمریکاست! مرگ بر آمریکا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج