کمپانی: برناردو سیلوا کاپیتان بعدی سیتی است
۸۶۳۲۸۷
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
۶۳۰ 
وینسنت کمپانی، کاپیتان باسابقه منچسترسیتی می‌گوید بعد از او برناردو سیلوا، ستاره پرتغالی این تیم شرایط لازم برای کاپیتانی منچسترسیتی را دارد.

ورزش سه: وینسنت کمپانی، کاپیتان باسابقه منچسترسیتی که ممکن است تابستان امسال بعد از به پایان رسیدن مدت قراردادش با سیتی این تیم را ترک کند می‌گوید در نبود او برناردو سیلوا، ستاره پرتغالی 24ساله سیتی از توان لازم برای به بازو بستن بازوبند کاپیتانی و هدایت سیتی برخوردار است.

وینسنت کمپانی می‌گوید برناردو بسیار شوخ‌طبع بوده و 50 درصد دلقک است ولی 50 درصد دیگر او یک رهبر واقعی است که می‌تواند هدایت سیتی را به عهده بگیرد. کمپانی که قراردادش با سیتی تابستان پیش رو منقضی می‌شود تا کنون از تمدید قرارداد خود با این باشگاه سر باز زده و هفته گذشته بعد از پیروزی 1-0 سیتی مقابل لستر که با زدن یک گل دیدنی 3 امتیاز بسیار مهم به حساب سیتیزن‌ها ریخت به این اشاره کرد که آن بازی ممکن است آخرین بازی او در استادیوم اتحاد باشد.

کمپانی 33ساله به گزارش روزنامه‌های انگلیسی قرار است شنبه آینده بعد از دیدار سیتی و واتفورد در فینال جام حذفی انگلیس با مدیران سیتی درباره آینده‌اش گفتگو کند و گواردیولا گفته که مایل است به صورت خصوصی با او دیدار کرده و درباره آینده حضورش در سیتی تبادل نظر کند.

در همین حال کمپانی با تحسین برناردو سیلوا، ستاره پرتغالی سیتی از او به عنوان جانشین خود یاد کرده و گفت:" من همیشه به برناردو می‌گوید تو 50درصد دلقکی ولی 50 درصد دیگرت یک رهبر واقعی است. هر وقت برناردو 25درصد دلقک شود و 75 درصد رهبر، می‌تواند کاپیتان خیلی خوبی برای سیتی باشد".

کمپانی در ادامه گفت:" برناردو خیلی قوی است و راستش را بخواهید من هیچ بازیکن دیگری در تیم‌مان نمی‌شناسم که به اندازه برناردو سیلوا شایسته به بازو بستن بازوبند کاپیتانی باشد".

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج