طعنه تلخ کاپیتان آ.اس رم به مدیران باشگاه
۸۶۳۵۰۹
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱
۹۳۴۴ 
«دنیله دروسی» کاپیتان تیم آ. اس رم که امروز جدایی قطعی خود را از این باشگاه در پایان فصل اعلام کرد در اظهارنظری عجیب مدعی شد: اگر جای مدیریت باشگاه بودم بدون تردید قرارداد بازیکنی مثل خودم را تمدید می کردم.

ایرنا: «دنیله دروسی» کاپیتان تیم آ. اس رم که امروز جدایی قطعی خود را از این باشگاه در پایان فصل اعلام کرد در اظهارنظری عجیب مدعی شد: اگر جای مدیریت باشگاه بودم بدون تردید قرارداد بازیکنی مثل خودم را تمدید می کردم.

تارنمای فوتبال ایتالیا روز سه شنبه نوشت: دروسی بدنبال عدم مطرح شدن درخواست تمدید قرارداد از سوی مقامات باشگاه رم و با وجود اینکه مدعی است هیچ مشکلی با هیچکدام از اعضای باشگاه نداشته، تابستان سال جاری باشگاه ایتالیایی را پس از 18 سال ترک می کند.

ده‌روسی: عشقم به رم جاودانه است

با این وجود، وی در نشست خبری با طعنه به مدیریت باشگاه اظهار داشت: دوست دارم بازی کنم و کمی اختلاف عقیده مابین باشگاه و من وجود دارد اما با هیچکس مشکلی ندارم؛ یک روز با رئیس صحبت خواهم کرد؛ تصوری که از خودم و باشگاه داشتم این بود که با دست و پای بانداژ شده انتظار تمدید قرارداد داشتم.

وی ادامه داد: شرایط بدین شکل نبود اما به هرحال باید این موضوع را بپذیرم و رو به جلو حرکت کنم؛ اگر مدیر بودم بی شک قرارداد بازیکنی مثل خودم را تمدید می کردم اما حالا کاری از من ساخته نیست.

دروسی تاکید کرد: طی این سال ها هواداران نشان دادند که چه اندازه مرا دوست دارند و من هم متعاقبا چنین انتخابی کردم و این عشق و علاقه را با یک جام خیالی که به هیچ عنوان معلوم نیست با رفتنم از باشگاه آن را به دست می آورم یا نه، عوض نمی کنم.

وی افزود: در عرض سه یا چهار سال این فرصت را داشتم که به تیم های دیگر بروم؛ تیم هایی که شانس کسب جام آنها به مراتب بیشتر از رم بود اما ما همدیگر را انتخاب کردیم و اگر من رفتن را ترجیح می دادم یا برعکس هواداران می گفتند «دروسی چه سودی برای تیم دارد؟» یا «ما اینیستا و بردن جام های بیشتر را ترجیح می دهیم» بی شک تراژدی بی نهایت غم انگیزی رخ می داد.

کاپیتان رم تصریح کرد: در تجارت قانونی وجود دارد: برخی استطاعت خرید یک اتومبیل را دارند و برخی دیگر تنها می توانند نوع خاصی از اتومبیل را خریداری کنند؛ از این رو باشگاه را سرزنش نمی کنم؛ وارد بُعد مالی قضیه نمی شوم اما امیدوارم رم در ورزشگاه جدیدش قدرتمند شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج