روسیه: جنگ میان آمریکا و چین، جنگ ما نیست
۸۶۳۵۲۸
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۵
۶۴۴۶ 
سخنگوی کرملین با بیان این که جنگ تجاری میان آمریکا و چین اقتصاد جهانی را به طور منفی تحت تأثیر قرار خواهد داد، گفت: با این حال، این جنگ، جنگ ما نیست.

خبرگزاری ایسنا: دمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ کرملین در گفت‌وگو با خبرنگاران در مسکو گفت: روسیه به دنبال گسترش روابط مستقل خود با پکن و واشنگتن است.

پسکوف با اشاره به این که جنگ تجاری میان واشنگتن و پکن، اقتصاد جهانی را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد، اظهار کرد: این تأثیر فقط می‌تواند منفی باشد ولی در خصوص تأثیرات احتمالی این جنگ روی اقتصاد روسیه نباید مبالغه کرد. ممکن است اقتصادمان به همان اندازه‌ای که می‌خواهیم رشد نمی‌کند ولی پیشرفت و شتاب ثابتی در پیش دارد.

وی همچنین درباره اقدامات روسیه در مقابل جنگ تجاری مذکور، تصریح کرد: آمریکا و چین ممکن است وارد جنگ تجاری شوند ولی این جنگ، جنگ ما نیست. روسیه دنبال گسترش روابط مستقل خود با پکن و واشنگتن است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
India
22:45 - 1398/02/24
امان از این عروس هزار داماد
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1398/02/24
شماهم درآینده درخطر خواهید بود وخیلی آمریکا،دوست داردکه روسیه تجزیه شود ویاضعیف شود
Iran, Islamic Republic of
02:01 - 1398/02/25
ای روباه ها
همیشه همینطور عمل میکنن روسها
اگه شما با پکن همپیمان هستید در منافع اقتصادی حالا که آمریکا داره به پکن فشار میاره باید طوری رفتار کنید که آمریکا به مسیر درست برگرده در غیر اینصورت بعد از پیروزی آمریکا در این جنگ اقتصادی هدف بعدی خود روسها خواهند بود
همیشه خودخواه و منفعت طلب بودید ولی خداروشکر همیشه در سایه آمریکا قرار گرفتید شاید در بعد نظامی کسی باشید ولی در بقیه ابعاد بخاطر خودخواهیتون همیشه ضربه خوردید وباعث ضربه خوردن همپیمانانتون شدید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج