۴۵میلیارد تومان برای حذف بخاری نفتی از مدارس
۸۶۴۲۱۱
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳
۱۳۳۵۱ 
در دیدار استاندار خراسان جنوبی با رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور مقرر شد در اولین گام مبلغ ۲۵ میلیارد ریال برای حذف بخاری‌های نفتی به استان اختصاص یابد.

خبرگزاری ایسنا: در دیدار استاندار خراسان جنوبی با رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور مقرر شد در اولین گام مبلغ ۲۵ میلیارد ریال برای حذف بخاری‌های نفتی به استان اختصاص یابد.

در دیدار محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان جنوبی با دکتر رخشانی مهر، رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور که به اتفاق معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیر کل نوسازی مدارس استان برگزار شد، مقرر شد در اولین گام مبلغ ۲۵ میلیارد ریال برای حذف بخاری های نفتی به استان اختصاص یابد.

در راستای مصوبات سفر دکتر نوبخت به استان و با پیگیری استاندار خراسان جنوبی مقرر شد از طریق سازمان نوسازی مدارس کشور طی سال جاری و سال آتی بیش از ۴۵ میلیارد تومان هزینه حذف تمام بخاری‌های نفتی تامین و این اقدام بشکل فوری انجام پذیرد.

همچنین مقرر شد با مشارکت سازمان نوسازی مدارس و استانداری اعتبار کلاس‌های کانکسی که جمعیت بالاتری داشته و دارای ثبات جمعیت نیز باشند، حذف و جایگزینی آن با کلاس‌های مناسب صورت پذیرد.

با پیگیری‌های انجام شده سهم تخصیص منابع ملی نوسازی مدارس در امسال و سال آینده بیش از سه برابر می‌شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1398/02/26
ازاون۳۰۰هزارمیلیاردی که خرج افغانیامیکنیدهزینه کنیدبه جز۲ملیون شغل که عراقچی گفت ولی خیلی کم گفت و۶برابراینکه گفته واقعیت جایی درنمیان که
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1398/02/26
یعنی برای کشوری که این همه درآمدنفتی داردپول زیادیست،نمی‌خواهید زره ای ازاین سرمایه که خون این مردم است، برای فرزندان این سرزمین هزینه شود! عوامل بانک سرمایه، یکی ازصدها چپاولگر، چقدر سرمایه این مملکت رابه غارت بردند؟!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج