انتقاد کمالی از اظهارنظر‌ها در مورد سربازی
۸۶۴۴۶۳
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
۸۱۴۸ 
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح تاکید کرد که هرگونه تصمیم گیری در مورد سربازی تنها از طریق ستادکل نیروهای مسلح و سازمان وظیفه عمومی ناجا انجام می شود و آنچه که دیگر مسئولان در مورد سربازی اعلام می کنند تا زمانی که از سوی نیروهای مسلح تایید نشود، صرفا ایده آنهاست و قابلیت اجرایی ندارد.

خبرگزاری ایسنا: رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح تاکید کرد که هرگونه تصمیم گیری در مورد سربازی تنها از طریق ستادکل نیروهای مسلح و سازمان وظیفه عمومی ناجا انجام می شود و آنچه که دیگر مسئولان در مورد سربازی اعلام می کنند تا زمانی که از سوی نیروهای مسلح تایید نشود، صرفا ایده آنهاست و قابلیت اجرایی ندارد.

سردار موسی کمالی با اشاره به انتشار اخباری در مورد سربازی از سوی برخی مسئولان غیرمرتبط گفت: همانطوری که بارها ذکر شده مساله سربازی و تصمیم گیری در مورد آن مربوط به ستادکل نیروهای مسلح است و هر تصمیمی که در مورد سربازی باشد با هماهنگی ستادکل نیروهای مسلح انجام می شود.

وی ادامه داد: در همین راستا هرگونه اطلاع رسانی در مورد طول مدت سربازی، تسهیلات، کسر خدمت و ... از سوی ستادکل نیروهای مسلح و سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام می شود و آنچه که از سوی دیگر افراد و مسئولان مطرح شود تا زمانی که به تایید ستادکل نیروهای مسلح نرسیده است، صرفا ایده و پیشنهاد خود این افراد است و قابلت اجرایی ندارد.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به انتشار اخباری در مورد ارائه تسهیلات سربازی به سمن ها و ... گفت: در مورد سربازی جوانان فعال در تشکل ها و سمن ها پیشنهاداتی مطرح شده که این پیشنهادات در حال بررسی است و معلوم نیست که در نهایت اجرایی بشود یا نشود، اما اینجور خبرها باعث می شود تا جوانان ها در برنامه ریزی خود دچار اشتباه شده و خودشان دچار مشکل شوند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تسهیلات سربازی به فعالان سمن ها و تشکل ها ارائه نشده است، گفت: اگر تصمیم گیری در این زمینه انجام شود، موضوع از طریق ستادکل نیروهای مسلح اعلام خواهد شد.

کمالی از مشمولان سربازی و خانواده ها خواست که اخبار سربازی را از مسئولان ستادکل نیروهای مسلح و سازمان وظیفه عمومی ناجا پیگیری کنند و با اتکا به خبرهای دیگر افراد که صرفا جنبه پیشنهادی دارد، وضعیت سربازی خود را به تاخیر نیندازند.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1398/02/27
فقط بی پولها خدمت سربازی میروند.
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1398/02/27
کار پیدا کنید تا جوانان بیان سربازی.الکی خدمت نکنید جوانان بعدش بیکار باشید فایده نداره بجاش برید تفریح و عشق حال
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1398/02/27
جناب کمالی در خصوص کسر خدمت جبهه و مناطق عملیاتی ،خواهشمند است عنایت نفرمایید تاریخ های اعزام سربازی را برداشته مشمولین اعزامی بتوانند از این تسهیلات استفاده نمایند
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1398/02/27
باسلام سردارکمالی چرا قبلا بابت هر درصد جانبازی یکماه کسر خدمت میشد ولی الان‌با قانون جدید فقط نه روز کسر می گردد من که جانباز 20 درصد هستم و پسرم امید داشت بیست ماه کسری خدمت برایش بگیرم الان فقط شش ماه کسری میشود و چرا هر روز قانون جدید بیرون می دهید و خانواده ها را سر درگم می کنید میگه قراره جنگ شود!!!؟؟؟ که اینگونه کسری های خدمت را هر روز کم می کنید !!!!!!! و موجب ناراحتی جوانان را فراهم می کنید
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1398/02/28
من که بچه ام به خدمت نفرستادم خریدم با۱۳تومان قسطی خدمت برن چه کار
پاسخ ها
بزرگمنش
Turkey
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
پولت حروم شد
نمیرفت هم هیچ فرقی نداشت
اون فقط یه کارت بی ارزشه
Iran, Islamic Republic of
04:31 - 1398/02/29
برترینها چرا نظرها رو مسدود میکنی ؟ حرف بدی نزدیم که...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج