ادعای عجیب +Canal: رئال به دنبال جذب صلاح
۸۶۴۵۶۷
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵
۵۲۴۹ 
کانال پلاس مدعی شد رئال مادرید قصد دارد با ارائه پیشنهادی به لیورپول برای جذب محمد صلاح، اراده این باشگاه برای حفظ ستاره مصری خود را بیازماید.

ورزش سه: رسانه فرانسوی +Canal مدعی شد زین‌الدین زیدان به مدیران ارشد رئال مادرید خبر داده با وجود اینکه ادن هازارد در آستانه پیوستن به این تیم به عنوان اولین خرید تابستانی رئال است، او قصد دارد با اضافه کردن یک ستاره بزرگ دیگر خط حمله تیمش را بیش از پیش تقویت کند و مدیران رئال تصمیم گرفته‌اند برای جذب محمد صلاح به لیورپول پیشنهادی ارائه دهند و میزان اراده باشگاه انگلیسی برای حفظ این ستاره مصری را بیازمایند.

ادعای عجیب +Canal: رئال به دنبال جذب صلاح

این رسانه فرانسوی می‌گوید برنامه ایده‌آل زیدان برای فصل آینده رئال این است که در خط حمله از سه مهاجم استفاده کند و هازارد، کریم بنزما و محمد صلاح را اولویت‌های اول خود می‌داند.

زیدان معتقد است سرعت و حرکات صلاح به رئال پویایی خواهد داد و امیدوار است رئال بتواند با استفاده از تمام قدرت خود او را به برنابئو منتقل کند.

ادعای عجیب +Canal: رئال به دنبال جذب صلاح

این در حالی است که صلاح امسال هم برای لیورپول نمایش‌های فوق‌‌العاده‌ای داشته و با به ثمر رساندن 26 گل برای مرسی‌سایدی‌ها نقش مهمی در کسب مقام دوم لیگ برتر توسط این تیم و راه‌یابی‌اش به فینال لیگ قهرمانان اروپا داشته.

بر اساس این گزارش، مادرید در صورتی که در تلاش برای جذب صلاح ناکام بماند به دنبال انتقال مهره‌ای جایگزین خواهد بود که البته هنوز مشخص نیست اولویت بعدی رئال بعد از صلاح چه کسی خواهد بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج