بازداشت مردی که سه دخترش را شکنجه می‌کرد
۸۶۲۸۳۴
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸
۹۱۷۳ 
مرد افغانستانی که متهم است سه دخترش را شکنجه کرده است، در حالی به دادگاه منتقل شد که ادعا می‌کرد دختر و همسرش دروغ می‌گویند اما تحقیقات نشان داد دختران متهم روزهای زجرآوری را گذرانده‌اند.

روزنامه شرق نوشت: مرد افغانستانی که متهم است سه دخترش را شکنجه کرده است، در حالی به دادگاه منتقل شد که ادعا می‌کرد دختر و همسرش دروغ می‌گویند اما تحقیقات نشان داد دختران متهم روزهای زجرآوری را گذرانده‌اند.

«متهم که مرد میانسالی است، از سوی مسئولان بهزیستی پیشوای ورامین به پلیس معرفی شد. بر اساس محتویات پرونده، مدتی قبل زنی جوان به بهزیستی مراجعه و از مددکاران درخواست دارو کرد. این زن به آنها گفت شوهرش دخترانش را شکنجه می‌کند و برای این که آنها را نجات دهد، به دنبال دارو است تا چیزی به شوهرش بدهد و او آرام بگیرد و بچه‌هایش را اذیت نکند.

این زن گفت: شوهرم ابتدا دو دختر بزرگم را که حالا ازدواج کرده‌اند، شکنجه می‌کرد. بعد از این که آنها شوهر کردند حالا دختر کوچک‌ترم را آزار می‌دهد و من نگرانم آزارهایش به بچه‌های دیگر هم برسد و فکر می‌کنم باید دارویی به شوهرم بدهم که آرام شود و دیگر بچه‌ها را اذیت نکند.

این گفته‌های زن جوان باعث شد تا مددکاران و مسئولان بهزیستی نسبت به گفته‌های او حساس شوند و برای بازدید از خانه او اقدام کنند. مددکاران در بازدید از خانه و صحبت با دختر نوجوانی که از سوی پدر مورد شکنجه قرار گرفته بود، متوجه شدند با این که مادر بچه‌ها قصد گزارش علیه شوهرش را نداشته، اما از یک خشونت فجیع از سوی این مرد پرده برداشته است.

به این ترتیب بلافاصله گزارشی به مأموران پلیس داده و با همکاری دادسرای پیشوای ورامین مرد میانسال بازداشت شد. او منکر همه‌چیز شد و گفت هرگز بچه‌هایش را اذیت نکرده و آنها را دوست دارد اما تحقیقات به همین جا ختم نشد. وقتی دختر کوچک که شاکی اصلی پرونده بود به پزشکی قانونی منتقل شد، مشخص شد مورد آسیب جدی قرار گرفته است. دختر ۱۴ ساله به بازپرس و مددکاران بهزیستی گفت پدرش این آسیب‌ها را به او وارد کرده است.

پرونده با توجه به نوع اتهام بر اساس قانون به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. روز گذشته مرد متهم برای تحقیقات به دادگاه منتقل شد. در ابتدای جلسه، دختر متهم که شاکی پرونده است، گفت: پدرم با چاقو من را تهدید کرد و من را مورد آزار قرار داد. او رفتار بسیار خشنی دارد و در خانه همه را اذیت می‌کند و کتک هم می‌زند. مادرم کاری نمی‌تواند بکند. وقتی که دید ما خیلی اذیت می‌شویم، گفت پدرتان مریض است. من دارو می‌گیرم خوب می‌شود. برای گرفتن دارو رفته بود که پلیس آمد.

سپس همسر متهم به قضات توضیح داد شوهرش دو دختر دیگرش را هم اذیت کرده است. او گفت: شوهرم خیلی خشن است و بچه‌ها را خیلی اذیت می‌کرد. اول دو دختر بزرگم را شکنجه کرد. آنها وقتی بالغ شدند و نوجوان بودند اذیت‌هایش شروع شد. بعد دخترها شوهر کردند. حالا که شوهر دارند قصد ندارند از پدرشان شکایت کنند. بعد از آن دخترها، دختر کوچک‌تر را که تازه نوجوان شده اذیت می‌کرد. من هم به بهزیستی رفتم، چون فکر می‌کردم شوهرم مریض است. گفتم دارویی بگیرم بلکه آرام بگیرد و بچه‌ها را اذیت نکند. من نگران بودم با بچه‌های دیگر هم همین کار را بکند. آنها هنوز کوچک هستند.

می‌دانستم که اگر به شوهرم بگویم دکتر برو، قبول نمی‌کند. چون قبلاً هم به او گفته بودم هیچ مردی با دخترانش این طور نمی‌کند، برو دکتر خوب شوی اما توجهی نمی‌کرد. البته می‌دانستم دارو هم نمی‌خورد. به مددکاران بهزیستی هم گفتم شما دارو را بدهید، من خودم یک‌جوری با غذای شوهرم مخلوط می‌کنم تا متوجه نشود. می‌خواستم کاری کنم خیلی زود خوابش ببرد و بچه‌ها را اذیت نکند. مددکاری که با من صحبت کرد، گفت وقتی دارو را گرفتی می‌خواهی چطور به شوهرت بدهی، گفتم یک کاری می‌کنم، فقط دارو را بدهید تا بچه‌هایم بیشتر از این زجر نکشند. مددکار وقتی حرف‌هایم تمام شد، گفت خودش به خانه‌ام می‌آید تا کمک کند و بعد هم آمدند و شوهرم را بردند.

این مادر و دختر تنها کسانی نبودند که از شکنجه‌های مرد افغانستانی گفتند. داماد متهم نیز گزارش داد که همسرش درباره آزارهای پدرش با او صحبت کرده است. این مرد گفت: وقتی ازدواج کردم متوجه شدم همسرم آسیب دیده، به او گفتم چرا این اتفاق برائت افتاده، گفت پدرش او را مورد شکنجه قرار داده است.

با توجه به این مدارک تحقیقات فنی از متهم انجام شد. هرچند او سعی داشت که شکنجه دخترانش را انکار کند اما در پاسخ به برخی از سوالات قضات توضیح داد که چطور دخترانش را آزار می‌داده و با تهدید چاقو و آسیب‌زدن به جسم آنها دخترانش را وادار می‌کرده به خواسته‌اش عمل کنند.

در نهایت با توجه به شکایت دختر نوجوان از پدرش و گفته‌های شاهدان دیگر و یافته‌های قضات از جلسه بازجویی، حکم بازداشت متهم صادر شد و قضات با توجه به کاری که متهم کرده بود، او را برای بررسی سلامت روان به پزشکی‌قانونی معرفی کردند.

ادامه رسیدگی به این پرونده به بعد موکول شد.»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 29
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1398/02/23
این مرد رذل بیمار شایسته نام پدر نیست. باید اعدام شود
پاسخ ها
دونالد ترامپ
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
اینو باید حداقل صدبار ببرن بالای طناب دار لحظه اخر بیارنش پایین که نمیره بعد از صد بار انقد بهش تجاوز کنن که بمیره قبول دارم یکم خشن بود ولی بخدا لیاقت بعضی ادما از اینم بدتره
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1398/02/23
درود بر مددکار با شرف
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1398/02/23
درود بر مددکار با شرف
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1398/02/23
درود بر مددکار با شرف
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
باید اعدام بشه مرد ک بی شعور
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1398/02/23
این برادر ودوست افغانی که به زن وبچع های خود رحم نمیکند بچه هائی که ازپوست واستخوان خودش است اینطوررفتار میکنن چطور به یه ایرانی رحم میکنه وای به حالمان با این مهمان ناخوسته ازکشوردوست وبرادر افغانستان
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
آره...ایرانی ها هم همه بی مشکل و سالم...تو رو خدا به ملیت گیر ندین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
یعنی ما اصلاً فرزند آزاری نداشتیم حداقل تو این ماه منصف تر باشیم
خزایی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۶
دوست عزیز هر انسانی ممکنه به نقطه ای برسه که از حیوان هم پست تر بشه
این دقیقا یک حیوان بوده در لباس انسان
ربطی به ملیت نداره
مگه افغانستان چند ساله تشکیل شده همینها هم ایرانی بودن کلا زمانی یه امپراتوری بود به اسم ایران با اون پهناوری
پس هر جایی بخواهید به ملیت کسی توهین کنید یه سرش به خودمون برمیگرده برادر بهتره همه رو با یه چوب نرونیم.
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1398/02/23
ساکت ، افغانی ها مدافعان حرم هستند ، میهمان نوازی تان کجا رفته؟؟؟

ای خاک بر سر ما
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
درتو بزار
دونالد ترامپ
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
همین جور ادما رو میبرن جنگ دیگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
خاک بر سر خودت به تنهایی همه رو قاطی نکن
این اتفاق هر جایی ممکنه بیفته
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1398/02/23
یاامام حسین خودت کمکمون کن بخداحالم بدشدازخوندن این خبراین مردرواعدامش کنیدحیوون پست روخاک توسرمادرشون که خبرداشته ازهمه چیزنرفته شکایت کنه
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1398/02/23
چرا نمیگید ازارجنسی وتجاوز که چی مثلا،مبرا کردن سرپوش کذاشتن ، لاپوشانی ،چی پاک کردن صورت مسئله ،یا در امتداد همان رویه مملکت گل وبلبل واز این دست سرخوشیها
Iran, Islamic Republic of
11:22 - 1398/02/23
اونوقت تا میگی اینارو بریزین بیرون همه شاکی میشن. خودمون دیوونه و روانی کم نداریم که بابا دیگه اینارو بفرستین کشورشون.
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1398/02/23
شما که خودت از دست طالبان اومدی ایران چرا خودت مثل طالبان رفتار میکنی . ماهم تو ایران صبح تا شب از دست مسئولان مینالیم ولی خودمون وقتی مسئول یا مدیر میشیم بدتر میکنیم
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1398/02/23
بازافغانی..
انشالادرحال تابعیت بچه هاشونم باشیم.
ایران اَه شدی دیگه..
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1398/02/23
جلو این متجاوز ... را بگیرید و عقیمش کنید تا حداقل مثل موش زادولد نکند....
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1398/02/23
خواهشن تو را خدا به هر چی می پرستی شناسنامه به بچه های که مادرانشون ایرانی وپدرانشون خارجی هست ندهید نسل ایرانب خراب نکنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
چرا فقط مرد ها مالک کشور هستن
فقط شما ها حق دارید هر غلطی دلتون خواست بکنید
mehraban
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
تا چشم تو در بیاد.
United Arab Emirates
13:23 - 1398/02/23
بنویسید چه نوع اذیتی ایا کردشون یا کتک میزدشون
Iran, Islamic Republic of
14:22 - 1398/02/23
یا خدااااااااااااااااااااااا
حالت تهوع گرفتم
این بیشرفو اعدام کنید...
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1398/02/23
اینها را می برن امین آباد توی بخش بیماران مقاوم به درمان نگه می دارند
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1398/02/23
همش تقصیر این افساد طلبانه که مملکت رو به این روز انداخته اند
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1398/02/23
آخه چرا اینقدر با کلمات بازی میکنید؟ تو کدوم مدرسه درس خوندین که حتی بلد نیستین متن بنویسین آزار و شکنجه یه چیزه تجاوز کردن هم یه چیز، تو این مملکت هیچ چیز سر جای خودش نیست، اینکه بنویسید یارو به دختراش تجاوز میکرده چه اش
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1398/02/23
بعضی وقتها لازمه آدم بکشی البته حیوان آدم نما بجای قرص سم میدادی به خوردش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج