آمریکا: خروج دیپلمات‌ها با تهدید ایران مرتبط است
۸۶۴۰۸۹
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
۵۵۴۲ 
تعدادی از مسئولان بلند پایه آمریکایی بر ارتباط میان فراخوان کارکنان غیر ضروری وزارت خارجه این کشور از عراق و آنچه «تهدید‌های قریب الوقوع» از جانب ایران خوانده شده، تاکید کردند!

یورو نیوز: تعدادی از مسئولان بلند پایه آمریکایی بر ارتباط میان فراخوان کارکنان غیر ضروری وزارت خارجه این کشور از عراق و آنچه «تهدیدهای قریب الوقوع» از جانب ایران خوانده شده، تاکید کردند!

به گزارش خبرگزاری فرانسه مسئولان بلند پایه دستگاه دیپلماسی آمریکا با اعلام این مطلب انگیزه اصلی انجام فراخوان یاد شده را تهدیدهای قریب الوقوعی عنوان کرده اند که «به صورت مستقیم با ایران مرتبط است.»

بر اساس  این گزارش یکی از مسئولان وزارت خارجه آمریکا با اشاره به نقش احتمالی شبه نظامیان عراقی تحت فرماندهی ایران در عملی شدن این تهدیدها تاکید کرد: «این تهدید واقعی است».

مقام مسئول در وزارت خارجه آمریکا که در این گزارش نامی از آن برده نشده در حضور خبرنگاران یادآور شد: « یک تهدید واقعی و قریب الوقوع بر ضد کارکنان ما در میان است.»

وزارت امور خارجه آمریکا در یک هشدار امنیتی از کارکنان غیر ضروری خود در سفارتخانه بغداد و کنسولگری اربیل خواسته است هر چه زودتر خاک عراق را ترک کنند.

در پی بالاگرفتن تنش میان ایران و واشنگتن در منطقه و هشدارهای امنیتی کاخ سفید به هیئت های دیپلماتیک خود در عراق دو کشور آلمان و هلند پیش از این از تعلیق فعالیت های آموزش نظامی خود در این کشور خبر داده اند.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1398/02/26
از خاورمیانه باید بروید البته همگی .در خانه ما چیکار میکنید؟ .
با صاحبخانه هم که ناسازگاری میکنید
پاسخ ها
استقلال SSTI
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۶
ترامپ از سپاه فاصله بگیر خودت اگر شهامت داری اطراف آسیا بیا
از زمانی که سپاه تروریست اعلام کردی از ترس به آسیا سری نزدی
مرد باش و مرد بمیر مثل زن ها مخفی نشو
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1398/02/26
تو یعنی امریکای زبون در مقابل اراده ملت ایران شکست خورده ای و باید نه تنها نیروهای کنسولگریت در بغداد و اربیل را به جهنم بفرستی بزودی بایستی تمام نیروها و تجهیزاتت را از خاورمیانه دور کنی ضمنا جایی هم برای امارات و عربستان گیر بیار ،نیروهای تو در منطقه از نظر ما تروریستند وما تا ریشه تروریست را درمنطقه نکنیم از پای نمی نشینیم
پاسخ ها
اشکان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۶
پارک خیلی مهمه و حتما پارکت رو عوض کن !!!!
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1398/02/26
اول هیاهو میکنند وجو روانی درست میکنند ومردم رامیترسانندوهدفی هم برای فلج کردن اقتصاد وفرار بزدلان وثروت اندوزان وتبدیل پولهایشان به دلار دارندوممکن است هم به قول امام (ه)ترقه ای هم درکنند.
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1398/02/26
شماهااين.حرفهارامى.زنيدازعاقبت.حرفتومى.دونى.چيه.هرچه.باشيدبايدبلى.بگيد32کشورى.اروپاى.هيچ.نباشدپنجاکشورى.ديگردنباله.روى.
امريکاهستندايران.چندهزارلبنانى.وفلسطينى.وافغانى.وپاکستانى.وجاهاى.ديگرمى.شودبادنياجنگيد.عاقيل.باشيدمثل.جنگ.جهانى.اول.ودوم.زيرى.پاى.بيگانه.مى.مانيم.هردوجنگ.جهانى20ميليون.نفربه.خواطىنداشتن.نانى.خالى.کشته.داديم.همين.الان.نان.نداريم.فرداجنگ.بشه.چکارکنيم.خدابه.مردم.
رحم.کنه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج