طاهری: کجای قهرمانی پرسپولیس ناپاک است؟
۸۶۳۰۰۵
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
۳۴۶۵ 
مدیرعامل سابق پرسپولیس به موضوع جانبداری برای دستیابی به قهرمانی این تیم واکنش نشان داد.

خبرگزاری ایلنا: علی‌اکبر طاهری در گفتگو در خصوص جنجال‌های این روزها مبنی‌ بر جهت‌دار بودن قضاوت‌ها برای قهرمانی پرسپولیس اظهار داشت: اصلاً این صحبت‌ها مطرح نیست چرا که امر قضاوت امر بسیار محترمی است. کسی که داوری می‌کند چون امر مهمی است خیلی قابل احترام است. حالا در صحنه ورزشی و به خصوص فوتبال تصمیم‌گیری و قضاوت لحظه‌ای کار را دشوار می کند. خودتان را جای داور بگذارید و باید در یک لحظه قضاوت کند و طبیعتاً ممکن است اشتباه کند و نباید آن را به مسائل دیگر ربط داد.

وی افزود: الان که هنوز سیستم VAR به فوتبال ما نیامده و داور باید بر اساس مشاهداتش در لحظه تصمیم بگیرد و کارشناسی‌هایی که انجام می‌شود بعداً از طریق صحنه آهسته و از زوایای مختلف دیده می‌شود و در این شرایط و قضاوت راحت‌تر است. با مطرح کردن این موارد می‌خواهند موفقیت پرسپولیس را زیر سوال ببرند در حالی‌ که تیم ما سه فصل قبل وقتی توپ به سر و سینه می‌خورد پنالتی می‌گرفتند. ما در آن فصل از ناداوری ضربه خوردیم و اگر اینطور نبود به خاطر تفاضل گل جام را از دست نمی‌دادیم.

مدیرعامل اسبق پرسپولیس در ادامه گفت: اگر کسی اعتقاد دارد نتایج مهندسی می‌شود بیاید اشتباهات داوری در طول فصل را بررسی کند و ببیند این شرایط تنها برای یک تیم رخ داده و یا در مورد همه تیم‌ها بوده است، در آمار می‌بینیم که اشتباهات داوری برای همه تیم‌هاست. البته این میزان اشتباه داوری هم قابل قبول نیست و باید فکری برای آن شود. ما قبلاً هم که از این مساله آسیب دیده بودیم در جلسه‌ای با حضور معاون وزیر و خیلی از مسئولان گفتم باید برای اعتقاد سطح داوری برنامه داشته باشید تا قابلیت داوران بالا برود. باید برنامه طولانی مدت ریخته شود و کلاس‌های آموزشی گذاشته شود ولی در عمل اتفاقی نیفتاد. فدراسیون باید به طور جدی به این مساله بپردازد که متاسفانه کمتر می‌پردازد.

طاهری در مورد اینکه گفته می‌شود مسئولان عالیرتبه و سیاستمداران در نتایج بازی‌ها دخالت می‌کنند هم گفت: به هیچ عنوان چنین چیزی نیست و این اتفاق ممکن نیست. زمانی که خود من در رأس کار بودم امور را رصد می کردم و به هیچ عنوان چنین مسائلی وجود نداشت. اصلاً در شان این افراد نیست که به فوتبال و مسائل آن ورود کنند. خیلی بد است که یک مقام عالیرتبه ورود کند و مثلا به داور بگوید به خاطر من سوت را اینوری بزن! این اصلا شدنی نیست. حالا اگر یک شخصیت سیاسی از علاقه خودش به تیمی صحبت کرده مربوط به خودش است و این در دنیا هم مرسوم است.

وی با اشاره به اتفاقات دوران حضورش در مدیریت پرسپولیس درباره نتایج عجیب گفت: ببینید این مساله بیشتر از سوی عوامل اطراف شکل می‌گیرد. یک آقایی بود که بازی در تیمش یک بازیکن خیلی راحت هند داد و موقعیت‌های جلوی دروازه را قل می‌دادند برای دروازه بان حریف اما بعد آمدند و گفتند شما چرا در مشهد بازی نکردید! آقا خودت بازی‌ات را نمی‌بری و بعد از دیگران انتظار داری؟ تیم من محکم بازی نکرد؟ اگر اینطور بود که بازیکن تیمم در آستانه بازی حساس آسیایی که می‌توانست منجر به حذف ما شود در مشهد کتفش داغان نمی‌شد. این تیم من بود که بیشترین ضربه را از داوری خورد و کمیته داوری هم فقط عذرخواهی می‌کرد. عذرخواهی شما به چه درد من می‌خورد وقتی تیمم در هفته پایانی به خاطر چند گل اینور آنور قهرمانی را از دست داد.

طاهری در خصوص مشکلات مالی که این روزها حول باشگاه پرسپولیس وجود دارد گفت: والا دوران ما که می‌گفتند مشکل مالی که ندارند هیچ، بلکه سه نفر از اطرافیان تیم هم نفری 85 میلیون پاداش فقط از یک بازی گرفته‌اند. خوشحالم که ایجاد درآمدزایی به شکل کنونی از زمان من شکل گرفت.

زمانی هم که خواستند بروم، قرارداد ایرانسل را امضا کردم و طبق همان پیش بینی قرار بود درآمد آن در این فصل 80 میلیارد باشد و در حال حاضر باید به آن نقطه رسیده باشند. البته تورم در فوتبال را هم نباید نادیده گرفت و هر سال مبلغ قراردادها به شکر عجیبی بالا می‌رود و هزینه زیادی روی دست باشگاه می‌گذارد. در چنین شرایطی کار کار مدیریت را این است که بالانس انجام شود. اما به من ارتباط ندارد که که بعضی از آقایان آنبالانس را ترجیح می‌دهند.

وی ادامه داد: زمان ما هم مشکلات مالی زیادی بود و مطالبات بازیکنان و کادرفنی در آن مقطع هم به تاخیر افتاد. تاخیر ما به دلیل تاخیر در زمان ورود پول به باشگاه بود و ما آن را به خوبی مدیریت کردیم و به بچه‌ها می‌گفتم صبور باشند تا پول بیاید و آنها هم شرایط را درک می‌کردند. مدیریت هزینه باشگاه کار سختی است و اگر میزان ورودی کمتر از هزینه‌ها باشد نمی‌توانید آن را تامین کنید. وقتی مطالبات بازیکنان و کادرفنی عقب بیافتد تا یک زمانی تحمل می‌کنند ولی بعد از آن روحیه و انگیزه‌شان از بین می‌رود و روی عملکرد تیم تاثیر می‌گذارد.

طاهری با اعلام اینکه برخلاف برخی از افراد نمی‌خواسته در زمان خروجش از باشگاه، مشکل مالی گریبان تیم را بگیرد گفت: زمانی که بودم یک سری از دوستان بودند که البته اسم‌شان را نمی‌آورم و می‌گفتند حاجی امضا کن! اسپانسر هر چه داد امضا کن، بازیکن هر چه خواست امضا کن، چه می‌شود مگر؟ فردا می‌گذاریم و می‌رویم و هر کس آمد خودش پاسخگو باشد.

من گفتم نمی‌کنم! ما نباید کاری کنیم و بگوییم برای دیگری بد است و برای خودمان خوب است. بعدی باید بیاید جواب بدهد و ما خوشنام برویم. اعتقادم این است که النجات فی الصدق و ما به این همه هوادار دین داریم و باید جوری رفتار کنیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 46
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1398/02/23
کجای قهرمانی لنگ پاک هستش ایرانسل سهم قرار داد استقلال رو به لنگ میده شما لطفا از پاکی صحبت نکنید راستی در جریان جعل استاد دولتی با مشارکت لنگ و فدراسیون و وزارت و سازمان لیگ نتیجه چه شد ؟؟؟
پاسخ ها
ج
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
بابا خودتان چلاقین نمیتوانین ببرین سه بازی سرورتان بازیهایش را مساوی کرده اگه تیم خوبی بودی بازیهایتان رامی بردین وصدرجدول را ازسرورتان میگرفتین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
آهان ایراد پیدا شد چون ایرانسل به کیسه پول نمیده بر ا همین پرسپولیس قهرمان شده وقهرمانیش کثیفه خاک تو سرتون با این نظر دادنتون
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
تمام و کمالش لنگی کثیف و ناپاک هستش ، لنگ کثیف ترین باشگاه عالم هسی هستش و لنگی جماعت از این قائله مستثنی نیستن
پرسپولیس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
اگه پرسپولیس کثیفه پس کیسه دیگه چیه خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1398/02/23
کجاش؟
قسمت داوریش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
سه فصل پیش ک ما قهرمانی رو از دست دادیم یادت بخاطر گل افساید بازی با نفت ک علی منصور مربیش بود از دست دادیم ،اگه تو اون بازی یک امتیاز گرفته بودیم الان چهارمین قهرمانی بود
Germany
16:07 - 1398/02/23
اولیش وجود تو و امثال تو
Iran, Islamic Republic of
16:22 - 1398/02/23
اگر داوریها مغرزانه و سفارش شده نبود،الآن تیم وزارت(کیسه شش در چهار) وسط جدول رده بندی بود.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
زهی خیال باطل
عباس شهسواری
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
همه فهمیدن چی به چیه وحکومت ووزیروزیرو اینالونگ بالامیبرن حتی ترامپ دیوونه هم فهمید اللللاخوده لونگیا...داداش همین هفته رونگاه کن گل استقلالو نگرفت پنالتی پدیده که اصلن خطایی نبود وپنالتی لونگ مقایسه کنین....اسم ورزش ک میادادم باید یاد مرام ومعرفت وپهلوانی بیفته ولی متاسفانه تیم لونگ باعث شده ابروی ورزش بره خدایی
Iran, Islamic Republic of
16:22 - 1398/02/23
به به آقای طاهری چی شد یهو رفتی ؟بعد از اینکه جناب علی آقادایی سابقه ی شما رو با وزیر سابق گودرزی و ترکاشوند تو اون شرکت که شما رئیسش بودی رو کرد محو شدی ؟؟؟ راستی قرار بود کنفرانس خبری بزاری درباره ماجرای طارمی و جعل سند شفاف سازی کنی!!!
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1398/02/23
قرار بود کنفراس خبری بزهری برای ماجرای جعل سندو طارمی شفاف سازی کنی دوسال گذشت....راستی از شرکتی که تو و گودرزی وزیر سابق ورزش و ترکاشوند داشتید چه خبر؟
Iran, Islamic Republic of
16:28 - 1398/02/23
به قول بزرگان ، ابروماه ومه وخورشید وفلک درکارند تاتوجامی به کف آری وحالشاببری ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
سپاهان نمیتونه ببره مشکل پرسپولیس؟ حجی پرسپولیس بالاس سایش سنگینی میکنه بقیه نمیتونن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
دقیقا اینجای قهرمانی پرسپولیس بازی زفت بر گشت سپاهان مقابل پرسپولیس فغانی یار دوازدهم لنگ بازی رفت باتراکتور را به خاطر بیار ماشین سازی سایپا و سپید رود پار س جنوبی سر این تیم ها را بریدن تا لنگ قهرمان بشه ...لعنت به دستهای پشت پرده ای مافیا.. جام کثیف از خون سگ هم حرامتر .....و لعنت به کارمند باشگاه پرسپولیس فغانی........ شیطان بزرگ جامعه داوری .
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1398/02/23
کجاش همان جاش گه دزدی کردی و رفتی مفت خور
United Arab Emirates
16:31 - 1398/02/23
اقای لاستیکی یاطایری 60الی70 میلیون بیننده گل سالم استقلال را دیدند غیر از5 داوری که خودشونو به کوری زدن تو وانها کور بشین انشاالله کجای این فوتبال پاکه
Iran, Islamic Republic of
16:45 - 1398/02/23
فقط یک کلام میگم برو بی شرف ...
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
پول هدایتی و سکه های که از بانک مامعلمین زحمت کش دزدید پاک بود به نظر شما و همشو خرج یه تیم خاص کرد .
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1398/02/23
تهمت زدن کارادمای بزدل وترسواست.
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1398/02/23
آقای طاهری خودتوواقعا به نفهمی زدی محض یاداوری قهرمانی ناپاک شما به این دلایل می باشد
۱دستورشخص وزیر۲کمک داوران دراکثربازیهای که تیمتون به مشکل میخورد
۳همزمان ضربه زدن به تیمهای بالای جدول
۴پنالتیهای بادآورده برای شمت
۵دادن رشوه حتی دربازیهای آسیایی که به زودی این یکی صداش بدجوری درمیاد
۶ودههادلیل دیگر بخاطر ابنکه صداش درنیادحتی برنامه نودرانیزتعطیل کردنداین است قصه فوتبال ما
پاسخ ها
محمد حسین محمودی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
کثیف ترین قهرمانی های کیسه کشها با قلعه نوعی بوده است چرا شما کیسه کشها به غیر از قلعه نویی قهرمان نشدید نجس ترین قهرمانی ها از آن کیسه کشها به همراه مافیای فوتبال
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1398/02/23
کیسه حقیر این همه بازیکن خرید پول تبریزی رووزارت داد 400میلیارد پول بیت المال رو دادن این کیسه کشا حقیر بازی براشون لغو کردن بدش هیچ ...نشدن بدش میان ازناپاکی میگن به اسطوره دوپینگیتون بگید انقدر سوزش داره هتریک قهرمانی
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1398/02/23
این کیسه ها وقتی نظر میدن آی می خندم باور کنید اینا عقل درست حسابی ندارند
پاسخ ها
مهدی مه ابادی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
لایک خخخخخخخ ادم خوبه یکم منطقی باشه اون سایت هواداریشون اینارو ...فرض میکنه خخخخ قهرمانیمون مبارک
Iran, Islamic Republic of
17:26 - 1398/02/23
کیسه جای اینکه شکستهای خودشو توجیح کنه بیاد بگه خودش واسه چی به پرسپولیس باخت، و واسه چی چیپ زد. احتمالا وزیر مجبورشون کرده پنالتی شد حتما بزنید بیرون خخخخ
خجالت بکشید، تعظیم کنید به قهرمان
Iran, Islamic Republic of
17:40 - 1398/02/23
جناب طاهری شما دیگه از این حرفها نزن . هنوز داغ ننگین قرارداد طارمی روی پیشونیتون معلومه . شما بفرمایید که قهرمانی پرسپولیس کجاش پاکه ؟ همه داوریها خوب بود ولی داوری دو تیم مدعی جدول با اون افتضاحات همراه بود . هر کی دفاع میکنه حق داره ولی شما دیگه بیخیال .
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1398/02/23
از کثافت کاری طارمی بگم که با بالا دستی لاپوشونی شد.
ایرانسل
دلالی مربی
داوری داوران براتون وکمیته دربست دراختیارتون
کمیته ان ضباطی که دربست دراختیارتون است رادوشوویچ بیرانوند سیدجلال پسرشجاع هرکاری خواستندمی کنند.
هدایتی مزدور یار براتون ازتیم ملی غرمی زنه
صداوسیما میلی دربست دراختیارتون
مجریان درپیتی حامی تون
خبرنهاران بایک سکه ونهاردربست مال شما
کمیته دوپینگ که ازپیرمردهاتون تست نمی گیره!
مسئول لیگ استقلال میگه بازی روزش عوض بشه سه صفر به نفع تون اعلام می کنه
اقای تورنگ هم که دربست مال شماست.
وزیر وپسرش سال قبل توجشن قهرمانی براتون گرفتند!؟
بازم براتون بگم.
هفته آخری کل داوری را براتون درآوردندوسایرهفته ها!!!؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
میره
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1398/02/23
خخخخ، بگو کجاش پاکه آمو خخخ!!!
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1398/02/23
همه جاش بیا از اولش حساب کنیم
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1398/02/23
طاهری خونه بالای شهر خریدی با پول لنگ حالا آب از آتیش خوابیده پیدات شد.
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1398/02/23
از اول تا اخر قهرمانی اقای طاهری
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1398/02/23
هرکس میگه ناپاک از بخل حسادت هست وغلط زیادی میکنن ...
Iran, Islamic Republic of
18:58 - 1398/02/23
دقیقا امثال شما مدیران ناپاک آقای طاهری و هدایتی
Iran, Islamic Republic of
20:16 - 1398/02/23
سرتا پاتون ناپاکه انشاالله یروزی همه ی اینا ثابت میشه
Germany
20:29 - 1398/02/23
اونجای ۳ میلیون دلار از هدایتی گرفتی یادت رفته
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1398/02/23
تو بگو کجایش پاک است؟
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1398/02/23
اقای کجاش پاک هست توبگو
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1398/02/23
خیلی جالبه تمام وزیرها و دولتمردان روحانی طرفدار دو آتیشه لنگ هستند وجالبتر اینکه تو این دولت تمام تیمها به مشکل خوردن و فقط لنگ هست که غیر از حاشیه های بازیکنهای خودش هیچوقت دچار مشکل مدیریتی و کمبود بودجه نشده
Iran, Islamic Republic of
01:27 - 1398/02/24
همه جاش آقای لنگی بی رگ و ریشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج