رصد خودروهای دیزلی از ابتدای سال جاری
۸۶۳۳۸۹
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
۲۳۵۳ 
معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری تهران از کنترل و رصد خودروهای دیزلی فاقد معاینه فنی از ابتدای سال جاری خبر داد و گفت: بیش از ۷۵۰ خودرو دیزل تاکنون ارزیابی و پایش شده‌اند.

ایسنا: معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری تهران از کنترل و رصد خودروهای دیزلی فاقد معاینه فنی از ابتدای سال جاری خبر داد و گفت: بیش از ۷۵۰ خودرو دیزل تاکنون ارزیابی و پایش شده‌اند.

رصد خودروهای دیزلی از ابتدای سال جاری

محسن پورسیدآقایی با اشاره به اینکه طی سه سال گذشته اقداماتی برای ارتقای معاینه فنی، رفع تقلب‌ها و تخلفات معاینه فنی خودروهای سبک انجام‌ شده است اما برای معاینه فنی خودروهای دیزلی اقدامی جدی صورت نگرفته بود، تصریح کرد: از ابتدای سال جاری رصد و کنترل معاینه فنی خودروهای دیزلی با جدیت در حال انجام است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: با اجرای مرحله دوم طرح کاهش یا Low Emission Zone (محدوده کم‌آلاینده) از آبان ماه سال گذشته، کلیه خودروهای سبک و سنگین برای تردد در شهر تهران در هر ساعت از شبانه‌ روز و همه روزهای هفته باید برگه معاینه فنی داشته باشند. به‌ عبارتی‌ دیگر تست‌های معاینه فنی به‌ عنوان یک الزام زیست‌محیطی مورد توجه قرار گرفته است.

پورسیدآقایی با بیان اینکه خودروهای دیزلی که در شهر تردد می‌کنند، سهم قابل‌توجهی در انتشار آلایندگی را دارند،اظهارکرد: بسیاری از خودروهای سنگین را در سطح شهر می‌بینیم که با وجود داشتن برگه معاینه فنی، دودزا هستند.

به گفته معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۷۵۰ دستگاه خودروی دیزلی توسط اکیپ تست کنار جاده‌ای مورد ارزیابی و پایش قرار گرفته است که از این تعداد ۹ درصد فاقد معاینه فنی بودند.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک پورسیدآقایی در پایان گفت: معاینه فنی ۱۰۵ دستگاه خودرو به علت مردودی در آزمون تست آلایندگی نیز ابطال‌ شده و در مجموع ۱۶۹ دستگاه خودرو به دلیل نداشتن معاینه فنی یا مردودی در تست آلایندگی، اعمال قانون شده‌اند.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1398/02/24
همه شون یه طرف این سیدپورشون یه طرف اوخ اوخ اوخ...
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1398/02/24
لاقل مشکلات سوخت را رصدکنین ببینید بیش ازیک سوم ماشینهای بارکش دیزلی بخاطرنبود سوخت خوابن.خدا نگذره ازتون از ته دل میگوییم.
Iran, Islamic Republic of
01:33 - 1398/02/25
سلام، آقا اگه این بابا عقل منطقی داشت چند سال پیش قطارها سمت مشهد منفجر نمیشدند وچندتا روستا از بین نمیرفت، بعدش هم ادای خارجیا رو درآورد و با استعفای ظاهری از پاسخگوئی در رفت (کی بودکی بود من نبودم)، حالا اومده تهران را کرده قفس، طرح مرکزی، طرح زوج وفرد قدیم، طرح آلایندگی جدید،معاینه معمولی، معاینه برتر و....(ببعی ها منتظر ابتکارات جدید این بی مغز متفکر ونمونه دولت دردولت(شهرداری در وزارت کشور و و.ک در دولت)باشید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
لطفا یک فرد جوان را به جای اقای پور سید اقایی .انتصاب و یا انتخاب نمایید.!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج