آلیسون بهترین دروازه‌بان، هازارد بهترین پاسور
۸۶۲۸۴۹
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹
۱۵۳۹ 
دروازه‌بان تیم لیورپول به عنوان بهترین دروازه بان فصل ۱۹-۲۰۱۸ لیگ برتر انتخاب و ادن هازارد به عنوان بهترین پاسور برگزیده شد.

ایسنا: به نقل از گاردین، در نهایت فصل ۱۹- ۲۰۱۸ لیگ برتر انگلیس با قهرمانی منچسترسیتی به پایان رسید تا این تیم بتواند قهرمانی خودش را در لیگ برتر تکرار کند.

بعد از پایان این فصل از رقابت‌ها، آمارهای منتخب اعلام شد که به شرح زیر هستند:

بیش‌ترین کلین شیت

آلیسون بکر (لیورپول) ۲۱ کلین شیت

ادرسون (منچسترسیتی) ۲۰ کلین شیت

دو دروازه‌بان برزیلی در رده‌های اول و دوم بهترین دروازه‌بانان فصل قرار گرفتند. آلیسون بکر توانست در هفته آخر دروازه تیم خود را بسته نگه دارد تا با ۲۱ کلین شیت دستکش طلایی لیگ برتر را به خود اختصاص دهد. او بعد از پتر چک و پپه رینا سومین دروازه‌بانی است که در فصل اول حضورش در لیگ جزیره به این مهم می‌رسد.

بهترین پاسور گل

ادن هازارد (چلسی) ۱۵ پاس گل

رایان فریزر (بورنموث) ۱۴ پاس گل

ادن هازارد که بحث رفتنش از چلسی به رئال مادرید بسیار شنیده می‌شود با ۱۵ پاس گل عنوان بهترین پاسور این فصل لیگ برتر را به خود اختصاص داد تا بار دیگر ارزش‌هایش را نشان دهد.

بیش‌ترین پاس

جورجینیو (چلسی) ۳۱۱۸ پاس

فیرجیل فان دایک (لیورپول) ۳۰.۳۷ پاس

هافبک تدافعی تیم چلسی که با نظر مائوریسیو ساری از ناپولی به چلسی آمد توانست بیش از هر بازیکن دیگری در لیگ برتر پاس بدهد و بالاتر از فان دایک قرار گیرد.

بیش‌ترین گل

منچسترسیتی ۹۵ گل

لیورپول ۸۹ گل

آرسنال ۷۳ گل

آقای گل

امریک اوبامیانگ (آرسنال) - محمد صلاح و سادیو مانه (لیورپول) ۲۲ گل

سرخیو آگوئرو (منچسترسیتی )۲۱ گل

فصل جدید لیگ برتر انگلیس یعنی فصل ۲۰-۲۰۱۹ دقیقاً ۳ ماه دیگر آغاز خواهد شد و باید دید در این فصل چه تیم‌هایی مدعی قهرمانی هستند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج